Skocz do zawartości

Livescore - IO Londyn 2012


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Genialna ceremonia. :) Generalnie nie przepadam za takimi rzeczami, ale tu praktycznie nie ma do czego się przyczepić, 10/10. Może jedynie ten taniec życia i śmierci był z dupy, ale za to nadrobili wędrówką przez muzyczne dekady. Zazwyczaj za takie rzeczy biorą się ignoranci, a tu były pokazane wszystkie najważniejsze nurty muzyki brytyjskiej w ostatnich latach. Nawet rave'y z lat 90-tych się załapały.

Odnośnik do komentarza

Genialna ceremonia. :) Generalnie nie przepadam za takimi rzeczami, ale tu praktycznie nie ma do czego się przyczepić, 10/10. Może jedynie ten taniec życia i śmierci był z dupy, ale za to nadrobili wędrówką przez muzyczne dekady. Zazwyczaj za takie rzeczy biorą się ignoranci, a tu były pokazane wszystkie najważniejsze nurty muzyki brytyjskiej w ostatnich latach. Nawet rave'y z lat 90-tych się załapały.

 

Jak dla mnie za duży miszmasz w pierwszej części. Trochę 'przesycone', przez co pod koniec się dziwnie wszystko rozjechało (niby chronologicznie, ale z jednej strony pokazanie ludzi wchodzących przebranych za beatlesów (gdzie dopiero co była epoka industrialna)), aby po chwili przeskoczyć na żołnierzy i maki). Ja się pogubiłem ;)

 

Co do muzycznej wędrówki. Depeche Mode zabrakło :P, ale to tylko potwierdziło tezę, że sami Brytyjczycy mają ich gdzieś. ;)

 

Ale na zdecydowany plus - dystans do samych siebie i żart z królowej ;). No i Rowan Atkinson mnie rozbawił ;)

Odnośnik do komentarza

Zabrakło więcej zespołów, ale przy tak krótkim czasie to było nieuniknione. No i największy plus, że nie dali samych 'grzecznych' piosenek. Już nawet pomijając Sex Pistols i The Clash, to puszczenie Relax Frankie Goes To Hollywod i to akurat chyba najmocniejszego fragmentu tej piosenki, to trzeba mieć jaja. ;)

 

A tak swoją drogą to laska, która niosła flagę Iraku była zaskakująco ładna. Ktoś wie która to?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...