Skocz do zawartości

Zawisza Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi

albo ta grupa "kilkunastoosobowa" przestanie chodzić na mecze i nagle frekwencja spadnie o 80%. Tak jak na Legii jak był bojkot nie pojawiło się nagle 30.000 rodzin, matek z dziećmi czy zakonnic a frekwencja poleciała na ryj. Dziwne...nie ma "kilkunastu" złych kiboli to pusto na stadionie się robi.

St( r)ąk był widać tak zesrany jak to podpisywał, że swojego nazwiska zapomniał :D:rotfl: Wygląda to na prowokację, ale głupotę piłkarzy, albo Osuch im to podsunął do podpisania grożąc wywaleniem z klubu. Nie wierze by sami byli takimi debilami by to napisać.

Odnośnik do komentarza

albo ta grupa "kilkunastoosobowa" przestanie chodzić na mecze i nagle frekwencja spadnie o 80%. Tak jak na Legii jak był bojkot nie pojawiło się nagle 30.000 rodzin, matek z dziećmi czy zakonnic a frekwencja poleciała na ryj. Dziwne...nie ma "kilkunastu" złych kiboli to pusto na stadionie się robi.

St( r)ąk był widać tak zesrany jak to podpisywał, że swojego nazwiska zapomniał :D:rotfl: Wygląda to na prowokację, ale głupotę piłkarzy, albo Osuch im to podsunął do podpisania grożąc wywaleniem z klubu. Nie wierze by sami byli takimi debilami by to napisać.

Juz Ci wierze ze wszyscy normalni solidarnie i dobrowolnie przestana chodzic na mecze Zawiszy.

Odnośnik do komentarza

Juz Ci wierze ze wszyscy normalni solidarnie i dobrowolnie przestana chodzic na mecze Zawiszy.

 

A ja w to jestem w stanie uwierzyć - kibole to grupa wyjątkowo wierząca w moc stada, za najgłupszym pomysłem pójdą wszyscy tłumnie, jak te lemingi czy owce. Tym bardziej za tym, jak jeden czy drugi z najbardziej kumatych im wbije do głowy, że to konieczność.

A innych się po prostu zastraszy.

Ten tekst z narodowcy.net wrzucony powyżej to jakaś gigantyczna brednia. Żal mi tych, którzy w to uwierzą - "prowadzenie klubu to pełna amatorszczyzna"? "Klub wyciągnięty z niebytu przez kibiców"? "Jawne pogwałcenie prawa"? Jezu, jak można wypisywać takie brednie i wierzyć, że będzie się istotnym głosem w dyskusji?

Odnośnik do komentarza

Zwłaszcza z tym prowadzeniem klubu to śmiechu warte, bo zdaje się, że jedyni wartościowi piłkarze w drużynie to czysta zasługa Osucha. Chyba najlepiej na zainteresowanie kibiców nie będących ultrasami działają wyniki sportowe, a to dzięki właścicielowi możemy oglądać Goulona, Carlosa, Vasconselosa, czy Micaela, czyli jakby nie było czołowych graczy ligi. Z kibicami u steru klub bujałby się gdzieś po III-ligach.

 

Oczywiście ciężko też pominąć całościowy wydźwięk artykułu będący czystym bełkotem. Żal, że znajdują się ludzie, którzy dają się łapać na tak denne intelektualnie teksty.

Odnośnik do komentarza

 

Juz Ci wierze ze wszyscy normalni solidarnie i dobrowolnie przestana chodzic na mecze Zawiszy.

 

A ja w to jestem w stanie uwierzyć - kibole to grupa wyjątkowo wierząca w moc stada, za najgłupszym pomysłem pójdą wszyscy tłumnie, jak te lemingi czy owce. Tym bardziej za tym, jak jeden czy drugi z najbardziej kumatych im wbije do głowy, że to konieczność.

A innych się po prostu zastraszy.

Ten tekst z narodowcy.net wrzucony powyżej to jakaś gigantyczna brednia. Żal mi tych, którzy w to uwierzą - "prowadzenie klubu to pełna amatorszczyzna"? "Klub wyciągnięty z niebytu przez kibiców"? "Jawne pogwałcenie prawa"? Jezu, jak można wypisywać takie brednie i wierzyć, że będzie się istotnym głosem w dyskusji?

 

Gacek o to mi chodzi, ze 90% ludzi sie zastraszy, a reszta nie bedzie sie wyłamywac jak guru robią protest.

Odnośnik do komentarza

"Klub wyciągnięty z niebytu przez kibiców"

 

A co, słyszałeś może o Zawiszy w 2003 roku? Zapewne nie. Wtedy kibice zaczęli działać i powstał od nowa Zawisza, który tulał się po wioskach aż w końcu trafił do 1ligi. Większość z was nie zna historii tego klubu i nie wie, gdzie by teraz był Zawisza. Gdyby nie kibice, to nadal byłby Zawisza/Kujawiak Bydgoszcz. Fani Zety zrobili bardzo dużo by ten klub wstał na nogi i wszedł chociaż na zaplecze Ekstraklasy, oczywiście bojkotując hydrotwór i też inne rządy poprzednich prezesów (czyt. Gliński). Mowa o tym kogo Osuch ściągnął do klubu to tak, jest jego zasługa i to wielka. Dzięki niemu Zawisza wszedł do Ekstraklasy w dwa sezony i spełnił marzenia o Bydgoskiej piłce w tym mieście, także załatwił sponsora. Nie chciałbym, żeby Osuch odszedł, bo wiem, że on potrafi jeszcze więcej i mam zamiar że dojdą do porozumienia. Ponoć Bruski (prezydent Bydgoszczy) ma zrobić spotkanie pomiędzy obiema stronami i dojść do konkluzji.

 

BTW mowa o tym, że kibice nic nie zrobili dla klubu, jest głupim żartem i na pewno nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Sęk w tym, że klub należy do Osucha i jakakolwiek mediacja przy obecnym stanie faktycznym jest niesmacznym żartem. Osuch powinien wskazać kibicom - odbieram wam catering, kończycie protest, wznawiacie doping, przepraszacie dobroczyńców, albo zwijam manatki i idę gdziekolwiek indziej, bo chcieliby mnie wszędzie (poza może trzema-czterema klubami w tym kraju zbyt bogatymi), a wy zostajecie na lodzie i dalej robicie swój cyrk, tyle że z roku na rok w coraz niższych ligach.

To jest jego własnośći jakakolwiek ingerencja kumatych w tę sprawę wydaje mi się co najmniej niesmaczna.

Odnośnik do komentarza

Sęk w tym, że klub należy do Osucha i jakakolwiek mediacja przy obecnym stanie faktycznym jest niesmacznym żartem. Osuch powinien wskazać kibicom - odbieram wam catering, kończycie protest, wznawiacie doping, przepraszacie dobroczyńców, albo zwijam manatki i idę gdziekolwiek indziej, bo chcieliby mnie wszędzie (poza może trzema-czterema klubami w tym kraju zbyt bogatymi), a wy zostajecie na lodzie i dalej robicie swój cyrk, tyle że z roku na rok w coraz niższych ligach.

To jest jego własnośći jakakolwiek ingerencja kumatych w tę sprawę wydaje mi się co najmniej niesmaczna.

IMO to byłby b. głupi ruch Osucha. Stworzył dobrą drużynę, która w tej przerwie zimowej ma być jeszcze wzmocniona, a biorąc pod uwagę jego niezłe rozeznanie na rynku, będą to piłkarze, którzy wniosą coś do drużyny, może nawet COŚ (mowa o 2-3 zawodnikach). I później tak po prostu miałby odejść? Spisać 3 lata ciężkiej pracy na straty przez jakichś anonimów-krzykaczy?

Odnośnik do komentarza

Zaraz, zaraz. Klub dotarł do I ligi bez Osucha więc mówienie, że bez niech jeździłby po wioskach jest grubą przesadą. Ponadto nie widzę nigdzie pretensji kibiców o to, że klub chce im zabrać sklepik z pamiątkami i catering, a raczej jedynie o tym, że zniknęło nagranie z monitoringu. I to już jest dziwne. Sprawa śmierdzi na kilometr.

Odnośnik do komentarza

Zaraz, zaraz. Klub dotarł do I ligi bez Osucha więc mówienie, że bez niech jeździłby po wioskach jest grubą przesadą. Ponadto nie widzę nigdzie pretensji kibiców o to, że klub chce im zabrać sklepik z pamiątkami i catering, a raczej jedynie o tym, że zniknęło nagranie z monitoringu. I to już jest dziwne. Sprawa śmierdzi na kilometr.

Ale co ma Osuch wspólnego z nagraniem monitoringu i jego zniknięciem? Stadion należy do miasta, nagrania z monitoringu również. Rzeczywiście obrót spraw bardzo podejrzany, ale obwinianie za to właściciela klubu to po prostu zwykła dziecinada i jak najbardziej może być chęcią odegrania się za ten catering i pamiątki.

Odnośnik do komentarza

Tak odbiegając od tematu Zawiszy, to wczoraj na konferencji, po meczu Wisła - Pogoń jeden z dziennikarzy szybko zgasił Wdowczyka, który właśnie narzekał na sędziów. A spytał trenera o mecz, w którym Korona dostała karnego z kapelusza, w ostatnich minutach meczu. Już nie pamiętam dokładnie o jaki mecz to chodziło, ale był on ustawiony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...