Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi Ci o zbieranie danych o transferach czy edycję bazy za pomocą edytora? W jednym i drugim przypadku trochę się schodzi ;) ja korzystam najczęściej ze strony transfermarkt jeśli szukam danych o składach i transferach. Są na niej odpowiednie zakładki z transferami. Na ich podstawie możesz robić notatki, których przykład podał wyżej Szkodi

Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o zbieranie danych o transferach czy edycję bazy za pomocą edytora? W jednym i drugim przypadku trochę się schodzi ;) ja korzystam najczęściej ze strony transfermarkt jeśli szukam danych o składach i transferach. Są na niej odpowiednie zakładki z transferami. Na ich podstawie możesz robić notatki, których przykład podał wyżej Szkodi

Procz tego oczywiscie pasuje pobazowac na bazie danych z updatu. Np jezeli dorwiesz lige holenderska gdzie duzo ekip nie jest zrobionych to najlepiej rzucic wtedy mi info kogo od razu usunac, pozniej podrzucam Ci sejw a Ty wypisujesz mi kogo brakuje w ktorej druzynie lub czy np ktos sie przeniosl z klubu A do klubu B. Jezeli liga jest juz zrobiona (nawet rok wczesniej) to zajmuje to max kilka godzin. Jezeli liga jest nieruszona od 2006 to schodzi to z kilka dni. Wtedy ogolnie o te kilka dni skracasz mi prace. Powiedzialbym ze to bezcenna pomoc..

 

Ja ogolnie od dawna nie zabieralem sie do bazy, az do dzisiejszych kilka godzin. Druzyny niektore ida jak z platka :P

Odnośnik do komentarza

W nowym updacie niestety pojawia się ogromny problem. z obcokrajowcami. Jako, że mamy w tej grze limity obcokrajowców to niestety ostatnimi miesiącami nasze kluby zatrudniają ich o wiele za wiele ;) Legia ma np takich 15 obcokrajowców, Widzew 11, Lech 10 i tak dalej.

 

Najlepiej wychodzi w tym rankingu bodajże Lechia, Ruch i Górnik i np dlatego te 2 pierwsze ekipy są o wiele lepsze automatycznie, w trakcie gdy reszta stara się sprzedać resztę swoich "nadliczbowych" obcokrajowców.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Linki nareszcie działają wiec nowych Panów zapraszam do ssania pliku. Ja jednak po powrocie z kraju przeżywam chyba kryzys co do updatowania I szczerze mówiąc trace powoli jakakolwiek motywację. Samemu się jednak nie da. Dodatkowo musze was poinformować że reszta światowych updaterow nie jest raczej zainteresowana współpraca I tworzeniem uaktualnień w kilkoro bo to "ich update'y" wiec powoli możliwe CM Club update będzie pikowal w dol ku swej naturalnej smierci.

Odnośnik do komentarza

Ze względu na małe zainteresowanie samym update, a także brakiem pomocy od osób trzecich jestem zmuszony do zawieszenia całego projektu do czasu odwolania.

 

Nie będę też chyba nikogo oszukiwal, że ostatnio wchlonal mnie FM 08 I możliwe ze w przyszłości skusze się do aktualizacji bazy danych tej gry.

Odnośnik do komentarza

Hmmm no byl jeszcze to moze nie bug ale puchar polski z tymi klubami z nizszych lig ze potrafily powchodzic do polfinalow po 3. A cos jeszcze hmmmm no chyba pieniadze za miejsca w lidze i za transmisje nie pamietam czy nie za male to kwoty jednak byly ale moge sie mylic. A tak wogule to hmmm .... praca widze wre pelna para ;-) zdradz tajemnice co sie dzieje.

Szkodi moze bym tak w obecnej wolnej chwili przetestowal twoj kawalek upa tylko napisz pod jakim wzgledem mialbym sprawdzic wszystko czy chodziloby o istniejacych grajkow i takich co juz ich nie ma i np wiek csy milabys jakies dodatkowe zadania ? No i ostatnie pytanie jak wspolpraca z drugim zagramanicznym updaterem ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...