Skocz do zawartości

Livescore - IO Londyn 2012


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Jasonx, ja nie wiem - czy Ty jesteś pijany? Siejesz straszliwy zamęt. Mamy drugie, bądź trzecie miejsce - niezależnie od innych wyników. Nie ma ŻADNEJ różnicy, czy zajmiemy drugie czy trzecie miejsce. W ćwierćfinale i tak będzie losowanie.

 

Uprzedzając pytania, nie będziemy na pewno na czwartym miejscu, bo nawet jeśli Argentyna wygra 3-0 z Wielką Brytanią, a Włosi 3-2 z Bułgarią, to mamy lepszy stosunek setów od Argentyńczyków i jesteśmy trzeci.

Odnośnik do komentarza

czarls, wez sie ogarnij albo czytaj ze zrozumieniem :| W cwiercfinale losowanie bedzie., ale drabinka polfinalowa dla grupy A jest scisle okreslona. Takze jesli (prawdopodonie) Polska zajmie A2 to tafi na B2/B3. A zwyciezca tej pary w polfinale trafi na B1/A4 (czyli prawdopodobnie USA).

Odnośnik do komentarza

Mi się po prostu wydaje, że nie ma co kalkulować, trzeba grać. W półfinale czeka nas najprawdopodobniej Brazylia lub Rosja i z taką grą jak dziś, to możemy pomarzyć o półfinale. Pocieszający jest fakt, że do tej pory najlepszy mecz rozegraliśmy z teoretycznie najsilniejszymi Włochami, więc może kwestia leży w koncentracji i psychice?

Odnośnik do komentarza

Ja tylko staram się znaleźć odpowiedź dlaczego dali tyłka. W porządku Australia zagrała bardzo dobrze. Ale my mieliśmy walczyć o medal. Z taką grą bedzie dupa a nie medal.

Przegrali, bo zagrali słabiej od Australii, tyle.

 

Moim zdaniem Australijczycy nas doskonale rozpisali taktycznie. Praktycznie ciągle graliśmy na podwójnym bloku, podbijali prawie każdą piłkę. Do tego świetnie grali na zagrywce i tyle.

Odnośnik do komentarza

Najwięcej Ty kalkulujesz i spekulujesz.

No i? Icon rzucił pytanie o drabinke to mu odpowiedziałem.

Od 3 stron mu odpowiadasz? ;)

http://forumcm.net/i...00#entry1389217

http://forumcm.net/i...40#entry1389252

http://forumcm.net/i...40#entry1389255

Wytłumaczył to Kamtek, Ty panikujesz z Amerykańcami, najpierw trzeba przejść ćwierćfinał, a i tak niedługo dowiemy się z kim gramy. Ja widzę sianie zamętu z Twojej strony :P. Dziś zaliczamy wtopę, ale wolę przegrać z Australią niż w ćwierćfinale, jeszcze nie odpadliśmy z turnieju, z drugiej strony nie przeszliśmy ćwierćfinału, nie wiemy z kim tam gramy, a już podrzucasz nam straszne USA (jeszcze rozgrywki grupy się nie skończyły i nie wiadomo czy jesteśmy A2 czy jakiś inny numerek) - przecież żeby zdobyć medal trzeba grać i pokonywać lepszych, mi obojętne czy z USA, czy z trochę gorszą na ten moment Brazylią czy Rosją. Wszyscy są silniejsi od Australii, a i dzień i motywacja będą inne do gry. Australia dziś sporo wybroniła piłek z naszych kontr. Zagrali bardzo fajnie, czasami szczęśliwie, a czasami umiejętnie wykorzystywali nasze błędy.

 

Zarzuca się potencjalne, niesprawdzone kalkulowanie Polakom siatkarzom, a sami chcemy jak najwięcej liczyć, trafiać na najłatwiejszych dzięki matematyce. To jest dopiero polskie.

Odnośnik do komentarza

W połowie 3 kwarty Litwa -14 z Tunezyjczykami. Każda porażka wyższa niż 11 punktami eliminuję Litwinów z turnieju. Awans do ćwierćfinału w takim wypadku wywalczyłaby Tunezja.

 

W obliczeniach brałem pod uwagę scenariusz w którym Nigerią przegrywa dziś z Francją. Jeżeli Nigeryjczycy pokonają "Les Blues" to każda porażka Litwy eliminuje ich, premiując awansem Nigerię.

 

LTU złapali drugi oddech i po Q3 już tylko -4.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...