Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego, ze w tej grze od jej poczatku po 1000 nastepnych update'ow licza sie tylko i wylacznie warunki fizyczne ( nie dotyczy jedynie skrzydlowych i ofensywnego pomocnika ). Jesli nie zrobiles zadnych ciekawych transferow i twoj pierwszy sklad opiera sie na tych krasnalach to nie masz czego szukac w lidze nie mowiac o Lidze Mistrzow :-) Nie oszukujmy sie rowniez co do Messiego. Ma on swietne statystyki, ale na grze jest po prostu slaby, przegrywa glowki i nie wypracowuje sobie sam pozycji jak np. Cristiano, ktory ma o niebo lepsza sile i skocznosc, a to nie jest jak na zywo, ze sobie moze ograc dwoch czy trzech zawodnikow, bo tutaj takie bramki rzadko wpadaja. Kup sobie lepsza lewa strone obrone niz Abidal czy Alba + dokup skrzydlowych i jednego monego napastnika do Messiego, ktory bedzie wygrywal wiekszosc glowek ( np. Cavani, Falcao, Matri czy Mandzukic albo Gomez ).

Odnośnik do komentarza

Co to za przyjemność z gry, wygrywać i być pewnym wysokich zwycięstw już przed rozegraniem meczu?

 

Zgadzam się z Tobą, jaka to przyjemność grać i wygrywać każdy mecz? Ja osobiście rozpoczynając nową karierę nigdy nie brałem najlepszych drużyn w lidze. Zawsze gram zespołami z najniższej możliwej ligi w danym kraju w którym gram. Dla mnie największą frajdą jest budowanie zespołu od podstaw. A granie gotowcem (Real- Barca- MUtd itp) to raczej żadna frajda. Jestem osobiście kibicem Realu, ale grałem Realem tylko na samym początku mojej przygody z CMem. Od czasu gdy już pojąłem jak się w tę grę gra, to zawsze wybieram najsłabsze drużyny jak już wyżej opisałem.

Odnośnik do komentarza

Lebron ma racje co do fizycznych atrybutow Messiego i reszty. To w tamtym CMie podstawa, ale z Barcy po 2-3 transferach mozna zrobic naprawdę ekipe marzen. Po zaktualizowaniu calej ligi tez bedzie to wygladac calkowicie inaczej.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę zastanawiam się nad dalszym pieszczeniem bazy. Minelo już kilka tygodni od premierowego wydania CMC Update v1.5, a pobralo ja tylko 112 osob :/

 

Swoja droga jak u was po sezonie czy kilku sprawuje się nasza kadra i jak wyglada? Skriny mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam swoją teorię dotyczącą uaktualnienia 1.5. Wydaje mi się, że większość osób które pobrało łatkę 1.0 ciągle nie niej gra i nie chce zaczynać od początku bo już mają jakieś osiągnięcia jako wirtualni trenerzy. Czekają na bardziej rozbudowany CMC Update. Pamiętam, że mi zawsze było trudno rozstać się ze starym zapisem gry ;)

 

A to co rzuciło mi się w oczy jeśli chodzi o naszą reprezentację to bardzo dobra forma strzelecka Lewandowskiego. Praktycznie w każdym meczu strzelał bramki (nie to co w realu :P ). Nasza repra awansowała do mistrzostw przez baraże. Więcej napiszę jak wrócę do mieszkania, bo muszę się przyznać że podczas granie nie śledziłem za często poczynań naszych orzełków. Co prawda rozegrałem tylko jeden sezon ale jakieś tam wnioski będzie można wysnuć.

 

Wracając do uaktualnienia to Szkodzi odwaliłeś świetną robotę. Naprawdę miły był mój powrót do managera po dłuższej przerwie :)

 

A w moim świecie gry sprawdziło się przysłowie dotyczące polskich zespołów: „Jeśli żadna z polskich drużyn nie gra w pucharach to to oznacza że mamy lato”. W T-ME Bardzo słabo grała Legia, która zakończyła sezon w dolnej części tabeli. Oczywiście Urban zapłacił za to stołkiem. Ligę mistrzów wygrał Manchester City…..więcej nie pamiętam;)

Odnośnik do komentarza

Pamietajcie - pomagajcie opiniami, recenzujcie, piszcie co chcielibyscie wiecej. Opisujcie sezony, cowyglada podejrzanie, najwieksze transfery i wszystko co moze pomoc w rozwoju update'u.

 

Dzięki Krzys za pierwsza porcje newsow :)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem cię całkowicie :D. Wiesz jaki to ból , od 2 lat nie awansowac Rotorem do Rosyjskiej Ekstraklasy? To całkiem inny poziom. Próbuje kupowac innych zawodników.Przeciez messiego nie sprzedasz :P Dbaj o morale zespołu i odpowiednio dawaj im odpocząc.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki pelna mobilizacja bo Szkodi ma teraz gorszy okres XP Przed wydaniem 1,5 bylo was tu pelno codziennie a teraz dostaliscie to co chcieliscie i co????? Jak nie bedziecie pomagac to sie skonczy na obecnej wersji i bedziecie w wakacje lamentowac ze nie macie nowej wersji.

Odnośnik do komentarza

I będzie Szkodi dlaczego? Szkodi kiedy? Szkodi jakie drużyny? Szkodi czy ten będzie grał tam czy jeszcze tu? itp.

 

W związku z tym Panowie podzielcie się swoimi doświadczeniami po odpaleniu gry na łatce 1.5 :)

 

Ja jak tylko wrócę do mieszkanie to zabieram się za dogłębne analizy sezonu w I Lidze i TM-E :)

Odnośnik do komentarza

Tabela T-ME po pierwszym sezonie:

1. Polonia

2. Lechia

3. Wisła

4. Śląsk

5. Lech

6. Zagłębie

7. Górnik Zabrze

8. Widzew

9. Podbeskiedzie

10. Legia

11. Korona

12. Bełchatów (s)

13. Ruch Chorzów (s)

14. Jagiellonia (s)

 

Na pierwszy rzut oka bardzo słabo wypadła Legia a zaskakująco dobrze Lechia. Najwięcej goli strzelili: Ireneusz Jeleń (15), Daniel Gołębiewski i Łukasz Teodorczyk (obaj po 12). Wydaje się że dwaj pierwsi są trochę przepakowani. Irek po powrocie z Francji jest cieniem siebie a Gołębiewski to raczej zamiennik w Polonii.

 

Pod względem asyst pierwsza trójka to Paweł Wszołek (12), Maor Melikson (8) i Piotr Grzelczak (7). Tu jedynym zaskoczeniem może być Grzelczak.

Odnośnik do komentarza

Się robi szefie :-)

 

Ekstraklasa

 

Spadek: Bełchatów, Jagiellonia i Bełchatów

Awans: Olimpia Grudziądz, Piast Gliwice , Dolcan Ząbki

 

I Liga:

 

Spadek: Flota, Miedz, Zawisza i Kolejarz Strórze

Awans: Olipia Elbląg, Wisła Płock, Stomil Olsztyn, GKS Tychy

Odnośnik do komentarza

A wracając do reprezentacji Polski awansowała do Mistrzostw Europy pokonując w barażach Turcję. Niestety podczas Euro zaleliśmy trzecie miejsce w grupie i nici z awansu. Czyli po staremu;) W grupie trafiliśmy na Szwecję, Holandię i Szwajcarię. Ze Szwecja przegraliśmy 1-0, z Holandią wygraliśmy 1-0 a ze Szwajcarią zremisowaliśmy 1-1. Z grupy awansowała Szwecja i Szwajcarię. W wielkim finale spotkały się Portugalia i Szkocja. Mecz zakończył się wygraną tych pierwszych 3-0.

 

Edit:

 

Fornalik po mistrzostwach został zwolniony z funkcji trenera reprezentacji

 

Edit dotyczący spadków z TME

 

Bełchatów nie spadł 2x;) sorki za błąd. Powinien tam się znaleźć Ruch Chorzów.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że to do końca nie ma sensu ale jak już rozpocząłem opisywanie przygody Polaków na Euro to chciałem ją zakończyć Wielkim Finałem;)

 

W LM jak już wcześniej pisałem zmierzył się ManC z Partizanem Belgrad(to jest ciekawa historia). Oczywiście wygrali Ci pierwsi.

 

A tak na marginesie statystyki Roberta Lewandowskiego na dzień 04-07-2004 to 21 bramek w 55 meczach.

Odnośnik do komentarza

halo halo panocki :D no niektorzy zagladaja codziennie na forum :) co do upka ja moze nie opisuje wszystkiego jakos rozbudowanie ale mozna wiele zobaczyc w dziale "wasze osiagniecia" tam wielu z nas pisze jak im idzie kogo udalo sie sciagnac a kogo nie ja od siebie dorzuce ze polskie druzyny maja przeblyski ja w 4 sezonie teraz w koncu oddłyzylem ŁKS a i Lech teraz powalczyl w PE a co do LM to wiadomo no bez dobrych wzmocnien ciezko cos zawojowac :) co do ogolnego odczucia to łatka 1.5 jest na wysokim poziomie jak nie najwyzszym z dostepnych upkow :) wiadomo ze brazylijczycy robia swoje upki na cala ameryke pld i europe ale jednak maja wiele niedokladnosci jak i nie przesuwaja dat narodzin co niektorzy daja za plus inni za minus co do realnosci z barca i realem i innymi mocnymi zespolami to wiadomo kazdy ma lepszy dzien a kazdy ma miec prawo gorszy ale messi wcale taki zly nie jest. Nasze orzelki przynajmniej u mnie jakos nie pokazuja wielkiej pilki a wrecz odwrotnie .... remis z kazachstanem czy porazka z liechtensteinem raczej nie daja im za duzo dobrego ale jak na ironie Waldek King trzyma swoja posade a Lewy po 2 kapitalnych sezonach w barwach BVB przeszedl do Interu za 47M zł na 197 m ma 125 br :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...