Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

SzKoDi tylko przez takie ustalanie transferow styczniowych MiikWolskiSneijder itp stracisz duzo czasu podczas updkowania sna sezon 13/14 bo bedziesz musia wchodzic na kazdego z tych graczy i zmieniac na transfery docelowe od poczatu a pewnie juz teraz gdy mamy polowe sezonu ,nikomu by nie przeszkadzalo jakby Ci gracze od poczatku byli w aktualnych klubach. Mace tez w histori pucharu uefa tylko 3 triumfatorow? 01,02,03 i wczesniejszych nie wyswieta?

Odnośnik do komentarza

Mam problem! Robię tła "stadiony" dla klubów i wszystko jest ok np Legia, Lech .Polonia ale problem pojawia się gdy w nazwie drużyny jest ś, ł, ń itd. Nie wyświetla zdjęcia w trakcie gry, prubowałem na wszystkie sposoby -stworzyłem foldery Śląsk i Slask, Wisła i Wisla i nic. Czytałem że do folderu CLUBS można zapisywać zdjęcia z ID stadionu i wtedy działa.Proszę o pomoc bo bardzo szybko mi to idzie - mam już zrobioną 1 i 2 ligę ale nie wyświetla zdjęć drużyn które mają ś ć ż ł

Odnośnik do komentarza

@mario:

 

Zmiana transferu z przyszlosci na dzisiejszy zajmie mi kilka minut. Wszystkie przyszle transfery mam zapisane w kajeciku więc nie jest zle ;)

 

@bastek

 

Przygotuj sobie te tla a ja mogę Ci wyslac numery poszczegolnych stadionow i zmienisz tylko nazwe pliku. Zrobiles moze Narodowy lub 2 lige? ;)

Odnośnik do komentarza

Wg Ciebie rezerwowy gracz FC Barcelony ( Thiago ) moze byc slabszy o 1 w wiekszosci statystyk od 3 pilkarza swiata Iniesty ? :D A wiadomo, ze sie jeszcze ulepszy :P

Co do tych finansow to wiesz jak jest. Niby maja zadluzenie, ale co ono zmienia ? Przeciez Real przy takim "gigantycznym" zadluzeniom moze sobie pozwolic w kazdej chwili na transfer za 60 mln euro pojedynczego zawodnika. Te zadluzenie tak jak napisalem wczesniej nie jest nic warte, bo oni i tak czy tak albo maja pieniadze w kasie albo im bank pozyczy, a oni dalej regularnie beda splacac pozyczke. To dziala na tej samej zasadzie co dlug publiczny. Niby prawie kazde panstwo jest zadluzone, a i tak czy tak maja pieniadze. To nic nie zmienia :P

Odnośnik do komentarza

Szkodi co fakt to fakt nie sprawdzilem z tym Schurrle a tu od razu transfer i to za bagatela 32 M zł i do tego Luis Gustavo :) sorki ze truje ale jeszcze nie moge nacieszyc sie polska liga :D robota w skali 1-10 to 12 :D no co do zaslubin to jakis chyba kawalerski bedzie co :D hahaha co do zadluzen itp to pamietam ze w starej wersji upka 1.0 bylo faktycznie tak ze kluby typu Man City albo Arsenal po 2 sezonach byly zarzadzane komisarycznie wiec trzeba pomyslec co z zadluzeniami czy warto dodawac pozyczki czy moze nie.

Odnośnik do komentarza

Beda to zdjecia stadionow, czyli jak gracz wejdzie w dana druzyne to jako tlo pojawi sie zdjecie stadionu tej druzyny

 

Ja rozwiązałem problem przyplywu kasy do klubu od sponsorów w CM 01-02 w taki sposob ze w edytorze dawalem rozbudowa stadionu w przyszlosci do 1 miliona i tak naprzyklad moja Legia miala dochod miesieczny okolo 3 milionow euro a gdy wrocilem do pierwotej wersji dochod byl bardzo maly. Przypuszczam ze to zadziala tak samo w tej wersji

Odnośnik do komentarza

Wg Ciebie rezerwowy gracz FC Barcelony ( Thiago ) moze byc slabszy o 1 w wiekszosci statystyk od 3 pilkarza swiata Iniesty ? :D A wiadomo, ze sie jeszcze ulepszy :P

Co do tych finansow to wiesz jak jest. Niby maja zadluzenie, ale co ono zmienia ? Przeciez Real przy takim "gigantycznym" zadluzeniom moze sobie pozwolic w kazdej chwili na transfer za 60 mln euro pojedynczego zawodnika. Te zadluzenie tak jak napisalem wczesniej nie jest nic warte, bo oni i tak czy tak albo maja pieniadze w kasie albo im bank pozyczy, a oni dalej regularnie beda splacac pozyczke. To dziala na tej samej zasadzie co dlug publiczny. Niby prawie kazde panstwo jest zadluzone, a i tak czy tak maja pieniadze. To nic nie zmienia :P

 

Pozyczki i zadluzenia w CMU beda i na pewno ich nie usune.. CO najwyzej sproboje zwiekszyc sponsoring lub zmniejsze zadluzenie kilkukrotnie. Co do Alcantry to powiem Ci tak - odpalilem znow gre i porownalem. Na skrinie ktory podalem stronę wcześniej mamy taki obrazek:

 

Iniesta jest lepszy od Alcantry w dośrodkowaniach (2), dryblingu (1), podaniach (1), stałych fragmentach (2) i technice (1). To roznica tylko 7 punktów w technicznych nie licząc karnych, krycia czy innych zbędnych atrybutów typu wyrzuty z autu. Mentalnie ze skrina Andres znowu jest lepszy i to w 8 na 12 atrybutów - błyskotliwość (2), decyzje (4), gra bez piłki (2), kreatywność (3), przeywidywanie (3), ustawianie się (2), waleczność (1), współpraca (4). TO jest ogromna rzewaga bo 21 punktów atrybutu, mając taką samą determinację, słabsza agresję (ale to in plus) i minimalnie gorszą pracowitość (1). Fizycznie mamy kolejną przewage Iniesty w przyspieszeniu/zwinności (2), skoczności/wytrzymałości, szybkości (1). To róznica in plus na 7 odejmując przewagę Alcantry w sile i równowadze (1). Kończymy więc, że Iniesta jest nieco lepszy technicznie od Alcantry, o niebo lepszy mentalnie (a to baardzo się też liczy) i lepszy fizycznie. Nie wiem - może krótko gram w CMa żeby rozgraniczyć zawodnika, który jest słabszy i to naprawdę o wiele. Dodatkowo zmierzyłem ALcantrę z Modiriciem i tutaj Luka (który grzeje ławę w Realu) jest lepszy o niebo. Mówisz też o rezerwowym, ale chyba zapomnieliśmy, że najczęściej siedzi na ławce dlatego, że zastępuje Fabregasa, Mascherano, Inieste czy kogokolwiek innego pokroju klasy światowej.

 

Dla pocieszenia powiem, ze w CMie raczej Alcantrze nie uda sie dotrzec tak wysoko jak Iniescie ;) No i, ze CM ciagle moze mieszac w atrybutach bo widze lekka roznice (in plus Iniescie przede wszystkim) na innym startsavie.

 

Szkodi co fakt to fakt nie sprawdzilem z tym Schurrle a tu od razu transfer i to za bagatela 32 M zł i do tego Luis Gustavo :) sorki ze truje ale jeszcze nie moge nacieszyc sie polska liga :D robota w skali 1-10 to 12 :D no co do zaslubin to jakis chyba kawalerski bedzie co :D hahaha co do zadluzen itp to pamietam ze w starej wersji upka 1.0 bylo faktycznie tak ze kluby typu Man City albo Arsenal po 2 sezonach byly zarzadzane komisarycznie wiec trzeba pomyslec co z zadluzeniami czy warto dodawac pozyczki czy moze nie.

 

To dziwne bo akurat im zbytnio nie ruszalem z tego co pamietam finansow :D Chociaz moze :P

 

Pożyczki napewno muszą być dodane. Problem są wpływy klubu. Bo te cmowe i obecne pewnie nijak się pokrywają i choćby wpłaty od sponsorów są DUŻO większe. ;)

 

Ogromnie sie z tym zgadzam i dlatego musze to jakos zrewampowac.

 

Beda to zdjecia stadionow, czyli jak gracz wejdzie w dana druzyne to jako tlo pojawi sie zdjecie stadionu tej druzyny

 

Ja rozwiązałem problem przyplywu kasy do klubu od sponsorów w CM 01-02 w taki sposob ze w edytorze dawalem rozbudowa stadionu w przyszlosci do 1 miliona i tak naprzyklad moja Legia miala dochod miesieczny okolo 3 milionow euro a gdy wrocilem do pierwotej wersji dochod byl bardzo maly. Przypuszczam ze to zadziala tak samo w tej wersji

 

Sproboje i wlasnie wysylam stadiony.

 

szkodi no coz w 1 lidze polskiej nadal mamy blad z król strzelcow ligi singapuru :(

 

Boss - w jakie dni to masz? Mysle ze zmienilem to ostatnio i padla mi baza i wczytywalem wczesniejsza. Chyba to mam tylko cichy jesli mozna prosilbym kiedy wyskakuje Ci ten komunikat w grze.

 

SzKoDi, a tak z innej beczki. Skąd można ściągnąć takie loga klubów jak są w przykładowych screenach ??(blacksix@poczta.onet.pl)?

 

P.S. Z update`m czekam na poprawkę, więc czytając zachwyty nad CM Club Update v1.5, aż mnie skręca żeby odpalić nową karierę...

 

To logopack metallic logos z sortitoutsi z tego co pamietam ;) Zajmuje kilka giga, ale ladnie wycina te logosy xD

Odnośnik do komentarza

loga można ściągnąć i wrzucić tak samo jak i w FMie. ja sobie sam porobiłem i powrzucałem. w Fmie są wielkości 180x180 w CMie są 80x80. nawet pliku config nie musi być

 

Tak jest. Warto jednak przypomniec, ze o ile niektore fmowe loga maja numery id zamiast nazw klubow to o tyle niektore kluby z ligi polskiej nie beda do tego pasowac bo zostaly utworzone przeze mnie.

 

 

@Bastek

@Szkodi

 

Jeśli zdjęcie ma się pokazać jak wchodzi się w dryżynę to ID musi być numerem drużyny nie stadionu. Jeśli wstawicie id stadionu to on pokaże się tylko podczas trwania meczu na boisku drużyny której zdjęcie zostało wstawione.

 

Dobrze, ze o tym powiedziales :D Masz więc już id stadionow, chcesz moze id druzyn? ;)

Odnośnik do komentarza

generalnie ja zawsze wstawiam w nazwie loga ID klubu a nie nazwę. tak jest bezpieczniej. ID oczywiście biorę z edytora, więc na bank będą działać ;)

nie widzę problemu we wrzucaniu ich.

prostsze są już chyba tylko menubary ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...