Skocz do zawartości

Wygraj ligę


Rekomendowane odpowiedzi

Popularna gra gazety wyborczej wraca po pewnej przerwie. Zasady się nie zmieniły i nadal mamy pieniądze na kupno 18 piłkarzy na poszczególne pozycję. Nie ma co pisać więcej na ten temat bo pewnie większość grała we wcześniejsze edycje, więc wie o co chodzi.

 

Link do gry

 

Nie mogę założyć ligi prywatnej bo wyskauje mi biała pusta strona, więc jak komuś się uda to niech założy. Tylko niech to będzie osoba, która będzie grała do samego końca. Jeżeli ktoś ma inny nick w grze niż na forum to niech napisze swój login w tym temacie bo jak nie to takie osoby będą kasowane. Bo to ma być liga tylko dla użytkowników cmf. Dla najlepszej ligi prywatnej jest 620 zł więc byłoby na potrzeby forum :P

 

Edit:

 

Liga prywatna forum: ForumEkstraklasa kod dostępu : 409672703

Odnośnik do komentarza

Super, że wróciło :)

 

Klub: Kutasi Dupnica

Prezes klubu: kkamillo

 

 

Oczywiście ze składem się wstrzymam maksymalnie jak najdłużej, żeby jakieś kontuzje nie wypadły przed samym początkiem sezonu :-k

 

Co do założenia ligi prywatnej to u mnie jest to samo, więc może jeszcze organizatorzy mają jakieś problemy techniczne :-k

Odnośnik do komentarza

U mnie także pusta strona przy zakładaniu ligi prywatnej

 

Klub : eFCe "Dwa"

Prezes klubu: karolek

 

Ja zapewne zapomne ustawić sobie drużynę więc zrobię to od razu :D

 

Edyta juz ustawiła skład :

 

Paweł Linka - Bartosz Bosacki, Ariel Jakubowski, Manuel Arboleda - Wojciech Łobodziński, Robert Kolendowicz, Łukasz Garguła(k), Mateusz Bartczak - Dawid Nowak, Piotr Włodarczyk, Tomasz Zahorski

Odnośnik do komentarza

mój skład

 

bramkarze: Cabaj, Nowak

obrońcy: Arboleda, Bartczak, Cecot, Celeban, Cichy, Napierała

pomocnicy: Miguel, Sokołowski, Zganiacz, Szczypkowski, Wróbel, Radzewicz

napastnicy: Małecki, Ujek, Witkowski, Mierzejewski

 

boldem zaznaczyłem wyjściowy skład

Odnośnik do komentarza

Klub : Cof corp

 

Prezes : M.G COF

 

Bramkarze: Cabaj , Linka

 

Obrońcy: Arboleda , Kikut , Lazarevski , Magdoń , Wasiluk , Klaczka

 

Pomocnicy : Murawski (K) , Bonin , Quinteros , Sanchez Reyes , Kuranty , Konopelsky

 

Napastnicy : Costly , Ślusarski , Chinyama , Trigoso

 

:keke:

Odnośnik do komentarza

Klub : KS Blokers

 

Prezes : devil162

 

 

Skład:

 

Bramkarze:

 

P.Linka , M.Gostomski

 

Obrona:

 

P.Kocot , J.Wiśniewski , W.Wolański , P.Bronowicki , M.Arboleda , B.Augustyn

 

Pomocnicy:

 

G.Bonin , M.Jeleń , Ł.Madej , K.Drej , P.Rachwał , M.Iwański :keke:

 

Napastnicy:

 

Carlo Costly Molina , T.Chinyama , B.Grzelak , B.Ślusarski

 

Podkresleni graja w pierwszym skladzie

Odnośnik do komentarza

Rodlo Kwidzyn

Prezes klubu: Vaartcik

 

Mój zespół:

 

BR: Dariusz Brzostowski, Paweł Linka

OB: Manuel Arboleda, Grzegorz Bronowicki, Artur Marciniak, Mikołaj Kałuda, Tomasz Baliga, Bartosz Romańczuk

PO: Adam Danch, Miroslav Radović, Jan Woś, Arkadiusz Baran, Mateusz Jeleń, Kamil Poźniak

N: Piotr Reiss (k), Ensar Arifović, Mariusz Ujek, Łukasz Janoszka

 

:) .

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Pogralbym w tego "manago" o ile moge tak ujac ta gre, ale mam kilka pytan:

 

1. musze sie spieszyc ze zgloszeniem do ligi ? jakies ograniczenia dotyczace ilosci osob ?

2. musze od reki wybrac zawodnikow czy moge poczekac i zrobic to np 2=3 dni przed 1 kolejka OE ?

Odnośnik do komentarza
1. musze sie spieszyc ze zgloszeniem do ligi ? jakies ograniczenia dotyczace ilosci osob ?

 

Do gry jak i do prywatnej ligi można dołączyć w dowolnym momencie nawet po ruszeniu gry.

 

2. musze od reki wybrac zawodnikow czy moge poczekac i zrobic to np 2=3 dni przed 1 kolejka OE ?

 

Zawodników można kupić nawet tego samego dnia co rusza pierwsza kolejka, więc bez problemu można czekać do prawie samego końca. Można sobie teraz kupić zawodników i nie wybierać ich do składu wtedy transfery można dokonywać bez ujemnych punktów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...