Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynałem zabawę z CM obejmując posadę managera Legii. Na wstępie chciałem dodać, że nie grałem metodą zapisz/wczytaj, więc poniższe posumowanie można uznać za obiektywne.

 

Najgorzej mi się grało z Lechem Poznań. W lidze i w PP nie udało mi się ich pokonać. Mój bilans z tym zespołem to dwie przegrane(liga) i dwa remisy (PP w którym wygrałem dopiero po konkursie rzutów karnych).

 

Tabela po pierwszym sezonie:

 

1. Legia Warszawa

2. Lechia Gdańsk

3. Ruch Chorzów

 

Spadek: Polonia Warszawa, Korona, Podbeskidzie BB.

Awans: GKS Bogdanka, Warta Poznań, Piast Gliwice

 

Puchar Polski:

1. Legia

2. Lech

 

Do półfinału PP dotarła Siarka z którą miałem okazję grać. Udało mi się ją pokonać dopiero w konkursie rzutów karnych. Miałem z nią ciężką przeprawę....

 

Bramkarz roku:

 

1. Łukasz Skorupski

2. Mariusz Pawełek

3. Dusan Kuciak

 

Cudzoziemiec roku:

 

1. Inaki Astiz

2. Andreu

3. Richard Zajac

 

Król Strzelców:

 

1. Arek Piech 16 br

2. Patryk Tuszyński 16 br

3. Marek Saganowski 14 br

 

Piłkarz roku w Polsce:

 

1. Orri Freyr Oskarsson

2. Dawid Nowak

3. Luka Pejovic

 

Manager roku:

 

1. Krzysztof Nowak Legia (to ja ;) )

2. Bogusław Kaczmarek Lechia

3. Tomasz Fornalik Ruch Chorzów

 

Młody piłkarz roku:

 

1. Rafał Wolski

2. Michał Jakobowski

3. Piotr Mroziński

 

Piłkarz roku w TME:

 

1. Marek Szyndrowski

2. Michał Zyro

3. Jarosław Bieniuk

 

Obrońca roku:

 

1. Sebastian Madera

2. Maciej Sadlok

3. Tomasz Jodłowiec

 

Piłkarz roku w Ekstraklasie:

 

1. Marek Saganwski

2. Marian Kelemen,

3. Abdu Razak Traore

 

Pomocnik Roku w TME:

 

1. Przemysław Kazimierczak

2. Piotr Koman

3. Jakub Kosecki

 

Jedenastka Roku Ekstraklasy:

 

Marian Kelemen BR

Marek Szyndrowski OL

Jarosław Bieniuk OS

Maciej Sadlok OS

Artur Jedrzejczyk OP

Jakub Kosecki PL

Mariusz Lewandowski PS

Przemysław Kazimierczak PS

Piotr Koman PP

Michał Zyro N

Marek Saganowski N

 

Rezerwowi:

Lukasz Skorupski

Sebastian Madera

Abdou Razak Traore

Szymon Sawala

Patry Tuszyński

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie za bardzo drobiazgowy opis sezonu Krzysztofie :) obecnosc jakiejkolwiek druzyny z 2 ligi w polfinalach czy cwiercfinalach PP nie dziwi mnie bo przeciez w ostatnich latach mielismy Stal Sanok, Bytovie i inne ekipy tego pokroju ;) kto awansowal do 1 ligi i z niej spadl? Z jakimi ligami grales odpalonymi? Jakies wieksze transfery za granice z kraju?

 

Zauwazylem dzięki Tobie, ze mamy 2 nagrody za zawodnika Ekstraklasy. Tuszynski zostal już wczesniej przeze mnie skoszony, teraz czas na Komana ;)

 

@mario:

 

Zrobilbym tak, ale niestety Skry i Limanovii nie ma w bazie i dlatego pozostali na free. Co do Szamo czy Tarantuli to już ich tam nie ma. Wolnych agentow w latce znajdziecie na duzej bazie tylko 88.

 

@Galizerix:

 

Dzikei, skorygowane. Dodany tez Efir z kontuzja o ktorym nie wiem jak moglem zapomniec.

Odnośnik do komentarza

Witam. Chcę w Managerze zrobić 2, 3 i 4 ligę.

Próbowałem przenieść z Ligi Angielskiej, ale znika mi zarówno Liga Polska jak i Angielska.

Co zrobić?

 

Patrzac na specyfike lig w obu krajach to jedna liga ma 20 zespolow, druga 14, pozniej Championship 20 i I liga 18. Poza tym ostrzegam, ze nawet jak uda Ci się to ustawic to w polskich ekipach regeny beda mialy angielskie imiona i nazwiska i viceversa.

Odnośnik do komentarza

Zrobilbym tak, ale niestety Skry i Limanovii nie ma w bazie i dlatego pozostali na free. Co do Szamo czy Tarantuli to już ich tam nie ma. Wolnych agentow w latce znajdziecie na duzej bazie tylko 88.

 

 

szkoda bo to prawie moje miasto :/ wlasnie sciagnalem updata i zainstalowalem ponownie cm... pozniej zdam relacje... pewnie za tydzien bo jak sie wciagne to juz tylko bede schodzil z kompa zeby do lodowki i do kibla popelzac xd

Odnośnik do komentarza

Zrobilbym tak, ale niestety Skry i Limanovii nie ma w bazie i dlatego pozostali na free. Co do Szamo czy Tarantuli to już ich tam nie ma. Wolnych agentow w latce znajdziecie na duzej bazie tylko 88.

 

 

szkoda bo to prawie moje miasto :/ wlasnie sciagnalem updata i zainstalowalem ponownie cm... pozniej zdam relacje... pewnie za tydzien bo jak sie wciagne to juz tylko bede schodzil z kompa zeby do lodowki i do kibla popelzac xd

 

Na razie nie chce rozdrabniac się na nizsze ligi i w bazie znajduja się (nie wszystkie) ekipy do II ligi. Jednoczesnie milo mi powiedziec, ze zostales setną osoba ktora sciagnela update!

Odnośnik do komentarza

Witam. Chcę w Managerze zrobić 2, 3 i 4 ligę.

Próbowałem przenieść z Ligi Angielskiej, ale znika mi zarówno Liga Polska jak i Angielska.

Co zrobić?

 

Patrzac na specyfike lig w obu krajach to jedna liga ma 20 zespolow, druga 14, pozniej Championship 20 i I liga 18. Poza tym ostrzegam, ze nawet jak uda Ci się to ustawic to w polskich ekipach regeny beda mialy angielskie imiona i nazwiska i viceversa.

 

 

Kiedyś w FM 07 przeniosłem Polskę do Szkocji. Trzeba było tylko zmienić przy ogólnych narodowościach Polski i Szkocji coś takiego (albo reprezentacjach- nie pamiętam dokładnie ponieważ robiłem to bardzo dawno): Tam gdzie był język Polski i Angielski POL zamienić na SCO i odwrotnie. Nie wiem czy tu to zadziała, Ale jeżeli tak to można by np przenieść ligę Polską do Portugalii np? Tam są 3 ligi.

Odnośnik do komentarza

@mario:

 

Oczywiscie już zostali pousuwani :) w wiekszosci, procz niektorych malych wyjatkow.

 

Co do FM i CM to pamietajcie, ze to już inne silniki gry i inne edytory, więc moze to nie zadzialac.

 

@lukaszenko:

 

Sproboj, nigdy sam osobiscie nie probowalem tego zabiegu bo czytalem o nim wiele i nie wyszlo nikomu to w cm03/04. Pamietaj tez by zmienic kazdej druzynie lige w ktorej wystepuja (z lower wlacznie).

Odnośnik do komentarza

Czyli mam zmienić język z Angielskiego na Polski i zrobić wszystkie kluby na Angielskie?

 

Tak, ja pamiętam, że zmieniałem to przy reprach. czyli musisz dać zamiast POL ENG i na odwrót. Dodatkowo musisz tak jak SzkoDi pisał jak już przeniesiesz kluby z lig Polskie zmienić jako Polskie, a Angielskie jako Angielskie gdyż będą miały odwrotne narodowości.

Odnośnik do komentarza

@ Szkodi

 

Nie przesadzaj, mów mi Krzysiek;)

 

Wracając do awansów i spadków w I lidze:

 

spadek:

- Zawisza

- Olimpia Grudziądz

- Nieciecza

- Miedz

- GKS Katowice

- Dolcan

 

Awans

- Garbarnia

- Wisła Płock

- GKS Tychy

- Stomil

- Raków

- Znicz Pruszków

 

Odpaliłem sobie tylko ligę polską (I liga i wyższe)

 

 

Transfery Ekstraklasa -> Ligi zagraniczne

 

Johan Voskamp -> PSV 6,5M zł

Aleksander Tunchev -> Lewski Sofia 450K zł

Kew Jaliens -> Roda JC 500K zł

Alexander Lebedev -> Czarnomorec free

Ebi Smolarek -> Roda JC 950K zł

Olexander Shevelyukhin -> Arsenal Kijów free

Michał Zewłakow -> Cruz Azul free

 

@ Boixos Nois

 

Jak poszła matura? Mam nadzieję, że dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...