Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Nominacje w poniższym dziale można składać do 14.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
FYM

UEFA Champions League Fantasy

Rekomendowane odpowiedzi

Mi natomiast się powiodło i po pierwszej serii gier mam 61 punktów. Szkoda, że odważniej nie postawiłem na Mkhitaryana kosztem van Persiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

skromne 23 punkty (Hummels 6, moutihno 4, Srna 3, reszta dołożyła po punkcie lub 2)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie skromne 41 pkt, z czego polowe zdobyl Messi - kapitan ;)

rozczarowala natomiast punktacja obroncow, bo Ramos i Lescott nie zagrali :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

rozczarowala natomiast punktacja obroncow, bo Ramos i Lescott nie zagrali :/

Tak samo u mnie Van der Wiel i Alba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hohoho, 73 punkty w pierwszej kolejce i mam lidera :jupi:. Wczoraj Messi jako kapitan solidnie zapunktował, do tego De Gea zachował czyste konto :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy raz gram w takie cuś i chyba to widać :keke: Po pierwszej kolejce jestem na przedostatnim miejscu, a za mną jedynie Marvin, który nie grał :D

Ale głowa do góry, jeszcze będę na czele! :war:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój skład na tę kolejkę:

Neuer - Arbeloa, Hummels, Pepe, Alba - Cazorla, Isco, Pirlo - Mkhitaryan, Gameiro, Messi ©

:war:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja wymieniłem tylko Ramosa na Vidala, przy okazji zobaczyłem, że mam 65 pkt, a nie 61. Widocznie wcześniej nie zaktualizowali wszystkiego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ustawiłem Hazarda jako kapitana, to skubany na ławce zaczął :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja narzekac nie moge :) tylko po pierwszym dniu tej kolejki juz mam wiecej punktow, niz w calej poprzedniej :) wyglada na to, ze mialem nosa wybierajac taka, a nie inna trojke napastnikow, ktora w sumie wczoraj zdobyla 35 punktow :) 2 asysty kapitana Messiego, 2 gole Van Persiego i 2 gole Jonasa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja narzekac nie moge :)tylko po pierwszym dniu tej kolejki juz mam wiecej punktow, niz w calej poprzedniej :) wyglada na to, ze mialem nosa wybierajac taka, a nie inna trojke napastnikow, ktora w sumie wczoraj zdobyla 35 punktow :) 2 asysty kapitana Messiego, 2 gole Van Persiego i 2 gole Jonasa :)

mam tak samo.

Pierwszy dzień przyniósł 30 pkt. Solidnie zapunktował Messi jako kapitan, Pirlo i Alba też dali radę. Największym rozczarowaniem jest Neuer, który wpuścił 3 bramki z BATE :picard:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przypominam że już jutro 3 kolejka - składy można modyfikować jeszcze przez 22 godziny :)

osobiście wymieniłem tylko Neuera na Harta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja po dosc udanej kolejce, postanowiłem zmienić trochę (2 dozwolone zmiany)

Prawdopodobny skład na następną kolejkę: Neuer - Lahm, Kopany, Hummels, Alba -Moutihno, Isco, Pastore - Varela, Volodko, Mata

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo przeciętna kolejka w moim wykonaniu, przez co spadłem z pozycji lidera na trzecie miejsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie też słabo, 33 pkt, ale trzymam się na 19 miejscu :keke:

Najbardziej rozczarował kapitan Messi, Chiellini, Pepe, Hart, a także Cazorla i Mkhitaryan. Gdyby nie Alba, to by była już kompletna padaka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja niestety okupuję dopiero 6. miejsce ze 155 punktami na koncie.

małe przetasowanie zrobiłem w składzie: przyszedł Malafeev i Izaguirre. za Shaqiri na ławę a Boetang do składu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie trzy transfery:

Thiago Silva IN Lescott OUT

Isco IN Silva OUT

Eliseu IN Alonso OUT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem nosa, żeby dać dziś opaskę Zlatanowi :jupi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

utrzymanie na miejscu nr. 6. zdobyłem ledwo 37 punktów.

obecnie posiadam 192 punkty. strata do lidera 41 pkt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja miałem nosa z Lahmem, żeby go kapitanem zrobić. 45 punktów w czasie ostatniej kolejki, zawiódł mnie Alba tylko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta