Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gram sobie Dolcanem Zabki mam juz koncowke sezonu i co ciekawe w Lidze Mistrzow w cwiercfinale sa takie druzyny: Fenerbahce, Standard Liege, Bayern, Anderlecht, Porto, Partizan, Atletico i PSG. Nie wiem wtf w ogole, ale to jest conajmniej dziwne :D A w T-Mobile liderem Wisla wespol z Widzewem i Zaglebiem po 30pkt. a kandydaci do spadku to Podbeskidzie i Korona. Natomiast w mojej 1 lidze totalnym outsiderem jest Kolejarz Stroze i Nieciecza, a do awansu LKS, Bogdanka, Sandecja + oczywiscie Dolcan Zabki :D

 

P.S. Marcin Rybarczyk napastnik 19 lat na wolnym transferze za free, dobre warunki fizyczne jak na nasza liga, wykonczenie 13 i krol strzelcow jak na razie. Oczywiscie gra u mnie :D

Odkrylem rowniez zawodnika o nazwie Orri Freyr Oskarsson z zespolu pór w Islandii. Niesamowite mentalne + warunki fizyczne, 22 lata, za totalne grosze. Wg mnie tzw. "czlowiek walek" :) Zarabia 450zl i jest wart 70tys. zl Jednak jesli nadal kogos na niego nie stac ( np. ja Dolcanem mam 30tys. zl na transfery ) to konczy mu sie kontrakt w 2004r. ;]

Odnośnik do komentarza

Zakonczylem sezon i juz gram drugi. Na razie po 8 kolejkach jestem LIDEREM EKSTRAKLASY Dolcanem Zabki. To jest troche smieszne, bo mam wszystkich zawodnikow po 10, 11 umiejetnosci i nic wiecej. Sam nie wiem czemu wygrywam. W ataku mam Rybarczyka i Diaza. ( oboje z wolnego ) a w tamtym sezonie Lige Mistrzow wygralo PSG 1:0 w finale z Bayernem, a Lige Europy Aston Villa. Superpuchar Europy trafil do AV.

Odnośnik do komentarza
Takie podawanie trochę nie ma sensu,bo większość reprezentacji nie jest (chyba) aktualizowanych. Podobnie jak z pozycjami ligowymi zupdatowanych drużyn,jak Barca,Real. Póki wszystkiego nie będzie w ligach nie ma sensu podawać :)

 

Duzo reprezentacji jest akurat zaktualizowanych :D Wiele ekip ma juz bardziej zaktualizowane kadry wiec to już coraz lepiej naturalne.

 

Zakonczylem sezon i juz gram drugi. Na razie po 8 kolejkach jestem LIDEREM EKSTRAKLASY Dolcanem Zabki. To jest troche smieszne, bo mam wszystkich zawodnikow po 10, 11 umiejetnosci i nic wiecej. Sam nie wiem czemu wygrywam. W ataku mam Rybarczyka i Diaza. ( oboje z wolnego ) a w tamtym sezonie Lige Mistrzow wygralo PSG 1:0 w finale z Bayernem, a Lige Europy Aston Villa. Superpuchar Europy trafil do AV.

 

Nie grasz jakimś diablo czy coś? Pokaż skrin składu czy coś ;)

Odnośnik do komentarza

Nie gram na diablo i nawet nie wiem co to jest pomimo tego, ze gram w ta gre z 7-8 lat, ale podejrzewam, ze jakis cheat. W sumie to jest naprawde dziwne, ze wciaz jestem liderem. Zagralem przez te 7-8 lat tyle sezonow i tyle meczy, ze sie nie da tego zliczyc i 1 raz zdarza mi sie takie cos zeby wygrywac lige takimi pionkami co nie maja nawet techniki 10 nie mowiac o przyspieszenie czy jakiejs sile albo wykonczeniu :D

 

Tabela: ( liga liczy 26 kolejek, mam 2 pkt przewagi wiec spokojnie mozna powiedziec, ze jestem mistrzem jesieni )

 

http://imageshack.us/photo/my-images/29/tabela2sf.jpg/

 

U siebie xD:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/401/tabelajt.jpg/

 

Sklad:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/839/skladg.jpg/

 

Pogrom u siebie z Mistrzem Polski - Wisla :)

 

http://imageshack.us/photo/my-images/94/pogrom.jpg/

Odnośnik do komentarza

Rybarczyk to osobiscie dla mnie to killer :D Warunki fizyczne (a ktore sa megawazne w CMie) ponad srednia naszej ligi, wykanczanie na 13 (choc deyzjce i przewidywanie sredniawe), bardzo wysoka blyskotliwosc, pracowitosc, zdeterminowanie i w miare ustawianie sie. Killer na 9tke ze slabymi podaniami. Reszta skladu to slabizna jednak procz moze Wróbla, Diaza. Tataj czy Matuszek to slabizna. Moze jestes geniuszem taktycznym, albo miales farta w tym jednym sezonie? ;) Daj znac jak pojdzie z kolejnym!

Odnośnik do komentarza

Jak na warunki środka tabeli I Polskiej Ligi to u mnie wymiatają Michał Plokorz i Dawid Cempa. Ogólnie Polonia Bytom ma ciekawy i młody skład. Tylko ten dług klubu :-/

 

A ten Rybarczyk to naprawdę jest niezły :) 80 tyś zł za takiego zawodnika to niezła promocja. Na moim zapisie gry w 38 meczach strzelił 18 bramek i miał 12 asyst. Średnia ocena to 7,51

Odnośnik do komentarza

Niektorzy musza byc lepsi i gorsi, Rybarczyk mial byc lekkim wonderkidem dla slabszych ;) Znalezliscie więc kogos kto moze byc dobrym wzmocnieniem. Gra Polonia Bytom czy ŁKSem do latwych nie nalezy, ale takie sa realia w dzisiejszej pilce.

 

Na terazniejszy moment CM Club Update v1.5 pobralo tylko 162 osoby. Zachecajcie znajomych, mowcie starym wyjadaczom CMa, ze takie istnieje ;) Wrzucajcie na blogi, fejsa czy inne strony internetowe ktore odwiedzacie :)

Odnośnik do komentarza

Już kiedyś pisałem o bardzo wysokich kontraktach zawodników, którzy przechodzą do U18. Właśnie się spotkałem z taką sytuacją w Polonii Bytom. Przyszedł do młodzików nowy zawodnik z kontraktem 1 200 zł tygodniowo. Tyle u mnie mają zawodnicy z pierwszego składu dlatego kontrakt wydaję się zawyżony. Też tak macie w waszych zespołach? Czy da się to jakoś zmieni czy gra sama generuje takie kwoty?

 

A na moim zapisie gry Lewandowski został kupiony przez Barcelonę i wart jest 75 mln pln :)

Odnośnik do komentarza

W drugim sezonie z I Ligi spadły Warta, Cracovia, Wisła Płock, Bełchatów, ŁKS Łódz, GKS Tychy i Stomil Olsztyn a awansowały Zawisza, Miedz, Flota, Chojniczanka, Flota, Miedz i Polkowice. Mistrzem została Arka

 

Do TME awansowała Arka i Ruch Chorzów a spadek zaliczyły Widzew i Zagłębie. Mistrzem został Piast Gliwice

 

F. Rijkaard został trenerem Śląska. Gdzieś już czytałem o tym że Frank często trafia na polską ławkę trenerską

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no panowie widze wielu z was gra na dobre i zapomnialo o tym temacie wiec czas na odswiezenie i odwiedzenie nas tutaj na forum :) Szkodi jak tam przygotowania do wesela ?? ach to tak z ciekawosci pytam a tak serio to rozumiem co cie czeka sam przez to przechodzilem :) a co do upka jak dla mnie i wielu znajomych ktorzy odkurzyli cm-a 03/04 i ktorym podrzucilem upek sa nie tyle zadowoleni co poprostu wciagnieci w gre :) ostatnio dostaje zapytania o ligi angielska czy wloska czy wiem cos o nastepnym upku :) wiec nie mozna mowic ze mamy brak zainteresowania jak ktos juz to pisal ze teraz wszystko na pendriv'ach sie przenosi a poczta pantoflowa dziala b.dobrze :) no coz zycze wytrwalosci w pracy. P.S: u mnie Guardiola jest w Górniku Zabrze juz 3 sezon a Rijkard obiaj niedawno Wisle :)

Odnośnik do komentarza

co do upka brazylijczykow to widzialem chyba ze 2 upki jeden na stronie: http://www.cmmaster....atescm0304.html a drugi na: http://www.4shared.com/rar/xTYBF-B1/db_11.html co do wieku pilkarzy to sie zgodze ze wiele bledow jest a nie tylko to bo jest kilku pilkarzy co juz dawno skonczyli kariere a tutaj niespodzianka bo taki np: Giggs ma juz 39 lat a u brazyliany ma dopiero 28, wiadomo ze nie ma Zidana czy Figo ale jezeli chodzi o polske to tragedia na maxa bo taki Rząsa albo Zurawski sa :D w niemczech jest K-H.Riedl ktory tez juz chyba nie kopie no sporo bledow zrobione jest dlatego warto czekac kiedy Szkodi zrobi porzadny upek a moze uda sie nawet z kims polaczyc sily co by bylo hiper super mega :D :D:D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...