Skocz do zawartości

W pogoni za sukcesem


Necib

Rekomendowane odpowiedzi

Wielki mecz ze Stalą Rzeszów, Wisła Kraków po 5 latach przerwy zdobyła majstra Polski. Koniec sezonu ,mimo że byłem z Wisłą tylko pół roku, zdobyłem Puchar Polski, oraz Mistrzostwo Polski. Obejmując białą gwiazdę miałem 9 punktów straty do Lecha Poznań. Impreza była do białego rana, mocno zakrapiana alkoholem, kibice uznali mnie za cudotwórce ,oraz wymyślili piosenkę na moją cześć.Nie wiedziałam że piłkarze mają taki łeb do picia. Albakov wypił chyba litra wódki. Na następny dzień w siedzibie klubu dostałem ofertę przedłużenia kontraktu ,musiałem ją odrzucić. W mediach zrobiło się hucznie ,"Polak w Realu,, pisało w hiszpańskiej Marce ,W Anglii The Sun związał mnie z Arsenalem ,ba dostałem nawet ofertę od nich ale odrzuciłem. Swoje CV wysłałem do Wigier Suwałki, posada Jana Urbana wisiała na włosku, więc byłem pewniakiem do objęcia funkcji managera. Czyżby mistrzostwo Polski z trzema innymi zespołami ?

Odnośnik do komentarza

Data 13.sierpień.2016, na pewno przejdzie do historii klubu z Suwałk. W ten oto dzień zamkną się stary, niezbyt udany rozdział,wraz z zamknięciem otworzył się nowy lepszy czas, którego mogę nazwać rozdziałem sukcesów. Podpisałem kontrakt na 4000 tys euro tygodniowo potrwa on do czerwca 2017. Budżet transferowy jest około 6 mln, na płacę 163,5 tys euro.

Odnośnik do komentarza

Z samego rana udałem się na trening zespołu, niestety zastałem komplety chaos każdy smutny ,wszyscy się kłócą, co było spowodowane tzw. (wodą sodową) od kasą. Od razu zobaczyłem ile czeka mnie pracy, zwiększyłem obciążenie treningowe, wprowadziłem różne rodzaje kar. To nie wszystkim się spodobało, wiec powiedziałem im jak nie pasuje to szukajcie sobie nowego klubu. Po treningu udałem się wreszcie do domu, ciężki dzień miałem za sobą ciężki dzień. Psychicznie byłem wyczerpany ,z takimi ludźmi jak tu nie da się pracować ,od jutra wymieniam cały sztab szkoleniowy i piłkarzy, drużynę zbuduję od zera.

 

MoA111- Wiem ,pracuję nad tym :cool:

Maniek_ZKS - Tabela Ekstraklasy

Odnośnik do komentarza

Nic tak nie stawia na nogi jak poranna kawa ,mocny kop był mi potrzebny bo miałem przed sobą pracowity dzień. Wstałem wcześniej niż normalnie bo musiałem poszukać zawodników do klubu, głownie afrykańskich, poszperałem na YouTube oraz na stronach federacji piłkarskich i znalazłem co nieco. Problemem byli moje obecne nieroby z drużyny, jeszcze przed treningiem rozwiązałem kontrakt z 19 zawodnikami ,pięciu zmienni klub 1 lipca.2016. Pora na zakupy ,do klubu trafiło w ciągu tygodnia 22 grajków ,najciekawsi to młodziak rodem z Estonii,19-letni Vladimir Nikulin ,Tomasz Szamotulski z Lecha Poznań także mający 19 lat oraz perełka Ianique Takang mający zaledwie 18 lat. Transfery wykonałem z myślą o przyszłości najmłodszy ma 17 lat, natomiast najbardziej doświadczony ma 24 lata.

Transfery letnie sezonu 2016-2017

 

Postanowiłem wymienić w 100 procentach kadrę szkoleniową ,moim asystentem został mój przyjaciel Tomasz Streilau ,razem z Tomkiem zatrudniliśmy trenerów i scoutów ,z którymi często chodzimy na piwo do klubu

 

Sztab Szkoleniowy

 

Przed sezonem rozegraliśmy kilka sparingów.

 

Wigry Suwałki (6-3) Korona Kielce

Wigry Suwałki (1-0) Zagłębie Lubin

Wigry Suwałki (2-2) Karwina

Wigry Suwałki (5-1) Bohemiano 1905

Wigry Suwałki (5-0) Narew

Wigry Suwałki (2-1) Czerni Olecko

Wigry Suwałki (7-1) Granica Kętrzyn

 

 

Sparingi mówią same za siebie, mamy bardzo mocną drużynę która będzie grała o najwyższe cele, czyli Mistrzostwo 1-ligi ,oraz finał Pucharu Polski.

 

Najlepszy strzelec pre-sezonu: Sibisisi (11 bramek)

Najlepszy asystent pre-sezonu:Koziara (7 asyst)

Najlepszy piłkarz pre-sezonu:Ongoly (7.53 średnia)

Największe rozczarowanie :Mazur (6.51 średnia)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...