Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki za tą listę ;) Kilka -1ek się znajdzie jednak w bazie więcej :D Skórki to inna zabawa. Ja sam używam starego FM 2005 skina :D Szkoda, że nikt z nas nie posiada tych wszystkich menubarów czy skinów które dawniej był na CMR czy innych CCMach :|

 

Skasowałem starego Sernasa. Jego transferu do Turcji bo to tylko wypożyczenie, a nie da rady ustawić wypożyczeń do w połowie sezonu. I tak, Beckhama nie było bo był to jeden z dziadków, których nawet prosiłeś usunąć ;)

Odnośnik do komentarza

Przeprowadzając od czasu do czasu testy na nowym upie moje pierwsze spostrzeżenia w Wiśle Małecki na wypożyczeniu w Blackurn Rovers zamiast w Eskisehirspor Kulubu zresztą w realu już wrócił do Wisły ! Żurawski nadal zarabia 105 K jako scout (zgłaszałem to już wcześniej)...narazie tyle bo testy przeprowadzam tak jak już wyżej pisałem od czasu do czasu ponieważ ostatnio gram na troszkę zedytowanej przeze mnie bazie w Szwajcarii. Takie wyzwanie :wallbash: z FC Lugano zrobić klub na poziomie :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hmm. zuraw u mnie zarabia 6.250 Euro a nie 105k... Czy ktoś może to jeszcze zarzucić i sprawdzić?

 

Zgadza się.

Masz zapewne ustawione w bazie wypłaty tygodniowe a ja miesięczne. Ja mam ustawioną walute polską a Ty angielskie Funty.

Wiec 6.250 E x 4 = 25 tys PLN tygodniówka x 4 tygodnie = 100 tys PLN Prosty rachunek .

Tak wiec to ma sie nijak do Polskich realiów w CM-ie bo reszta scout-ów w Wiśle i nie tylko ma miesięcznie 3 tys PLN i dlatego moim zdaniem jest to jeden z czynników obciąąjacych budżet Wisły (gdzieś wczesniej na forum był o tym wątek juz przez kogoś poruszony).

Odnośnik do komentarza

U mnie tez Rijkaard przejol Legie po 3/4sezonu. SzKoDi zgadzam sie ze pow 35lat out ale poza Becksem kogo usunoles?

 

Nie robię listy kogo usuwam szczerze mówiąc...

 

Hmm. zuraw u mnie zarabia 6.250 Euro a nie 105k... Czy ktoś może to jeszcze zarzucić i sprawdzić?

 

Zgadza się.

Masz zapewne ustawione w bazie wypłaty tygodniowe a ja miesięczne. Ja mam ustawioną walute polską a Ty angielskie Funty.

Wiec 6.250 E x 4 = 25 tys PLN tygodniówka x 4 tygodnie = 100 tys PLN Prosty rachunek .

Tak wiec to ma sie nijak do Polskich realiów w CM-ie bo reszta scout-ów w Wiśle i nie tylko ma miesięcznie 3 tys PLN i dlatego moim zdaniem jest to jeden z czynników obciąąjacych budżet Wisły (gdzieś wczesniej na forum był o tym wątek juz przez kogoś poruszony).

 

Mój błąd. Musiałem to zmienić, ale od razu pewnie poszedł gdzieś crash bazy i zapomniałem Żurawia edytować po raz kolejny :x

 

Jakbyś tylko Szkodi chciał to możemy współpracować jakoś :)

 

Jak można się z Tobą kontaktować?

Odnośnik do komentarza

SzKoDi planujesz cos wydac przed okienkiem letnim v1,7 czy 2.0? Zanetti w Interze zarabia najwiecej ,moglbys sie temu przyjrzec? Po 1 sezonie Lazio i Udine spadlo z Serie A ,a triumfator to Sampdoria,2Inter 3.Cagliari. Milan Juve Roma Napoli srodek tabeli. Z grajków edytowanych przez Ciebie to Samuel,Lucio,Cambiasso,Stankovic,De Rossi sa troche przepakowani a Pogba z Juve slabiutki troche.

Odnośnik do komentarza

Chciałem się troszeczkę pożalić. Może nie na to miejsce, ale przykuję może tym wpisem większą uwagę. Oczywiście nie dotyczy to samego upa. Up jest świetny, gra się bardzo dobrze. Niestety granie traci na wartości jak się co chwile przegrywa. Chciałem podzielić się moimi doświadczeniami. Otóż jako zagorzały kibic Barcelony, gram tym klubem w upie. Niestety, każdy sezon który rozpoczynam dostaję po dupie. Przepraszam za wyrażenie. Co drugi mecz przegrywam, czasami mam kilka meczów bez wygranej. Dlatego też jestem już zwalniany w lutym! :P I tak za każdym razem, a grę Barcą od momentu ukazania się się upa rozpoczynałem już chyba 10 razy. Po prostu nie wiem co mam zrobić. Próbowałem już chyba wszystkiego. Zmiana taktyki, zmiana treningu i nic :P W poprzednim uaktualnieniu tj. krisa loozmana, takiego czegoś nigdy nie doświadczyłem. Tak samo na pierwotnej bazie z 2003 r. Wydaje mi się że poziom trudności tej gry został zmieniony na poziom bardzo trudny.Czy ktoś ma podobne doświadczenia jakimkolwiek innym klubem? Wiem że zaraz ktoś powie że nie umiem grać, że się nie znam, ale podejdzmy do tematu poważnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...