Skocz do zawartości

Wiślacki Patriota


tomba

Rekomendowane odpowiedzi

@Vanlid - Tak, to ten Alexander. A co do terminarza, z RPA meczu w nim nie miałem, a FM ustala chyba swój własny terminarz rozgrywek eliminacji, bo pierwsze mecze zagramy z Anglią na wyjeździe oraz Czarnogórą u siebie

@Dziureq -KLIK

 

Przed meczem z Podbeskidziem dołączył do nas nowy gracz. Postanowiłem wypożyczyć z Al-Hilal koreańskiego napastnika Yoo Byung-Soo.

Źle zaczęliśmy mecz, bo już w 4 municie Podbeskidzia wykorzystało swój największy atut, czyli stałe fragmenty gry. Nather dośrodkował z rzutu wolnego a piłkę do siatki skierował Dancik. Ogromny błąd Pareiki który przepuścił piłkę między nogami. Trochę pokrzyczałem na zespół w przerwie i postanowiłem zmienić taktykę na dwóch napastników, którymi, mając nadzieję, że para Byung-Soo - Genkov dadzą nam zwycięstwo. W 52 minucie w końcu wyrównaliśmy, Melikson dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę wybił Dancik ale ta spadła prosto pod nogi Frederiksena a ten z woleja nie dał szans bramkarzowi. W 72 minucie trochę przypadku było w naszej akcji, Wilk zgrał głową do Genkova, ten odbił piłkę bardzo wysoko, licząc, że Byung-Soo do niej dojdzie - tak też się stało, koreańczyk spokojnie przyjął piłkę i umieścił ją w siatce. Jak widać taktyka z dwoma napastnikami się sprawdziła i poważnie się zastanawiam nad zastosowaniem jej na następne mecze.

 

T-Mobile Ekstraklasa [5/30]

Stadion im. Henryka Reymana - Kraków

Frk: 14,661

Wisła Kraków 2:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

4' Juraj Dancik 0:1

52' Jan Frederiksen 1:1

72' Yoo Byung-Soo 2:1

 

Pareiko - Fabinho Bunoza Czekaj Frederiksen - Putkaradze (45' Genkov) Wilk - Quioto Melikson Iliev - Soo

 

MotM: Jan Frederiksen 8.0

 

W następnym poście powołania na mecze z Anglią i Czarnogórą.

Odnośnik do komentarza

Powołania na mecze z Anglią i Czarnogórą otrzymali:

 

 

Bramkarze:

 

Wojciech Szczęsny (12/0)86dd3c442a2fd.png

Tomasz Kuszczek (10/0)303a828418f3a.png

Artur Boruc (47/0)826e63a6cb7cf.png

 

 

Obrońcy:

 

Marcin Wasilewski (52/1)394f03550d19e.png

Damien Perquis (11/1)36fe58ff8db1c.png

Łukasz Piszczek (28/0)fa1a0a15c3638.png

Adam Danch (1/0)a1356aa158537.png

Christian Dorda (1/0)d012881cb71e9.png

Jakub Wawrzyniak (26/0)d8c984d43c273.png

Iniaki Astiz (0/0)d8c984d43c273.png

Mateusz Slodowy (0/0)d2462d09c6e94.png

 

 

Pomocnicy:

 

Jakub Błaszczykowski (55/9)fa1a0a15c3638.png

Patryk Małecki (8/2)b223e156bc383.png

Ludovic Obraniak (26/4)62fd3e4c89791.png

Ariel Borysiuk (4/1)0707145fb5726.png

Adam Matuszczyk (20/1)313a66f5e036b.png

Enzo Kaliński (0/0)357793e6751d5.png

Tomasz Kupisz (2/0)82d8e5194be80.png

Maciej Rybus (23/1)21102ced8a752.png

Sławomir Peszko (25/1)39b5fd64eafaf.png

 

 

Napastnicy:

 

Robert Lewandowski (46/17)fa1a0a15c3638.png

Artur Sobiech (5/1)1076583bc1d93.png

Nick Blackman (1/0)243b5f5fe5655.png

 

 

 

Pewnie znów mnie zjedziecie za powołania :) Niestety, ale wolę powołać Blackmana, który gra i strzela niż Milika który gra kiche, czy Kucharczyka lub Brożka którzy nie grają wcale :)

Kaliński został powołany ze względu na kontuzję Polańskiego, po za tym jest w sumie dość przyzwoitym piłkarzem. Tutaj screen: KLIK.

W obronie pewnie zaskakuje Was nazwisko Astiza - tak, został on powołany, gdyż Glik w ogóle nie gra w klubie, a Komorowski ma średnią 6.32 ;)

Odnośnik do komentarza

Zaczynamy! Wielki bój na Wembley, na trybunach zasiadło aż 90.000 kibiców, większość naszych reprezentantów nigdy nie grało przy tak licznej publiczności, więc był to dla nich wielki sprawdzian. Zdecydowałem się na taktykę baaardzo, ale to bardzo zachowawczą, graliśmy praktycznie ośmioma obrońcami, na środku zagrali Perquis oraz Danch, jako rygle Borysiuk i Kaliński, natomiast na bokach obrony wystąpili Piszczek, Błaszczykowski, Slodowy i Wawrzyniak. Tak tak, 4 bocznych obrońców, dwóch zwykłych i dwóch wysuniętych. W pierwszej połowie ta taktyka sprawdziła się genialnie, bo gdy już przebrnęliśmy przez falę ataków Anglików wyprowadziliśmy jedną ale skuteczną kontrę. W 31 minucie Danch dobrze wyprowadził piłkę, podał do Sobiecha, ten trochę poholował piłkę i zagrał fenomenalną prostopadłą piłkę do Lewego a nasz as pokonał Haarta! Po tej bramce usłyszeliśmy jęk niezadowolenia angielskich fanów. Przez cały mecz nie pozwalaliśmy na zbyt wiele Anglikom, decydowali się oni głównie na uderzenia z dystansu, ale jak wiadomo z takimi piłkarzami jak Gerrard czy Lampard miało to szansę powodzenia. To właśnie ten drugi w 74 minucie doprowadził do wyrównania, pięknie uderzając z pierwszej piłki. Boruc był w tej sytuacji bez szans. Dowieźliśmy remis, wielka szkoda, bo mogliśmy zdobyć komplet punktów. Nie wiem, czy mam się cięszyć z tego punktu, czy rozmyślać dlaczego nie potrafiliśmy wtedy zablokować Lamparda...

 

Eliminacje Mistrzostw Świata 2014, Grp. 8 [1/10]

Wembley - Londyn

Frk: 90,000

Anglia 1:1 Polska

 

31' Robert Lewandowski 0:1

74' Frank Lampard 1:1

 

Boruc - Piszczek Perquis Danch Slodowy - Błaszczykowski (65' Wasilewski) Borysiuk Kaliński Wawrzyniak - Lewandowski Sobiech

 

MotM: Robert Lewandowski 7.6

Odnośnik do komentarza

Po meczu z Anglią czekał nas mecz - tym razem u siebie - z Czarnogórą. Zaskoczyła mnie trochę taktyka naszych rywali, gdyż w ataku nie grał Vucinic, ale Delibasic, Mirko natomaist wystąpił na skrzydle i nie poszło mu zbyt dobrze. Na pierwszą groźną akcję musieliśmy czekać aż do 34 minuty wtedy to dobrze na skrzydle piłkę poholował Błaszczykowski, podał w pole karne do "Lewego", ten spokojnie ograł rosłego Basę i uderzył! Ale niestety Grahovac był na postarunku...jednak nie złapał piłki, tylko ją sparował a na dobitkę już czekał Rybus i skierował ją do siatki. Jeszcze przed przerwą podwyższyliśmy prowadzenie, 3 minuty przed końcem dobrą akcją popisał się Sobiech który wziął na siebie dwóch zawodników Czarnogóry, podał do Lewego ten z pierwszej piłkie wypuścił sam na sam Rybusa a nasz skrzydłowy nie zmarnował tej okazji. W 49 minucie było 3:0, znowu w roli asystenta Lewandowski a w roli strzelca... Rybus, fenomenalny dzień Polskiego skrzydłowego, hattrick z Czarnogórą, no, to jest coś. Gości było stać na tylko jedno trafienie, Grahovac wznowił grę z "piątki", fatalnie zachował się Perquis który minął się z piłką, a do niej dopadł Vucinic i pokonał Boruca. Pewna wygrana i mamy 4 punkty po dwóch meczach.

 

Eliminacje Mistrzostw Świata 2014, Grp. G [2/10]

Stadion przy ul. Bułgarskiej - Poznań

Frk: 41,344

Polska 3:1 Czarnogóra

 

36' Maciej Rybus 1:0

42' Maciej Rybus 2:0

49' Maciej Rybus 3:0

90' Mirko Vucinic 3:1

 

Boruc - Piszczek Perquis Danch Wawrzyniak - Kaliński Obraniak (45' Borysiuk) Błaszczykowski Rybus - Lewandowski Sobiech

 

MotM: Maciej Rybus 9.6

 

Od tej pory trochę zmieniam sposób opisywania spotkań. Z meczów prowadzonej prze ze mnie Wisły Kraków będą pojawiać się tylko miesięczne raporty, natomiast reprezentacja pozostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza

16.09.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [6/30] - Śląsk Wrocław 1:0 Wisła Kraków

Pareiko - Jovanovic Głowacki Bunoza Frederiksen - Uryga Wilk Iliev Melikson - Soo Genkov

 

21.09.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [7/30] - Wisła Kraków 5:3 Zagłębie Lubin (Jan Frederiksen, Yoo-Byung Soo, 3x Maor Melikson)

Pareiko - Fabinho Bunoza Czekaj Frederiksen - Wilk Melikson Iliev Quioto - Soo Genkov

 

26.09.2012 - Puchar Polski, 2 runda [1/1] - Elana Toruń 0:4 Wisła Kraków (3x Yoo Byung-Soo, Maor Melikson)

Pareiko - Jovanovic Bunoza Czekaj Frederiksen (45' Pique) - Wilk Melikson Iliev (45' Chrapek) Szewczyk - Quioto Soo

 

30.09.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [8/30] - GKS Bełchatów 2:4 Wisła Kraków (2x Romell Quioto, Yoo Byung-Soo, Maor Melikson)

Pareiko - Jovanovic Bunoza (60' Uryga) Czekaj Frederiksen (78' cz.k.) - Wilk Melikson (78' Pique) Szewczyk Iliev - Soo Quioto

 

06.10.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [9/30] - Polonia Warszawa 4:1 Wisła Kraków (Ivica Iliev)

Pareiko - Jovanovic (45' Fabinho) Bunoza Czekaj Frederiksen - Uryga (45' Garguła) Melikson Szewczyk Iliev - Soo Quioto

 

 

Niestety zaliczyliśmy aż dwie porażki w tym okresie, najbardziej boli ta z Polonią, niestety zagraliśmy bardzo słabo i warszawiacy nie mieli żadnych problemów z wygraniem tego meczu. W tabeli zajmujemy drugie miejsce, do pierwszego Śląsk tracimy 2 punkty, natomiast nad trzecią Polonią mamy 4 "oczka" przewagi. W następnym poście powołania na Mołdawię i Ukrainę.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem Wam napisać, musiałem powtórzyć mecz z Czarnogórą, gdyż nie zapisałem gry a komputer mi się zresetował. Wygraliśmy ten mecz 2:0 po bramkach Błaszczykowskiego i Blackmana.

 

Powołania na mecze z Mołdawią (D) oraz Ukrainą (D) otrzymali:

 

 

Bramkarze:

 

Tomasz Kuszczak (10/0)303a828418f3a.png

Przemysław Tytoń (8/0)9f7514fa116aa.png

Artur Boruc (48/0)826e63a6cb7cf.png

 

 

Obrońcy:

 

Błażej Augustyn (0/0)df3c0ee675d5f.png

Adam Danch (2/0)a1356aa158537.png

Marcin Kamiński (3/0)209eb442834d7.png

Jakub Wawrzyniak (28/0)d8c984d43c273.png

Jakub Rzeźniczak (7/0)d8c984d43c273.png

Iniaki Astiz (0/0)d8c984d43c273.png

Kamil Glik (12/1)25f0c5d985a93.png

Mateusz Slodowy (1/0)d2462d09c6e94.png

 

 

Pomocnicy:

 

Jakub Błaszczykowski (57/10)fa1a0a15c3638.png

Ludovic Obraniak (27/4)62fd3e4c89791.png

Ariel Borysiuk (6/1)0707145fb5726.png

Enzo Kaliński (2/0)357793e6751d5.png

Tomasz Kupisz (2/0)82d8e5194be80.png

Grzegorz Krychowiak (2/0)f10e234476660.png

Maciej Rybus (24/1)21102ced8a752.png

Sławomir Peszko (25/1)39b5fd64eafaf.png

 

 

Napastnicy:

 

Robert Lewandowski (48/18)fa1a0a15c3638.png

Artur Sobiech (7/1)1076583bc1d93.png

Nick Blackman (2/1)243b5f5fe5655.png

Kamil Biliński (0/0)229fed713301a.png

 

 

 

Niestety, jeszcze przed zgrupowaniem z powodu kontuzji wypadli Piszczek oraz Brzyski :(

Odnośnik do komentarza

Przed meczem z Mołdawią miałem ogromny problem z obstawieniem prawej obrony... znakomicie grający w klubie Slodowy czy doświadczony Rzeźniczak? Ostatecznie wybór padł na Slodowego i chyba nie zawiódł w tym meczu. Już w 2 minucie mogliśmy wyjść na prowadzenie, jednak Błaszczykowski trafił tylko w słupek. W 17 minucie mieliśmy kolejną sytuację, znowu w roli głównej "Kuba" ale tym razem jego strzał wybronił Panzaru. W 21 minucie bardzo groźną akcję przeprowadzili goście, Dadu podał do Andronica i tylko fantastycznej interwencji Boruca zawdzięczamy to, że nie przegrywamy w tym meczu. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry w końcu wyszliśmy na prowadzenie, z rzutu rożnego dośrodkował Rybus, piłkę chciał wybić Kovalchuk lecz ta trafiła prosto na głowę Dancha a ten spokojnie pokonał bramkarza gości. W 50 minucie kolejna dobra akcja Mołdawii, fatalny błąd Wawrzyniaka który dał się na skrzydle ograć Bordijanowi, jego dośrodkowanie wybił Danch ale przed polem karnym czekał już na piłkę Zmeu który uderzył z pierwszej piłki, ale na szczęście dla nas tylko w poprzeczkę. W 67 minucie podwyższyliśmy prowadzenie, Peszko (który wcześniej zastąpił kontuzjowanego Błaszczykowskiego) podał znakomicie do Lewego a ten w swoim stylu przytrzymał piłkę i uderzył bardzo mocno pod poprzeczkę. W 82 minucie padła ostatnia bramka, Rybus dośrodkował w pole karne, piłkę przedłużył głową Obraniak a do siatki ją skierował po raz drugi w tym meczu Danch. Zagraliśmy bardzo słabo w obronie, ale jak widać na Mołdawię to starczyło. Jeśli nie poprawimy błędów do meczu z Ukrainą to może być na prawdę ciężko ich pokonać.

 

Eliminacje Mistrzostw Świata 2014, Grp. G [3/10]

Stadion im. Henryka Reymana - Kraków

Frk: 33,236

Polska 3:0 Mołdawia

 

45+2' Adam Danch 1:0

67' Robert Lewandowski 2:0

82' Adan Danch 3:0

 

Boruc - Slodowy Danch Krychowiak Wawrzyniak - Kaliński Obraniak Błaszczykowski (42' Peszko) Rybus - Lewandowski Sobiech (45' Biliński)

 

MotM: Adam Danch 9.3

Odnośnik do komentarza

Mecz z Ukrainą miał spore znaczenie w kontekście awansu, tym bardziej, że graliśmy u siebie. Już w 14 minucie objęliśmy prowadzenie, Kaliński dobrze podał w pole karne do Kupisza ten uderzył, ale jego strzał zdołał sparować bramkarz, jednak przy dobitce Obraniaka nie miał już nic do powiedzenia. Ukraina odpowiedziała w 26 minucie, Khudobyak podał prostopadle do Seleznyova, jego uderzenie wybronił Boruc, jednak dobitka Yarmolenki powędrowała do siatki. Szkoda tylko (dla Ukrainców), że sędzia odgwizdał spalonego Seleznyova :) W 36 minucie mogliśmy podwyższyć swoją przewagę, ale Sobiech nie wykorzystał znakomitego dośrodkowania Kupisza. W 72 minucie dobrą, samodzielną akcją popisał się Khudobyak ale minimalnie chybił. I nadszedł czas na 83 minute, Borysiuk podaje do Sobiecha ten dobrze dostrzegł, że Lewandowski znakomicie urywa się obrońcy, Robert dostaje podanie i... lobuje bramkarza! Euforia na trybunach, prowadzimy już 2:0 i taki wynik utrzymał się do końca meczu. Do końca tego roku już nic w tabeli się nie zmieni, zajmujemy drugie miejsce, zaraz za Anglikami, ale mamy tyle samy punktów i taki sam bilans bramkowy. Trzecia Ukraina traci do nas 3 oczka.

 

Eliminacje Mistrzostw Świata 2014, Grp. G [4/10]

Stadion przy ul. Bułgarskiej - Poznań

Frk: 41,344

Polska 2:0 Ukraina

 

14' Ludovic Obraniak 1:0

83' Robert Lewandowski 2:0

 

Boruc - Rzeźniczak Glik Danch (87' Kamiński) Wawrzyniak - Kaliński (77' Krychowiak) Borysiuk Kupisz (83' Rybus) Obraniak - Lewandowski Sobiech

 

MotM: Ludovic Obraniak 7.5

 

 

W tym roku zagramy jeszcze jeden sparing, za niecały miesiąc zmierzymy się z reprezentacją Kanady.

Odnośnik do komentarza

22.10.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [10/30] - Wisła Kraków 3:0 Górnik Zabrze (Yoo Byung-Soo, Ivica Iliev, Olexandr Shevelyukin sam.)

Pareiko - Jovanovic Bunoza Czekaj Frederiksen - Wilk (78' Uryga) Melikson (78' Garguła) Quioto Iliev (45' Novo) - Soo Genkov

 

26.10.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [11/30] - Wisła Kraków 1:6 Piast Gliwice (Maor Melikson)

Pareiko - Jovanovic (45' Fabinho) Bunoza Czekaj (47' cz.k.) Frederiksen - Wilk (45' Uryga) Melikson Quioto Iliev (45' Novo) - Soo Genkov

 

31.10.2012 - Puchar Polski 1/8 [1/1] - ŁKS Łódź 0:2 Wisła Kraków (Ivica Iliev, Yoo Byung-Soo)

Pareiko - Jovanovic Czekaj Głowacki Bunoza - Uryga (51' Sobolewski) Wilk Soo (90' Quioto) Garguła Novo - Genkov

 

05.11.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [12/30] - Wisła Kraków 2:1 Korona Kielce (Romell Quioto, Yoo Byung-Soo)

Pareiko - Fabinho Bunoza Czekaj (73' Jovanovic) Pique - Uryga Wilk (73' Putkaradze) Iliev Novo - Quioto Soo (73' Boguski)

 

 

Katastrofa, kompromitacja, porażka, klęska... nie wiem jakimi jeszcze słowami mogę opisać mecz z Piastem...

Odnośnik do komentarza

Brawo za dotychczasowe wyniki, tylko ten mecz z Piastem...

Ten Slodowy na serio jest dobry? Grałem kiedyś Wisłą a on przeszedł gdzieś z Czech do Śląska i grał tam piach... 10 meczy i średnia 6.7.

A teraz gdzie on gra? Opłaca się kupować trzynastkę?

Odnośnik do komentarza

@Vanlid - Slodowy gra w Viktorii Zizkov, a od przyszłego sezonu prawdopodobnie u mnie w Wiśle. 14 meczy, średnia 7.76 pokazuje, że jest on dobrym zawodnikiem. A co do kupna to sam nie wiem.. chyba warto poczekać aż poprawią ten tryb 3d.

@Dziureq - Tutaj nie ma co zbytnio pisać, do przerwy przegrywaliśmy 0:2 i postawiłem na zdecydowaną ofensywę i wszystko poszło sie yebać po czerwonej kartce Czekaja. Wrócę do opisywania spotkań w Wiśle normalnie po zimowym okienku transferowym, chciałem trochę nadgonić grę :)

 

Powołania na mecz z Kanadą otrzymali:

 

Bramkarze:

 

Grzegorz Sandomierski (3/0) [blackburn]

Piotr Leciejewski (0/0) [brann]

Bartosz Białkowski (0/0) [Notts County]

 

 

Obrońcy:

 

Paweł Olkowski (0/0) [Górnik Zabrze]

Jakub Tosik (2/0) [Karpaty Lwów]

Hubert Wołąkiewicz (4/0) [Lech Poznań]

Sebastian Boenisch (9/0) [Olympiakos Pireus]

Adam Kokoszka (10/2) [Polonia Warszawa]

Tomasz Brzyski (2/0) [Polonia Warszawa]

Maciej Sadlok (15/0) [Ruch Chorzów]

Tomasz Jodłowiec (24/0) [Śląsk Wrocław]

 

 

Pomocnicy:

 

Bartosz Salamon (0/0) [brescia Calcio]

Łukasz Trałka (6/0) [Lech Poznań]

Jakub Kosecki (0/0) [Legia Warszawa]

Janusz Gol (7/0) [Legia Warszawa]

Michał Żyro (0/0) [Legia Warszawa]

Paweł Wszołek (0/0) [Polonia Warszawa]

Sebastian Mila (30/6) [Śląsk Wrocław]

Szymon Pawłowski (11/0) [Zagłębie Lubin]

 

 

Napastnicy:

 

Arkadiusz Milik (0/0) [Górnik Zabrze]

Lukas Jutkiewicz (0/0) [Middlesbrough]

Daniel Gołębiewski (0/0) [Polonia Warszawa]

Maciej Jankowski (1/0) [Ruch Chorzów]

 

 

Jak widzicie powołałem zawodników którzy pod moją wodzą jeszcze nie mieli szansy zagrać, a są ciągle blisko kadry. Postanowiłem, że jak któryś z nich zabłyśnie to dostanie powołanie na następne mecze z San Marino i Anglią.

Odnośnik do komentarza

Mecz z Kanadą bez większej presji, gdyż był to tylko sparing. Dobrze zaczęliśmy, w 8 minucie Żyro stanął przed szansą na strzelenie bramki, jednak minimalnie chybił. W 34 minucie odziwo Kanada wyszła na prowadzenie, Hutchinson przeprowadził znakomitą indywudalną akcję i do tego sam ją wyśmienicie wykończył. W 50 minucie do piłki ustawionej na 20 metrze podszedł Mila ale niestety doświadczony pomocnik Śląska trafił tylko w poprzeczke. W 82 minucie w końcu wyrównaliśmy, Gol uderzył z dystansu, piłka odbiła się od jednego z obrońców ale trafiła prosto pod nogi Żyry a ten spokojnie przymierzył i umieścił piłkę w siatce. Niestety, końcówkę strasznie odpuściliśmy, Kanada przycisnęła i w końcu dopięła swego. W 92 minucie De Guzman znakomicie podał do Jakcson a ten lobem pokonał Leciejewskiego. Po tym meczu zdecydowałem, że na następne zgrupowanie kadry pojadą Michał Żyro oraz Adam Kokoszka. Oczywiście, jeśli nie wyeliminuje ich kontuzja.

 

Mecz Towarzyski

BC Place

Frk: 19,463

Kanada 2:1 Polska

 

34' Atiba Hutchinson 1:0

82' Michał Żyro 1:1

90+2' Simeon Jakcson 2:1

 

Sandomierski (45' Leciejewski) - Olkowski (45' Tosik) Kokoszka Wołąkiewicz (45' Jodłowiec) Brzyski - Gol Salamon (45' Mila) Pawłowski (45' Wszołek) Żyro - Milik (45' Jutkiewicz) Jankowski

 

MotM: Atiba Hutchinson 8.3

Odnośnik do komentarza

19.11.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [13/30] - Pogoń Szczecin 1:2 Wisła Kraków (2x Yoo Byung-Soo)

Pareiko - Fabinho (15' Jovanovic) Bunoza Czekaj Frederiksen (45' Burliga) - Uryga Putkaradze Iliev (80' Szewczyk) Novo - Soo Genkov

 

26.11.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [14/30] - Jagiellonia Białystok 2:2 Wisła Kraków (Leaonardo Novo, Yoo Byung-Soo)

Pareiko - Jovanovic Bunoza Czekaj Frederiksen - Wilk Uryga (80' Garguła) Iliev (80' Szewczyk) Novo - Soo Genkov (80' Boguski)

 

08.12.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [15/30] - Wisła Kraków 1:2 Lech Poznań (Yoo Byung-Soo)

Pareiko - Jovanovic Bunoza Głowacki Frederiksen - Sobolewski Wilk Soo Garguła Novo - Genkov

 

 

Koreańczyk Soo znakomicie wpasował się w nasz zespół, postaram się już teraz w zimie go wykupić. Niestety, w meczu z Lechem niepotrzebnie mieszałem z taktyką i wyszło jak wyszło. Następne mecze Wisły już będą wraz z opisami.

Odnośnik do komentarza

@Zachowaj - Hehe, no masakra mecz, jak pisałem wyżej postawiłem na ofensywe w drugiej połowie i po czerwonej kartce dla Czekaj się posypało :) A Tosik sobie ładnie pogrywa w Karpatach, dlatego dostał powołanie. Screen: Tosik

 

 

Muszę przyznać, że ten dyrektor sportowy to na prawdę fajna rzecz, ja się męczyłem żeby sprzedać Boguskiego czy Gargułe przez dwa okienka.. a on to zrobił w tydzień :) I to za dość niezłą sumkę.

 

Transfery z klubu:

 

Rafał Boguski (za 300 tys. funtów do Haugesund) - Cud, że udało się na nim aż tyle zarobić.

Marko Jovanovic (za 500 tys. do Molde) - Cóż, za coś trzeba pospłacać długi, a, że Marko był sporo warty to pomyślałem, że można go sprzedać.

Łukasz Garguła (za 180 tys. do Lechii Gdańsk) - Będziemy mu dopłacać do pensji 3 tysiące miesięcznie, ale lepsze to, niż 16 tysięcy :)

Tsvetan Genkov (za 600 tys. do Nordsjaelland) - Bułgar w 13 meczach w tym sezonie nie strzelił ani jednej bramki, dlaczego też pożegnał się z klubem.

Milan Jovanic, Sebastian Czapa, Piotr Karłowicz, Michał Szewczyk, Jakub Downar-Zapolski, Aleksander Sleczka - Ci zawodnicy zostali wypożyczeni. Ciekawy kierunek obrał Jovanic... przez najbliższy rok będzie grał dla Wolfsburga.

 

 

Transfery do klubu:

 

Dawid Plizga (z Jagielloni za 150 tys.) - Po odejściu Genkova urugwajczyk Novo będzie musiał grać na szpicy, dlatego potrzebowałem skrzydłowego. Wybór padł na Plizgę, zobaczymy jak sobie poradzi.

Olivier Ferbantier (z AS Monaco za 5 tys.) - Tak tak, cena jest wpisana poprawnie, AS Monaco oddało go za śmieszną sumę.

Anice Badri (z LOSC Lille za 20 tys.) - Kolejny Francuz wyrwany praktycznie za darmo, raczej będzie rezerwowym.

 

 

Niestety, Yoo Byung-Soo zgodził się na obniżke pensji nawet o połowę, jednak zarząd nie pozwoli mi tyle dać.

 

 

Sparingi:

 

30.01.2013 - 2:2 Bardiów (Cezary Wilk, Dawid Plizga)

02.02.2013 - 2:0 Sparta Praga (2x Leonardo Novo)

09.02.2013 - 0:2 Dolcan Ząbki

13.02.2013 - 1:3 Brno (Leonardo Novo)

16.02.2013 - 2:1 Slovacko (Dawid Plizga, Dawid Kamiński)

27.02.2013 - 1:1 Austria Wiedeń (Ivica Iliev)

 

 

Następne mecze zagramy w 1/4 Pucharu Polski z Miedzią Legnica.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...