Skocz do zawartości

FM 2013 - odliczanie do premiery


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dodalem przez stem ten klucz 31.10.2012 kolo godziny 14:50 - wyskoczylo mi ze jest to klucz do FM2013 , potem sciagnalem cala gre i tak gram caly czas.

 

Problem zaczalem dostrzegac jak nie moglem wrzucic aktualizacji gietza i zobaczylem ze mam stara wersje gry.Teraz wlasnie zauwazylem ze mam po stracie gry napis beta w prawym dolnym rogu.

 

Sprawa wyjasniona.Okazalo sie ze pomineli mnie w wysylniu maili i maja mi doslac do 18 dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Ja na początek gram swoją ulubiona Chelsea, potem będę próbował kimś słabszym. Z grą w obronie jest w miarę ok, zdarza mi się tracić bramki w meczu czasami nawet 2-3 ale to rzadkość, czylko można powiedzieć, że podobnie jak w rzeczywistości bo takie rzeczy się zdarzają. Kim grasz, że masz takie problemy w obronie? No to trenuj ciągle aspekty taktyczne i obronne oraz ustaw najmniej w środku pola jednego zawodnika szczególnie odpowiedzialnego za odbiór piłki (DP albo ŚR odbierający piłkę).

 

Natomiast sam powiem, że na początku idzie mi średnio mimo, że gram jak wspomniałem Chelsea. Kupiłem na dzień dobry za całe siano Falcao, ale ten gra słaby sezon. Nie zna języka i cięzko porozumiewa się z kolegami z zespołu (jak temu zaradzić?). Gram jednym napastnikiem, nie wspomnę więc o Torresie, który gra w ataku padaczkę, że sprzedam go zaraz po sezonie. Awansowałem z 1. miejsca z grupy w LM do kolejnej fazy, ale nie bez problemow. Przegrałem Superpuchar Anglii i Europy na dzień dobry ale zespół był na nowo objęty więc rozumiem, że nieznajomość taktyki itp mogło mieć na to wpływ. KMŚ wygrałem, ale tam gra się z ogórkami. Jestem na półmetku rozgrywek i szczerze mówiąc, pogubiłem trochę punktów i szansa na mistrza jest tylko w momencie, gdy Man City pogubi punkty, bo narazie wygrywało praktycznie wszystko co się dało. U was też tak koszą? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ale tak jest zawsze po premierze, imo poczekaj do wydania kilku łatek, gra stanie się grywalna, no i też kupisz taniej.

Premiera, to raz, ale odnoszę czasem wrażenie, że to jest marudzenie dla samego faktu. Tak jest natura niektórych ludzi. Ja kupiłem nowego FM, jak wcześniejsze części i nie czepiam się na siłę. SI większego gó*** niż Chempionship Manager 4 nie wyda, a FM 13 moim zdaniem jestem naprawdę dobrą pozycją. Uważam tak oczywiście...jak na razie...
Odnośnik do komentarza

Heh, widzę że kolega ma podobne odczucia :) Mnie CM4 tak zniechęcił, że wróciłem dopiero przy fm06... Teraz po raz kolejny kupiłem przed premierą i po kilku testach chyba poczekam do połatania gry (chociaż tym razem, TomDixon77 szybko zrobił swoją firmową skórkę, więc przynajmniej optycznie od razu lepiej to wygląda). I mam wrażenie że działa w tej wersji wolniej, a nie gram na wielkiej ilości zawodników, jakieś 48000. Zobaczę czy będzie różnica jak przerzucę steama z fm-em na ssd.

Odnośnik do komentarza

Heh, widzę że kolega ma podobne odczucia :) Mnie CM4 tak zniechęcił, że wróciłem dopiero przy fm06... Teraz po raz kolejny kupiłem przed premierą i po kilku testach chyba poczekam do połatania gry (chociaż tym razem, TomDixon77 szybko zrobił swoją firmową skórkę, więc przynajmniej optycznie od razu lepiej to wygląda). I mam wrażenie że działa w tej wersji wolniej, a nie gram na wielkiej ilości zawodników, jakieś 48000. Zobaczę czy będzie różnica jak przerzucę steama z fm-em na ssd.

To ja byłęm lepszy. Mimo że CM 4 zawiódł całkowicie kupiłem Cm 03/04, później FM 2005 i tak to FM 2013. Mnie osobiście na razie się gra naprawdę dobrze więc trudno mi powiedzieć złe słowo na tę odsłonę FM.
Odnośnik do komentarza

Ja rowniez polecam FM-ka. I rowniez przyznam sie, ze jestem w szoku bo zapomnialem dlaczego przestalem grac w pewnym czasie w maganery, to bylo wlasnie przez CM-a 4 :)

Co do tego FM-a, wiadomo ze zawsze sa jakies zmiany ale gracze czesto mimo, ze ich dobrze nie dostosuja to narzekaja bo chcieliby, zeby bylo bez problemow jak w poprzednim FM, czyli juz obcykane i z gory ustalone.

A mnie sie osobiscie podoba np. system treningowy. Nie jest skomplikowany jesli chodzi o jakies konkretne ustawienia, natomiast fajne jest to, ze nie ustawia sie jednego treningu na caly sezon np. po okresie przygotowawczym i siema. Tylko trzeba wchodzic i ustawiac na czym chcemy sie skupic, pomyslec co moze sie nam przydac na najblizszy mecz i pod tym katem tez przygotowac sie do rywala. Ciekawe rozwiazanie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...