Skocz do zawartości

Liga włoska


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Misiek napisał:

ja pierdole, naprawdę? Nie można było po prostu napisać jak człowiek, że Piątek odchodzi do Genoa FC?

 

Widocznie kurwa nie. Ja pierdolę, dzieci w Sudanie głodują, a Ty się przypierdalasz o taką drobnostkę. Od kilku dni media napierdalają o tym temacie, ale trzeba za rączkę, jakby to było forum o prowadzeniu działki.

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 6
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, FYM napisał:

 

Widocznie kurwa nie. Ja pierdolę, dzieci w Sudanie głodują, a Ty się przypierdalasz o taką drobnostkę. Od kilku dni media napierdalają o tym temacie, ale trzeba za rączkę, jakby to było forum o prowadzeniu działki.

Kurwa ale Ty nawet nie możesz napisać, że ADR jedzie na zlot, tylko pierdolisz o jakimś synu marnotrawnym. O to kurwa chodzi... Niejednokrotnie Ci zwracali uwagę, że kurwa nawet źródła nie podasz jak czasem wrzucasz jakieś rewelacje... Jebie mnie, że media o tym trąbią, ja w pierwszej chwili też nie wiedziałem o kogo chodzi, ale że znam herb to sobie wpisałem Genoa w google i dostałem newsa, ale jak ktoś nie kojarzy klubu to ma prawo nie wiedzieć kurwa. Jak zobaczę nagłówek, że Piątek odchodzi do Genoi to też nie znając herbu mogę kurwa nie skojarzyć obu informacji... bo nie muszę wchodzić w szczegóły newsa.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Trzęsienie ziemi w Lacjum - 24.08.2016 r. - 299 ofiar śmiertelnych, kilkaset osób rannych. Trudno powiedzieć ile tysięcy ludzi straciło swoje domy czy majątki.

27.08.2016 Serie A gra drugą kolejkę pomimo ogłoszenia na ten dzień żałoby narodowej. Żadne ze spotkań nie jest odwołane.

 

Katastrofa w Genui 14.08.2016. 39 ofiar, około 60 rannych.

Liga włoska przekłada zaplanowane na 19.08 mecze drużyn z Genui (choć tylko Sampdoria miała w Genui grać). Efekt nacisków ze strony Sampdorii i Genoi, które dzięki temu zamiast grać z mocną Fiorentiną (H) i Milanem (A) zainaugurują sezon z Empoli (H) i Udinese (A).

Mecze z soboty się odbędą normalnie pomimo żałoby narodowej.

 

Tak, na pewno tu chodzi tylko o upamiętnienie ofiar.

Odnośnik do komentarza

Tu chyba bardziej kwestie geograficzno-społeczne dochodzą. Podejrzewam, że podobnie by było w Polsce: po teoretycznym trzęsieniu ziemi w - dajmy na to - Istebnej, Ekstraklasa raczej nie odwołałaby zaplanowanych spotkań, nawet mimo żałoby narodowej. Za to gdyby tragedia zdarzyła się w Krakowie, to raczej tak :> 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Za całość, jak najbardziej.

 

Quote

"After acquiring and examining the relevant television images, the player, while cursing without referring to anybody around him, was nevertheless clearly seen by the television images to make blasphemous remarks, visibly identifiable from reading his lips without any margin for reasonable doubt," a disciplinary report from the Lega Serie A said.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
3 godziny temu, Fenomen napisał:

Wyglada na to, ze we Wloszech rosnie druga Calciopoli. Dziennikarze sledczy maja w najblizsza srode na antenie RAI1 wskazac powiazania osob blisko zwiazanych z Juventusem z przedstawicielami kalabryjskiej mafii.

Pliz, Agnelli rok temu został ukarany na rok zakazu pełnienia funkcji + grzywny na niego i na klub za utrzymywanie kontaktu z przedstawicielami kalabryjskiej mafii, a teraz się robi z tego aferę? I że niby takie konszachty w temacie Juventusu to coś nowego? :keke: Ostatnio tak zaskakujące doniesienia czytałem, gdy ktoś na fanpage "Astrologowie ogłaszają" zapowiedział w poniedziałek początek nowego tygodnia.

 

Wiązanie tego z calciopoli to już totalna żenada. Wszyscy oglądający ligę widzą co się dzieje i jak reagują sędziowie, VAR to tylko trochę utemperował, wiadomo, że nawet degradacja nie wypleniła tych praktyk, ale na litość boską - naciski na dziennikarzy czy nielegalny obrót biletami ma tyle wspólnego z ustawianiem meczów (calciopoli), co Juventus z uczciwością. Nazywanie tego skandalu "drugą calciopoli" to głupawa propaganda.

 

Z kolei źródło tego artykułu - Roman Sidorowicz - jakkolwiek bardzo by nie był zasłużony dla społeczności Milanistów w Polsce, to jest osobą niestety mało wiarygodną w tematach prawnych, do tego skrajnie stronniczą w temacie Juventusu. Sam z nim raz dyskutowałem w kontekście FFP i jeśli teraz przytacza źródła tak samo rzetelnie jak wtedy, to może się jeszcze okazać, że Juventus jest ofiarą a nie sprawcą :keke:

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

To co zrobił dzisiaj Edin Dzeko to jest jakis kosmos, nawet nie ma słów żeby opisać chamstwo i głupotę tego gościa. Warto także zwrócić uwagę na postawę Florenziego! To jest kapitan!? Przecież musi widziec, że kolega z drużyny pluję na sędziego. Normalny kapitan nawet nie czekałby na pokazanie kartki tylko sam wyprowadził idiotę z boiska, a ten ma jeszcze pretensje o pokazanie czerwonej kartki. Wartko też podkreślić w pełni profesjonalną postawę sędziego. 

 

https://transfery.info/121982,skandaliczne-zachowanie-deko-wideo

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, peżet napisał:

To co zrobił dzisiaj Edin Dzeko to jest jakis kosmos, nawet nie ma słów żeby opisać chamstwo i głupotę tego gościa. Warto także zwrócić uwagę na postawę Florenziego! To jest kapitan!? Przecież musi widziec, że kolega z drużyny pluję na sędziego. Normalny kapitan nawet nie czekałby na pokazanie kartki tylko sam wyprowadził idiotę z boiska, a ten ma jeszcze pretensje o pokazanie czerwonej kartki. Wartko też podkreślić w pełni profesjonalną postawę sędziego. 

 

https://transfery.info/121982,skandaliczne-zachowanie-deko-wideo

 

Co mu tak odcięło prąd? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...