Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zeby sie tak polaczyc z brazylijczykami ale widac pod wzgledem wieku u nich jest straszne zamieszanie z tym.

 

Rijkardy czy inne Guardiole to juz chyba wiem o co kaman. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok w nastepnym upie.

 

Ligi wloskie czy angielskie beda zaktualizowane i o to nie balbym sie za bardzo. Zreszta zaczalem aktualizacje na dobre i bardzo mi pomogly w sumie te ostatnie posty bo poprawily mnie i wrzucily nieco do pionu.

 

Co do wesela cichy... Huh dluuugo jeszcze do niego, ale trudno to opanowac zza granicy :D

Odnośnik do komentarza

No co do upków to Szkodi jak na chwile obecna jest jednym z najdokladniejszych i najlepiej odwzorowuje to co mamy na "dzisiaj" czyli wiek pilkarzy oraz potencjal zawodnikow :) Co do połaczenia to wiadomo ze byloby łatwiej ale zawsze jest to co sie nazywa zachwyt nad wlasnym dzielem :) No cóż Szkodi czas plynie a wesele nie zajac nei ucieknie :D

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie, dawno nie pisałem, więc trzeba to nadrobić :) Co do UP-a to mam na początek parę zastrzeżeń: ZA MAŁO TALENTÓW!!! Grałem kilkoma klubami i w tej kwestii jestem trochę rozczarowany. Ja wiem, że SzKoDi chciał być obiektywny, ale uważam, że powinien dać szanse niektórym zawodnikom. Wunderkidów jest jak na lekarstwo, w sowich grach na początku widziałem zaledwie 2 czasami 3 (Neymar, Goetze i czasem Lamela). To trochę za mało :P W naszej kopanej talenciaków jest chyba tylko 2, którzy w styczniu odchodzą za granicę. Wiem, że ktoś powie, iż nie może być samych wunderkidów bo wtedy będzie bez sensu ale uważam, że zawodników z potencjałem -2 jest malutko. Piłkarzom z rocznika 95 czy 94 powinno się dawać szanse a jak się nie rozwiną to później się ich osłabi. Nie wrzucam skrinów z polskiej ligi bo grałem nią tylko pół sezonu. Najwięcej grałem Barceloną, i odnośnie niej to stwierdzam, że da się wygrywać (ktoś wcześniej napisał, że nic nie może wygrać a wystarczy tylko taktykę dobrać odpowiednią i nie trzeba nikogo kupować :)). Niektóre pozycje i potencjały też bym pozmieniał, ale to edytor pójdzie w ruch. Co do plusów to powiem tylko tyle, że SzkoDi-emu udało się znakomicie wyważyć zawodników grających w pierwszych składach tych zaktualizowanych klubów. Solidna i doskonała robota szefie :D Przyjemnie się gra i patrzy na tych obecnych grajków w starym CeeMie. W przyszłości będzie zapewne super, już czekam na aktualizacje reszty lig :) Mam prośbę do ciebie SzKoDi: przy kolejnych UP-ach bądź trochę większym optymistom :) Pozdrawiam wszystkich managerów i życzę sukcesów zarówno przed monitorem, jak i w życiu osobistym. Ku chwale CM Club Update!!! :D

Odnośnik do komentarza

Jak tam szkodi praca nad upem? idzie jakoś? Bo bym pograł w całkowicie zaktualizowanego xd

I faktycznie zgadzam z z Blaufgraną choć lubie bardzo realistyczność tego managera ale można troche podkolorować jakieś nieźle zapowiadające się gwiazdy coś typy: http://www.futbolnews.pl/informacje/aktualnosci-pilkarskie/art,3707,mlode-gwiazdy-euro-u-19.html i pozwolić im się rozwinąć na gwiazdy jak messi, ronaldo, rooney :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, mam problem :( Jeszcze takiego erroru chyba nikt nie zgłaszał więc zwracam się do Was. Zainstalowałem CM, potem jeden i drugi patch. Natomiast gdzie mam zainstalować update??? Nie mam tych folderów, które wskazał Szkodi i się zastanawiam, czy sam mam je stworzyć??? MAm Win 7, najpierw zamieniłem db ze ztarym folderem i gry wgrywałem nową grę, to mi wypieprzało do pulpitu i error wyskakiwał. Jak ktos może pomóć to prosze :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Całe 2 miesiące ciszy . Szkodi co dalej?

 

Toz to cale 2 miesiace gdzie nikt się nie odezwal. CM Cub Update nieco nam umarl. Procz ludzi ktorzy wypowiadali się tutaj wczesniej nikt nowy nie dolacza do żadne dyskusji. A tymczasem ddzis obronilem inzyniera w tym nudnym kraju i w piatek zbieral tylek na Ł3 na nawazniejszy mecz sezonu ;)

 

Myslicie ze siedze bezczynnie i nic nie robie? ;)

Odnośnik do komentarza

Całe 2 miesiące ciszy . Szkodi co dalej?

 

A tymczasem ddzis obronilem inzyniera w tym nudnym kraju i w piatek zbieral tylek na Ł3 na nawazniejszy mecz sezonu ;)

 

Myslicie ze siedze bezczynnie i nic nie robie? ;)

 

Za inżyniera gratulcje (w naszym kraju i tak przy łopacie będziesz zapier*** ;P)

A co do pytania to tak myśle :D ... Oczywiście żartuje, ale z cm chyba nie pracujesz za dużo prawda? :)

Odnośnik do komentarza

EDIT : Patche siciąglem , ale gdy wgram je razem z waszym wyskakuje mi zebym "wsadził" płytę , kopiuje cracka i wszystko wraca do poprzedniego stanu , czyli wrsju 4.1.1 co mam zrobić ? :)

Ta strona nie toleruje piractwa, więc radzę nie wypowiadać takich kwestji, gdyż grozi to banem :P A w ramach pomocy to: najpierw zainstaluj łatkę 4.1.4 a potem 4.1.5 pobrana z tego źródła http://speedy.sh/Q3SFZ/cm0304-Patch-4.1.5.exe i powinno wszystko działać.

Odnośnik do komentarza

Od razu zapowiadam Panowie, że update wyjdzie zapewne gdzieś koło września/października po zakończeniu okienka transferowego. Każdy z was kto chce pomóc z bardzo rzetelnymi aktualizacjami w trakcie okienka transferowego poza krajem biorę w ramiona i całuję ;)

 

To będzie takie pierwsze okno transferowe nad którym będę musiał zapanować ;)

Odnośnik do komentarza

Na szczescie aktualizowalem co nieco ekipy w trakcie ostatnich miesiecy. Czasu to zabiera co niemiara, samo zmienianie wieku wszystkich dotychczasowo zrobionych pilkarzy. Duzo czasu tez zajmie kreowanie i transferowanie wszystkich pilkarzy w lecie. Dziennie to bedzie pewnie z 100 transferow na ligi ktore beda aktualizowane. Trudno nad tym zapanowac dopóki nie ma się sztabu ludzi ktorzy w tym pomagaja. Październik to czas mojego slubu więc tolerancji sobie nieco troche zachowam :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...