Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam Panowie, bez przesady ;)

 

Nowy dysk właśnie do mnie dotarł i po pracy pokopiuje wsio i postawie system. Jak zostanie mi nieco czasu to wrzucę może kilka skrinow ;) Jest tutaj jakiś wielki fan Serie A może? Był dawniej mario, ale od lat go nie widziałem :/

Odnośnik do komentarza

Baza danych skopiowana, CM zainstalowany. Praca jednym słowem wre. Teraz zjadam słoneczna Italie gdzie już ukończonych zostało kilka zespołów.

 

Mamy na teraz zrobione kluby:

 

+ Roma

+ Napoli

+ Juventus

+ Inter

+ Lazio

+ Atalanta

+ Udinese

+ Milan

+ Cagliari

 

Paczka skrinow ukaże się tutaj I zapewne kilka dodatkowych znajdziecie na fanpage'u na fejsbuku. Zapewne na wolnbym transferze pozostanie kilku zawodników którzy nie grają juz, ale mam nadzieje ze z wasza pomocą uda się ich "wylapac".

 

 

Odnośnik do komentarza

No wlasnie tylko angielska premier liga i nic poza tym a z tego co wyczytalem na forum gosc bedzie robil takie savy dla ligi francuskiej, hiszpanskiej, wloskiej i niemieckiej i tylko najwyzsze ligi i tylko jedna liga grywalna chyba ze zmieni tok myslenia.

 

W wersji 1.5 Gatusso juz był chyba menadżerem, a reszta była pokasowana. Dzis podrzucę kilka linkow do Lega Calcio.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą Szkodi. Zważając,że baza cma ma już 10 lat. Nie łatwiej by Ci było usuwać wszystkich,jak leci i utworzyć ich na nowo przy robieniu danej drużyny? Jako,że jesteś bardzo solidnym updaterem i bawisz się w występy w rep. itp. traciłbyś czas przy takim zawodniku tylko na wpisanie imienia i nazwiska,bo datę ur. tak czy tak zmieniasz. A tak to musisz googlować czy dany ktoś tam istnieje w piłce,na jakim stanowisku itd. Wydaję mi się,że tak byłoby prościej :-k

Odnośnik do komentarza

Ja to wiem i tak jest. Wyjątkiem jest jakieś 6000 zawodników którzy zostali dodani jako "nowi". Nie można przecież jakoś usuwać I dodawać co rok tych samych zawodników bo nigdy nie będę miał nad tym kontroli i wyląduje z baza pełna klonów. Nie da się też usunąć np 25 tysięcy piłkarzy bo drużyny będą puste. W porównaniu do tamtego roku np liga polska jest na tyle łatwa ze dodaje wszystkim rok życia I zmieniam nieco umiejętności. To zajmuje tam może minute czy dwie plus. Przy dodawaniu zawodników za każdym razem niestety musiałbym dodawać np języki które znają czy inne pierdolki (które też czasem robie) jak np ulubiony staff czy klub.

Odnośnik do komentarza

Skriny Wygląda obiecującą :-) Mam problem z Wszołkiem. Czy on nie jest za dobry? Ostatnio widziałem go na żywo jak grał na Legii w reprezentacji U-21 z Turcją. Jakoś nie byłem olśniony jego występem a przyglądałem się mu z zaciekawieniem bo chciałem zobaczyć jak gra po przeniesieniu do Sampdorii. Mam dylemat, bo mam w głowie dwa oblicza tego zawodnika, przed zamieszaniem transferowym w Polonii i po nim... No nie wiem nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Skriny Wygląda obiecującą :-) Mam problem z Wszołkiem. Czy on nie jest za dobry? Ostatnio widziałem go na żywo jak grał na Legii w reprezentacji U-21 z Turcją. Jakoś nie byłem olśniony jego występem a przyglądałem się mu z zaciekawieniem bo chciałem zobaczyć jak gra po przeniesieniu do Sampdorii. Mam dylemat, bo mam w głowie dwa oblicza tego zawodnika, przed zamieszaniem transferowym w Polonii i po nim... No nie wiem nie wiem...

 

Zapewnie go nieco "skoszę" bo jednak gra nieco zmieniła jego umiejętności. Zmienię też pozycję Bartka bo coraz rzadziej gra na DMC.

Odnośnik do komentarza

No to fakt ze wielu dobrych zawodnikow zastopowal nie tylko milan ale kilka najwiekszych zespolow mowie oczywiscie o naszych mlodych polakach ktorhm obiecuje sie zlote gory na zachodzie a potem powracaja z podkulonym ogonem jak miskiewicz do wiselki :-) ale glebokie przemyslenie :-) no i teraz tak pewnie nam zniszcza salamona i ostatnio zielinski w udinese nie gra a nie wspomne o polakach w niemczech ale to tez inna bajka.

Odnośnik do komentarza

No to wiadomo ze za ladny usmiech nie da sie grac w milanie lub sampdorii albo trenowac wiec cos w naszych jest :-) no salamon mial wrozona kariere jako obronca ale chyba nikt mu nie chce dac szansy ale nie ujmuje mu to talentu a wspomniany pawel wszolek no coz jak ktos pisal ze dopuki gral w polonii to faktycznie blyszczal a naraie wchodzi na koncowki ale widocznie ma potencjal skoro trafil do sampdorii.

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że problem z polskimi zawodnikami za granicą jest głębszy. Nie chodzi o to, że nikt im w nowym klubie nie daje szans. To siedzi w ich głowach. Gdy trafiają do lepszego klubu i dostają lepszy kontrakt to wydaje im się że osiągnęli już wszystko i nie muszą zasuwać na treningach i ciężko pracować. Oczywiście to nie jest reguła ale w większości przypadków tak jest.

 

Wracając do topiku, na FB został poruszony temat talentów z polskiej ligi i ich małej ilości/jakości. Ja jestem za tym aby nowy up odzwierciedlał rzeczywistość a nie ją przerysowywał;)

 

Dla tych którzy narzekają na słabe statystyki polskich zawodników - jeśli Szkodi byłby nadgorliwy to najlepsi w naszej lidze mieliby co najwyżej 10 a nie 15 ;)

Odnośnik do komentarza

Ja nazywam to przede wszystkim przypadłością naszego narodu ;) To, że często im się nie chce to jedno, drugie to brak umiejętności władania innymi językami. Wszołek w debiucie w Sampdorii strzelił bramkę i cos tam na razie gra więc nie jest tak źle.

 

Zawodników z potencjałem -2 trudno szukać na naszych boiskach. Nie chce też by ktoś później mówił, że Polska jest Mistrzem świata, a samemu update'owi brakuje realizmu. Pawła juz edytowalem i ma status "backupu" do pierwszej drużyny. Zaniżać umiejętności naszych polskich ekip też nie zamierzam.

 

Coraz częściej padają pytania kiedy wyjdzie nowy update i co w nim będzie zawarte. Na pewno trafia do was zaktualizowane ligi Premiership, Serie A, Bundesligi, La Ligi, Ligue 1 i może jeszcze coś. Zaktualizuje tez ekipy spoza tych krajów, które były zaktualizowane w wersji 1.5, aczkolwiek zapewne cos dodam.

 

Kiedy to wszystko bedzie dostępne? Myślę, że napisze to jeszcze dziś, bo musze usiąść i przeliczyć wszystko. Swoją drogą kiedy wypadają ferie zimowe w 2014?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...