Skocz do zawartości

Jak zaraz na początku za grosze kupić Messiego, Ronaldo, Ozila i wielu innych


koper

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchom angielską ligę i obejmij Man City

 

Masz na zakupy ponad 100 milionów funtów

 

Dajesz kup Messi - i dajesz 2,5 miliona funtów + mniej/więcej 40 milionów po 10 występach w lidze

 

Oferujesz kontrakt month to month

 

Gdy już Messi jest u ciebie wywalasz go z drużyny bo ma kontrakt rolling

 

i Kupujesz oferując mu kontrakt

 

Ja tą metodą zaraz na starcie ściągam: Messiego, Ronaldo, Inieste, Ozila, Hugiuina, Di Marie i innych

 

 

Odnośnik do komentarza

I to jest właśnie oszustwo, wykorzystywanie niedopracowanych elementów gry.

i powiedziała to osoba z umiłowaniem ustawiająca cenę wywoławczą 1K za zawodników, których nie chcesz by zarząd sprzedawał? (jeśli to nie Ty radziłeś ten trick w maryni swego czasu, to przepraszam, ale chyba się nie pomyliłem :>)

Odnośnik do komentarza

Uruchom angielską ligę i obejmij Man City

 

Masz na zakupy ponad 100 milionów funtów

 

Dajesz kup Messi - i dajesz 2,5 miliona funtów + mniej/więcej 40 milionów po 10 występach w lidze

 

Oferujesz kontrakt month to month

 

Gdy już Messi jest u ciebie wywalasz go z drużyny bo ma kontrakt rolling

 

i Kupujesz oferując mu kontrakt

 

Ja tą metodą zaraz na starcie ściągam: Messiego, Ronaldo, Inieste, Ozila, Hugiuina, Di Marie i innych

 

 

 

 

W sumie każdy gra tak, jak mu się podoba i jak sprawia mu przyjemność, ale za tego typu zagrywki poklasku tu raczej nie szukaj.

Odnośnik do komentarza

I to jest właśnie oszustwo, wykorzystywanie niedopracowanych elementów gry.

i powiedziała to osoba z umiłowaniem ustawiająca cenę wywoławczą 1K za zawodników, których nie chcesz by zarząd sprzedawał? (jeśli to nie Ty radziłeś ten trick w maryni swego czasu, to przepraszam, ale chyba się nie pomyliłem :>)

 

to działa na pewno w FM`ach i Kowalinho tak nie grał.

Odnośnik do komentarza

I to jest właśnie oszustwo, wykorzystywanie niedopracowanych elementów gry.

i powiedziała to osoba z umiłowaniem ustawiająca cenę wywoławczą 1K za zawodników, których nie chcesz by zarząd sprzedawał? (jeśli to nie Ty radziłeś ten trick w maryni swego czasu, to przepraszam, ale chyba się nie pomyliłem :>)

 

to działa na pewno w FM`ach i Kowalinho tak nie grał.

wiem, że tego nie było w CM-ie, mam na myśli to, że dziwnie wygląda jego post biorąc pod uwagę, że sam stosuje niekoniecznie uczciwe praktyki (a czy to ważne w której wersji gry?) ;)

Odnośnik do komentarza

Pijąc do autora tematu: to nie prościej wziąć drugi klub i zakupić wybranych graczy za ceny absurdalnie niskie? Ja tak robiłem gdy uczyłem się grać w CeeMa - kierując zespołami w demo 99/00 nie potrafiłem zakontraktować nikogo - wszystko przez to że chciałem kupować same tuzy, a nie miałem na to środków :). Przeszło mi to dość szybko, gdy nauczyłem się że nie koniecznie trzeba budować drużynę na piłkarzach ze światowego topu. Definitywnie wolę teraz wyszperać własnego Messiego w drugiej lidze Argentyńskiej niźli płacić bajońskie kwoty. A sam ten błąd gry naprawia Tapani Patch, sprawiając że można zapłacić jedynie pewien procent bezpośredniej kwoty transferu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...