Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, że będę miał dużo do pisania ;)

 

Sprawa update'u nieco stoi. W sensie stoi I idzie w przód. Zagraniczny updater się nie odzywa I to mnie nieco denerwuje. Jezeli jednak się zgodzi na połączenie sił to będzie kilka pierdolek do zgrania. Przede wszystkim na którym updacie bazujemy, a to zapewne będzie trudne do uzgodnienia. Doświadczenie mówi mi, że będzie on to chciał zrobić na swoim w którym ma tylko Premiership zaktualizowana. Oznaczałoby to robienie bazy naszego kraju od poczatku. Jezeli zgodzi się bazowac na nakladce CMC to będzie łatwiej. Na razie bawię się w sumie na niej. Pododawalem nowe kraje do UE, poaktualizowalem rekordy reprezentacji, reputacje lig na całym kontynencie a także reputacje klubów I ich budżetów. Dodatkowo zmieniłem drużyny grające w pucharach, a wiec juz Np Flora Talinn nie będzie tam już grać na początku w LM tylko Nomme Kalje. Ta sytuacje z zespołami z lig niższych można jakoś chyba zmienić, ale muszę nad tym posiedzieć o wiele dluzej.

 

Plan jest ogólnie taki:

 

+ Zaktualizowana Premiership, Serie A, Ligue 1, Bundesliga, La Liga I Polska

+ Zaktualizowane co lepsze ekipy z kontynentu + drużyny grające w LM

+ Wykasowanie kilku tysięcy nie grających juz zawodnikow

 

Co do premii za prawa telewizyjne czy mistrza kraju to nic w tym kierunku zrobić nie mogę. Nie widzialem żadnej takiej funkcji by to zmienić. Niestety ale nikt od tego 2003ego edytora nie ulepszal I nie zrobił nowego. Tym niestety 03/04 ustępuje choćby 01/02 lub FM 08 w którym zmienić można wszystko praktycznie co możliwe :s

 

W sprawie betatestow będę się kontaktowa we właściwym momencie. Niestety w Polsce wygląda baza źle bo tych obcokrajowcow drużyny mają od groma I robi się jedną wielką wyprz na początku sezonu.

Odnośnik do komentarza

No to widze ze bedzie ciezki orzech do zgryzienia z ta baza ale postaw na swoim masz ogolnie lepiej odwzorowana baze i bardziej realistyczna co do kasy za miejsce w lidze to musialbys tworzyc nowa lige badz zmienic jakas istniejaca a jak znam zycie to troche bez sensu by bylo no coz jak narazie trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i zyczyc motywacji do dalszej owocnej pracy i mysle ze cm 03/04 nie zginie bo to kultowa juz gra ale tak jak ktos wspomnial naplyw nowych fm-ow z mega funkcja tez ma swoje plusy i minusy napewno fm classic bedzie czyms jak cm 03/04 ale pozyjemy to zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Utworzyć nowej ligi nie da rady, to nie nowy FM :P przez kilka tygodni starałem się pozmieniac pierdolki co do np zmieniania wysp owczych na czarnogore no I cały czas pojawiają się problemy z nazwiskami regenow itp. Szkoda kurde tego bo mnie osobiście wkurza Serbia I Czarnogóra :D

 

Wyslalem właśnie maila ponaglajacego do tego gościa I czekam. Marzy mi się żeby ktoś zrobił nowego ładnego skina do CMA :P

 

No I przewiduje jeszcze jedno w nowym updacie, o ile się uda. Możliwość prowadzenia wszystkich kadr świata, ale czy się to uda to kto wie.

Odnośnik do komentarza

No z tymi kadrami byloby cos niesamowitego :-) zagrac np. Salwadorem albo jakas mniejsza reprezentacja i pokazac wszystkim kozakom ze male jest piekne no i oczywiscie sam zagralbym ŁKS - em aby wyciagnac klub z dlugow ale to moze w fm-ie 14 sprobuje ale to za jakis czas moze usiade do tego chodz za duzo opcji i ustawien mnie troche przeraza

Odnośnik do komentarza

To tylko John Terry ;)

 

Zauważyłem że po wczytaniu bazy do edytora w angielskich drużynach pokazuje się 1-2 zawodników, którzy nie grają w danej ekipie. Najczęściej pochodzą z Bałkanów i ciągle mają swoje kontrakty w innych klubach. Nie wiem czy to nie powoduje tego, że można wczytać max ileś tam lig naraz. Ręki nie dam sobie uciąć, choć chce sprawdzić jak to wygląda na upie tego Brytyjczyk gdzie ma zrobione sama Premiership.

 

Sprawdzę zapewne to po pracy.

Odnośnik do komentarza

Dostaję coraz więcej wiadomości na priv. Cieszy to, że jest zainteresowanie. Prosicie mnie żebym częściej tutaj pisał o tym jak idzie, kiedy wyjdzie update i co teraz robię.

 

Dziś wykasowałem z bazy około 2500 zawodników by uaktualniać kolejne ligi. CM Club Update jest już z wami od 603 dni!

Odnośnik do komentarza

Gram Pogonią Szczecin, wygrałem puchar w pierwszym sezonie tj ( bedąc w 1 lidze) po awansie do ekstraklasy w nowym sezonie nie wziałem udziału w pucharze.

 

..skrina już nie da rady chyba bo skonczylem wlasnie sezon, notabene zdobylem mistrzostwo tak więc zobaczę jak będzie teraz z liga mistrzów, jezlei będzie problem dam zanać.

 

 

ps. z chęcią pomógłbym w pracy, mam jeden podstawowy klopot, wywala mi edytor za kazdym razem po uruchomieniu (gram na viście)..próbowąłem już uruchamiać na wszystkie sposoby zawsze to samo niezależnie od tego czy zaczynam z oryginalną bazą czy z updatami...

Odnośnik do komentarza

przesledziłem rozgrywki i tak...

...w finale spotkałem się z Lechią Gdańsk (ekst)

...natomiast do rozgrywk ligi europy zostały zgłoszone:

I runda kwal

Legia,

Zagłębie

Polonia

 

Przy czym kolejność na koniec sezonu 2004 byla następująca;

Wisła mistrz

Zagłębie wice

Polonia 3m

 

tak wiec wyglada na to że w moje miejsce udzial w rozgrywkach wzięła LEGIA która na mecie sezonu zajęla 4 miejsce

 

..reasumując będąc zdobywcą pucharu jako drużyna 2 ligi nie wzięłem w rozgrywkach udziału....

Odnośnik do komentarza

Na pewno przyjrze sie temu nieco bardziej niedlugo. Wiem, ze z mniejszymi druzynami dzialalo to mniej wiecej tak jak w realnym swiecie - nie masz kasy lub grasz w nizszej lidze to krajowy ZPN nie dopusci Cie do europejskich pucharow. Tak czy inaczej to blad nad ktorym musze posiedziec. Jakiekolwiek komentarze procz tego Kriss beda bardzo pomocne!

Odnośnik do komentarza

ewentualnie moze sprawy stadionowe chodz takowe pamietam jakos cm obchodzil ze grales w chorzowie albo na jakims ladniejszym stadionie no to tak jak pisal szkodi kwestia finansow :) a co do upka od angoli hmmmm jakby ktos mial i gdzies wrzucil to by sie go przetestowalo co jest a czego nie ma w bazie no i sama grywalnosc na szybko. Co do twoich spostrzezen szkodi o tych kontraktach widmo no coz dopuki nie przetestujesz tego na kilku - kilkunastu ligach to nie bedzie wiadomo czy cos z gra jest nie tak czy jednak wsio okej.

Odnośnik do komentarza

z bazą to chyba nie ma nic wspólnego...niegdyś zdarzało mi się wygrać puchar angli zespołem z conference i bez problemu gralem później w pucharach... a finansowo te zespoly nie różnią się ...

 

 

...a czy w sparwie edytora jesteście coś w stanie poradzić?....bo tak jak pisałem gdyby udało sie problem rozwiązać to jestem chętny do pracy

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...