Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O to adres do "tła stadionów"

 

http://przeklej.net/file_details/55836.html

 

Jest to wersja beta naszej ekstraklasy, jezeli wam sie spodoba to dodam reszte polskich klubow w sobote, a w nastepnym tygodniu stadiony najpopularniejszych lig. Stadiony Ruchu, Widzewa, Gornika dodalem zdjecia nowych stadionow wiec w edytorze pasuje dodac rozbudowe stadionu. Po wypakowaniu katalog clubs wklejic tam gdzie trzeba. Pozdrawiam i czekam na opinie, bo nie wiem czy jest sens zabierac sie za europe. Starałem sie znaleść zdjecia jak najlepszej jakosci. SzKoDi niestety zdjecia nie dzialaja na id stadiony, musialem dac Id cluby

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie bastek! Sprawdze to po pracy :P Krzysiek mialjednak racje co do tych ID.

 

Rozbudowa stadionu Gornika na pewno jest w bazie, ale nigdy nie sprawdzalem czy to dzialalo. Ktos moze przegral 2-3 sezony zeby potwierdzic ilosc miejsc na stadionach Ekstraklasy?

Odnośnik do komentarza

Wwiem, ze jest wczesnie rano, ale o co chodzilo Ci mowiac, ze nie widzisz problemu we wrzucaniu ich?

 

Szczerze mowiac nigdy nie wiedzialem jak się robi menubary :x

miałem na myśli to, iż łatwiej się wrzuca je niż logosy, mniej zabawy z nimi jest, zmieniasz nazwę na to co jest czyli menubar, kopiujesz domyślny i już :P

w programie graficznym co obsługuje PNG można generalnie dowolną rzecz zrobić. tak jak ja sobie ostatnio tą z piłką zrobiłem.

Odnośnik do komentarza

@Blaugrana

 

Dzięki stary, poprawie to i oczywiscie plus do reputacji.

 

@Bastek

 

Przynajmniej wiem, ze nie jestem jedyna zaspana osoba ;)

 

Swoja droga staram się jakoś ulozyc baze tak by Brozek i Jelen byli zmienieni przez Milika w kadrze. Ciekawe czy mi to wyjdzie. Czyli mieliscie dziwnych pilkarzy grajacych w naszej kadrze?

Odnośnik do komentarza
Użytkownik cichy768 dnia 6 February 2013, 18:43 napisał

 

szkodi no coz w 1 lidze polskiej nadal mamy blad z król strzelcow ligi singapuru :(

 

Boss - w jakie dni to masz? Mysle ze zmienilem to ostatnio i padla mi baza i wczytywalem wczesniejsza. Chyba to mam tylko cichy jesli mozna prosilbym kiedy wyskakuje Ci ten komunikat w grze.

a wiec Szkodzi sorki ze dopiero teraz odpisuje a wiec mam to na poczatek nowego miesiaca gdy pokazuje jakby najlepszego pilkarza miesiaca w 1 lidze polskiej a poza tym zadłuzonym :(:(:( moim kochanym ŁKS-em udalo mi sie awansowac po wzmocnieniach i po barazach do T-ME

Odnośnik do komentarza

A więc wersja z kilkoma fixami jest już dostępna na serwerze.

 

Poprawione zostały:

 

+ pozycje Tottiego i Kaki na AMC,

+ poprawiony wiek Vukojevicia, Riberiego oraz Modricia,

+ Barcelona nie gra już w ostatniej rundzie eliminacji LM,

+ Poprawiona pozycja Alaby,

+ Poprawiony Pepe,

+ Polanski w Hoffenheim,

+ Naprawiony błąd z królem strzelców ligi singapuru,

+ Dodana nagroda Fair Play w T-Mobile Ekstraklasie

+ Sergio Araujo gra już w argentyńskiej Boce

+ zaktualizowane kilka nowych transferów z polskich lig

 

Plik jest dostępny do pobrania w tej samej lokacji

 

A tymczasem czas na mnie bo niedługo trzeba wstać ;)

 

Miłej gry Panowie.

Odnośnik do komentarza

Bastek:

 

Bardzo fajnie to wyglada, ale nie komponuje się z moja skorka więc zmienie skorke ;) czasami nie komponuje się to z napisami.

 

Po sezonie sa z tego co pamietam nagrody dla najleepszych obroncow, pomocnikow, napastnikow i bramkarzy. To już było we wczesniejszym updacie.

 

Puchar uefa to chyba moj wystepek. Chce i lm i puefa zaktualizowac tak by odpowiadal dzisiejszym czasom. Podobnie z historia lig.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...