Skocz do zawartości

Pytanie o juniorów


Wiratius

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnoście juniorów przychodzących do klubów.

Czy są oni stali?

Grałem karierę Chelsea, ale niestety uszkodził mi się save więc gram nową karierę. Miałem 2 sezon, i kilku fajnych juniorów, oraz młodzierz kupioną z innych klubów, i nie wiem czy będą oni w nowej karierze czy nie mam co liczyć, że moi ulubieńcy ze starej kariery będą także w nowej(nazwiska: Flynn BR, Carloni ŚO, Fuller ŚP, Pucek N)

Odnośnik do komentarza

Mając na uwadze fakt, że, jak napisałeś, Twoja rozgrywka trwała już drugi sezon, to zapewne ci "fajni juniorzy" zostali wygenerowani przez grę - są to tzw. regeni. Nie masz co liczyć, że w nowej rozgrywce pojawią się te same persony, ale nie ma co załamywać rąk - w tak rozwiniętej szkółce jak tej w Chelsea na pewno w nowej rozgrywce znajdą się nowi, kto wie, czy nawet nie lepsi młodzieżowcy;)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem takiego chłopaka z Interu go kupiłem(też regen) miał 16 lat, 19 ofbiór 17 krycie, 16 gre głową, fizyki miał na poziomie 13-15,i psychiczne miał niezłe....Gianpiero Carloni się nazywał, najbardziej jego mi szkoda, bo to był niesamowity talent i szybko trenował

Moze sie trafic taki sam(podobny), ale z innym nazwiskiem. Szukaj.

Odnośnik do komentarza

Regenów nie ma już od kilku lat. Bodajże od FM 07. Gdy taki Ronaldo czy Kahn (Jens Mustermann xD) odchodzili z powodu wieku jego miejsce w losowym klubie zajmował młody zawodnik o innych personaliach, pochodzeniu, ale z tymi samymi umiejętnościami. Newgen to zawodnik "stworzony" od zera, który pojawia się w jednej, konkretnej karierze. Czasami zdarza się, że zawodnik posiada popularny zbiór danych. W FM 11 miałem wygenerowanego świetnego Węgra nazwiskiem Istvan Szabo. Teraz dla sentymentu chciałem sprawdzić i po 3 latach było już 5 Istvanów Szabo, na różnych pozycjach. Był też napastnik, ba, junior tego samego klubu, ale tylko cień tamtego Stefana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...