Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich towarzyszy!

 

Nadejszła wiekopomna chwila towarzysze broni!

 

Dziś nadszedł ten długo wyczekiwany dzień - dzień, w którym wasze życie zakończyło się, a CM 03/04 powraca do łask.

 

Po wielu miesiącach, które niestety nie były najlepsze mogę wreszcie przedstawić wam wersję uaktualnienia dla lig polskich kompatybilnych z kultową grą Championship Manager 03/04.

 

Były to trudne miesiące, które dały nam wiele do przemyślenia. Pomogły one ustawić konfiguracje komputerów by edytować sprawniej i lepiej, a co najważniejsze dały wiele doświadczenia na temat samej edycji i tego jak powinno to wszystko wyglądać. Dziś, choć jest już po północy mogę z dumą powiedzieć, że udało się ale nie poprzestaniemy na tym dopóki, dopóty będziecie z nami i będziecie nam pomagać. To początek wielkiej karuzeli update'ów na CM 03/04, która mam nadzieję spokojnie przebije te tureckie, brazylijskie i jakiekolwiek inne. Razem potrafimy wiele!

 

A więc do rzeczy. CM Club Update v1.0 to nic innego jak:

 

+ Polska T-Mobile Ekstraklasa (prócz Pogoni i Piasta, który występuje w I lidze)

+ I Liga Polska (prócz Stomilu, oraz GKS Tychy występujących w II lidze)

+ tysiące nowych zawodników i członków sztabów szkoleniowych

+ 35 drużyn z niższych lig (m.in Raków, Chojniczanka, Lech Rypin, Bytovia, Puszcza)

+ nowe zaktualizowane stadiony,

+ nowe nagrody ligowe w Polsce (najlepsza jedenastka kolejki, najlepszy obcokrajowiec roku, najlepszy zawodnik w kraju roku kalendarzowego),

+ nowe zaktualizowane kolory zespołów,

+ wielu zaktualizowanych Polaków grających za granicą,

+ zaktualizowane budżety klubów, długi, rekordy klubowe, klubowi rywale, listy ulubionych i znienawidzonych ludzi/klubów

+ zaktualizowane rodzime drużyny grające w europejskich pucharach

+ składy kilku najlepszych lig europejskich aktualne na 2007 rok (kris_loozman update 2007)

I wiele, wiele więcej!

 

Chciałbym zauważyć, że dobrze zdaję sobie sprawę z faktu, że zapewne w bazie znajdują się błedy w grze. Dlatego więc proszę o raportowanie w tym temacie wszelakich podejrzanych zachowań typu transfery, przepakowani zawodnicy itd. Wiek zawodników został zmieniony o 9 lat by przedstawiał wiek z lat dzisiejszych, aczkolwiek być może znajdziecie kogoś kogo pominęliśmy.

 

Ogromne podziękowania dla Młynka1910, smiglera, oraz dawidosa111, którzy pomogli w betatestach, a także starego wygi krisa_loozmana - mentora i człowieka, który dołożył wiele od siebie w tym updacie!

 

 

 

Pliki nalezy wgrac do folderu data na dysku C:\Program Files\Eidos\CM 03-04\data\ jezeli uzywacie systemu operacyjnego WIndoes XP lub nizszego.

Jezeli uzywacie Windows Vista/7 lub nowszych plki powinny zostac wgrane do folderu C:\Users\nazwa_uzytkownika\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Eidos\CM 03-04\data\

 

Jakiekolwiek pytania, błedy i inne requesty proszę kierować w tym temacie.

 

Plik można pobrać ze strony http://www.cmclub.se...om/pliki/db.rar. Już niedługo otwarcie portalu na temat uaktualnienia i kolejnych planów CM Club Update!

 

Wszelkie osoby, które chcą wrzucić plik na swoje serwisy są proszone o kontakt z moją skromną osobą poprzez forum. Wrzucanie plików na inne strony www bez aprobaty autora są zabronione.

 

Wszystkich którym podoba sie nasza inicjatywa zapraszam do pokazania nam tego poprzez klikniecie w zielona strzalke przy tym poscie!

 

... jak już kiedyś napisałem jeśli nie chcecie aby ta wersja gry upadła,pomagajcie a ten update może być naprawde najlepszy w sieci,a może,uwieżcie ... stary już jestem :profesor: ,a Szkodi postażał mnie o 9 lat :szczerba: coś tam jeszcze doradze,pomoge ;) ogólnie to możecie podziękować Szkodiemu,super robota.Moja zasługa jest mała Szkodi :eusa_clap: ,więc do dzieła panowie i panie.Pozdrawiam Wszyskich.

Odnośnik do komentarza

Pawel Wojciechowski na grze jest w Willem II a gra FK MINSK

Malarz na grze jest PAO a gra w AS Ethnikos zreszta chyba mozna usunac

Bartosz Rymanczuk powinien byc w Motorze Lubin jest w Wolfsburgu

Michal Slawuta mozna usunac z bazy

Tomasz Babel na grze jest w Leverkusen i niby wedlug 90minut.pl gra w drugiej druzynie ale nie sadze ze 35letni bramkarz tam gra wiec mysle ze mozna usunac go

Lukas Szukala zmienic imie na Łukasz i gra w Steaua Bukareszt

Paweł Kieszek Viktoria Setubal na grze jest w porto

Pawel buskiewicz jest bez klubu i zly wiek ma zreszta z tym iwekiem to chyba wiekszosc ktorych tutaj wipisuje ma zle podany :P

Piotr Dziewicki gra w http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=14308&id_sezon=79 wiec mozna usunac chyba go bo w grze jest w tureckiej 2lidze

Dawid Banaczek usunac

Maciej Nuckowski usunac

Hajduczak w sumie sa pilkarze z ktorymi sam nie wiem co bym zrobil niby gra gdzies tam w Kazakstanie wiek na grze trzeba zmienic albo w ogole usunac

Piotr Jacek usunac

Bialkowski nie jest juz zawodnikiem Southampton

Szyndrowski z Ruchu wiek nie zostal zmieniony

 

sa tez pilkarze totalne nołnejmy w jakis malo znanych ligach lub na peryferiach znanych lig ale juz mi sie nie chce ich wypisywac

 

tak posprawdzalem i tutaj widze bledy. Zawodnnicy tacy jak Bosacki chyba mozna pousuwac bo raczej watpie ze wroci jeszcze do pilki zawodowej czy tez Moskala, Tarachulski, Wisio jest ich troche a nawet sporo bez klubow ktorych mozna pousuwac

 

Jodlowiek jak dla mnie i chyba dla wielu na tej grze jest za dobry jego noty zdecydowanie sa zawyzone :P

 

a i brakuje Matuszczyka, Salamona, Kobylanskiego Martina i Thiago Cionka w sumie odszedl z Polski ale ma obywatelstko Polskie i chce grac dla kadry a zly on nie jest

 

tak sobie posprawdzałem finanse wszystkich klubow ekstraklasy troche jest niedociagniec jak by nie bylo np Wisla ma budzet ogromny Legia ma za duzo kasy na transfery i tak dalej w zasadzie mozna bylyby zrobic tak jak w rzeczywistosci teoretycznie sa podane budzety ale to w wiekszosci Polskich klubow to sciema i prawie kazdy jest zadluzony wzgledem wlascicieli czyk kogos tam innego

No, ale tutaj tez mialbym klopot jakbym sam robil aktualizacje jak zrobic aby bylo najlepiej

 

stracilem z 2godziny ale mysle ze pomoglem

Odnośnik do komentarza

Dzięki za feedback.

 

Wiekszosc tych zmian zostalo już zrobionych ostatnio. Bobel jednak jest tez trenerem w Leverkusen, a Wisio gra w Austrii ale musze dodac jego klub, ale to przy okazji zabawy z Austria. O Kieszku zapomnialem, a o budzetach to smiesznosc. Nie ustawia się budzetow tylko ilosc kasy na koncie. Będę musial dodac dlugi wzgledem wlasciciela Legii, Wisly czy kogokolwiek innego. Niektore kluby to maja. Legia nie ma ustawione 700k ale gra jakoś to generuje.

 

Dzięki za pomoc i wsparcie!

Odnośnik do komentarza

Staram się jak mogę, wszyscy ktorzy pomagali również więc mysle, ze az tak zle nie wyszlo. Boli jedynie mnie to, ze przez tyle dni nakladke sciagnelo tylko 82 osoby. Nie jest to ziszczenie marzen czy dobra statystyka i zastanawiam się czy warto kontynuowac ta zmudna prace jeśli nie bedzie zainteresowania. Oczywiscie mysle, ze ta statystyka zwiekszy się wraz z otwarciem strony www, aczkolwiek nie mozna miec pewnosci.

Odnośnik do komentarza

Mowisz o Polsce?

 

Swoja droga wszyscy wiedza już zapewne ze stare superwonderkidy zostaly w bazie. Zostana usuniete wraz z kolejnym updatem w ktorym pojawia się kolejne druzynu ze swiata i to zaktualizowane. Na dzien dzisiejszy zaktualizowalem kilka ekip - Zenit, BVB, Bayern, Barcelone i Real. Ciagle aktualizuje kolejne choc mialem kilka dni przerwy spowodowane jak zawsze praca. Update zostal tez wlepiony na forum CM Rev, aby znalezc jak najwiecej ludzi chetnych ciagle do grania w CM 03/04.

Odnośnik do komentarza

Mowisz o Polsce?

 

Swoja droga wszyscy wiedza już zapewne ze stare superwonderkidy zostaly w bazie. Zostana usuniete wraz z kolejnym updatem w ktorym pojawia się kolejne druzynu ze swiata i to zaktualizowane. Na dzien dzisiejszy zaktualizowalem kilka ekip - Zenit, BVB, Bayern, Barcelone i Real. Ciagle aktualizuje kolejne choc mialem kilka dni przerwy spowodowane jak zawsze praca. Update zostal tez wlepiony na forum CM Rev, aby znalezc jak najwiecej ludzi chetnych ciagle do grania w CM 03/04.

Oczywiście chodzi mi o polską ligę.

Z niecierpliwością czekam na kolejne nowości!

Odnośnik do komentarza

Mowisz o Polsce?

 

Swoja droga wszyscy wiedza już zapewne ze stare superwonderkidy zostaly w bazie. Zostana usuniete wraz z kolejnym updatem w ktorym pojawia się kolejne druzynu ze swiata i to zaktualizowane. Na dzien dzisiejszy zaktualizowalem kilka ekip - Zenit, BVB, Bayern, Barcelone i Real. Ciagle aktualizuje kolejne choc mialem kilka dni przerwy spowodowane jak zawsze praca. Update zostal tez wlepiony na forum CM Rev, aby znalezc jak najwiecej ludzi chetnych ciagle do grania w CM 03/04.

Oczywiście chodzi mi o polską ligę.

Z niecierpliwością czekam na kolejne nowości!

Odnośnik do komentarza

Zaczynam dopiero drugi sezon i gram Legią na dużej bazie danych. Jednym z zawodników, który zwrócił moją uwagę to Kamil Kruszyński. Jest dostępny jako wolny zawodnik. Ma na początku gry 15 lat i zapowiada się na dobrego OP. Kolejnym z ciekawych zawodników jest młody bramkarz Rafał Niedziela, również wolny na początku gry. Warto zaryzykować sprowadzając ich do klubu bo są za darmo.

 

W Legii warto zwrócić uwagę na Aleksandra Jagiełło i Rafała Wolskiego. Niestety są dość drodzy.

 

Po pierwszy sezonie przeszli do mojego zespołu na zasadzie wolnego transferu (kończył im się kontrakt w macierzystych klubach) Arek Piech, Szymon Pawłowski, Paweł Wszołek i Marcin Kowalczyk. Z tej czwórki narazie dobrze grają tylko Marcin Kowalczyk (noty nie schodzą poniżej 7, gra na lewej obronie) i Arek Piech (trzy mecze trze braki). Pozostali średnio się spisują, jedna nie tracę nadziei że zaczną grać na dobrym poziomie.

 

Sprowadziłem na początku pierwszego sezony Janczyka i Fojuta (obaj bez klubu). Niestety ci zawodnicy spisują się fatalnie i nie warto ich sprowadzać. W Legii się nie sprawdzili ale może w innych klubach dadzą sobie radę.

 

Jak znajdę jeszcze kogoś ciekawego to dam znać

 

Mowisz o Polsce?

 

Swoja droga wszyscy wiedza już zapewne ze stare superwonderkidy zostaly w bazie. Zostana usuniete wraz z kolejnym updatem w ktorym pojawia się kolejne druzynu ze swiata i to zaktualizowane. Na dzien dzisiejszy zaktualizowalem kilka ekip - Zenit, BVB, Bayern, Barcelone i Real. Ciagle aktualizuje kolejne choc mialem kilka dni przerwy spowodowane jak zawsze praca. Update zostal tez wlepiony na forum CM Rev, aby znalezc jak najwiecej ludzi chetnych ciagle do grania w CM 03/04.

 

Widziałem, widziałem :)

 

http://www.cmrev.com/forum/odpowiedzi/cm-club-update-v1_0-_-champman03_04,21646.html#t21646

 

Myślę, że to nie zaszkodzi. Wręcz przeciwnie.

 

Już widzę jak wszyscy miłośnicy wirtualnych managerów biegają po domach i szukają płyty z CM03/04...:)

Odnośnik do komentarza

Salomon czy Kobylanski już sa w bazie danych, będę w kolejnej odslonie update.

 

Link na CM Rev zostal naprawiony, konsola po prostu dodala kropke na koncu ;)

 

Kilka zmian co do umiejetnosci na pewno nastapi i im wiecej informacji na temat przepakowanych/za slabych zawodnikow tu podacie to bedzie mi latwiej to podmienic.

 

@Krzysztof_Nowak:

 

Jak mozna wiedziec to czy mozesz takie male podsumowanie sezonu Iego w lidze? Tak by porownac realizm ;) kto zostal krolem strzelcow, kto zakwalifikowal się pucharow itp ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...