Skocz do zawartości

Wygraj ligę


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy będą na liście dopiero jak zostaną sklasyfikowani poprzez zdobycie jakiegoś punktu. Więc dopiero po pierwszej kolejce będzie widać kto bierze udział w naszej lidze. A tak to ma tylko administrator ligi wgląd kto się zapisał do niej.

 

Ustawiłem sobie skład ale nie chciałem wybierać od razu pierwszej jedenastki więc się wylogowałem i loguje się jeszcze raz i nie ma żadnego piłkarza kupionego :/ Muszę zaczynać jeszcze raz :( Duży minus za problemy techniczne bo najpierw nie można założyć ligi, szybkość wczytywania też nie powalała dzisiaj rano było lepiej ale nie wiem czy to tylko chwilowa poprawa.

Odnośnik do komentarza
Prezes: BassGrou

Druzyna:FC Bazgroły

 

M.G COF czy mógłbyś mi wytłmaczyc jak mam dołączyć do twojej ligi kro po kroku. Bo nie za bardzo wiem gdzie mam wejść, żeby dołączyć mam po raz pierwszy z tmy stycznośc daletgo z gór dz.

wejdź w zakładkę Twoje ligi i tam w odpowiednie miejsce wpisz kod 409672703

 

A ja jestem ciekaw ile drużyn może być w lidze :> . Bo na razie jest 18

Odnośnik do komentarza
Ustawiłem sobie skład ale nie chciałem wybierać od razu pierwszej jedenastki więc się wylogowałem i loguje się jeszcze raz i nie ma żadnego piłkarza kupionego. Muszę zaczynać jeszcze raz

Musisz zapewne kliknąć na taki guziczek pod składem 'Zatwierdź wprowadzone zmiany' :]

Odnośnik do komentarza
Ustawiłem sobie skład ale nie chciałem wybierać od razu pierwszej jedenastki więc się wylogowałem i loguje się jeszcze raz i nie ma żadnego piłkarza kupionego. Muszę zaczynać jeszcze raz

Musisz zapewne kliknąć na taki guziczek pod składem 'Zatwierdź wprowadzone zmiany' :]

 

Nic to nie daje. Jak kupie tylko jednegoi zawodnika i wyniorę "Zatwierź wprowadzone zmiany" to wyskakuje komunikat, że muszę kupić 18. A jak kupie 18 to , że muszę wbrać pierwszy skład a tego teraz nie chce bo jeszcze trochę do rozpoczęcia ligi zostało i nie chce tracić ujemnych punktów gdy będą musiał kogoś sprzedać. I jak wyloguje się i zaloguje to niestety ale wszystkie ustawienia znikają.

Odnośnik do komentarza
Ustawiłem sobie skład ale nie chciałem wybierać od razu pierwszej jedenastki więc się wylogowałem i loguje się jeszcze raz i nie ma żadnego piłkarza kupionego kwasny.gif Muszę zaczynać jeszcze raz cry.gif Duży minus za problemy techniczne bo najpierw nie można założyć ligi, szybkość wczytywania też nie powalała dzisiaj rano było lepiej ale nie wiem czy to tylko chwilowa poprawa.

Też tak miałem, po prostu po zalogowaniu musisz kliknąć w nazwę swojego zespołu tam u góry, gdzie masz Drużyna 2 Drużyna 3 Drużyna 4 Drużyna 5

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...