Skocz do zawartości

Zawisza Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ehh, po pięknym zwycięstwie w Nowym Sączu teraz tylko bezbramkowy remis z beniaminkiem z Tych. Do tego drugi mecz, drugi karny i drugi niestrzelony. Mecz był spokojnie do wygrania, okazji nie brakowało tylko skuteczności. Oby to tylko wypadek przy pracy, ale z Cracovią też było słabo więc mam nadzieję, że to nie jakiś większy problem.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 7 miesięcy później...

Właśnie się dowiedziałem, że kibice? Zawiszy sa przeciw Osuchowi! Gratuluję! widocznie marzy wam się powrót do 3. ligi. Szkoda, bo lubię Zetkę, ale cieszy mnie, że są większe oszołomy od kibiców? Lecha nienawidzących Rutka i marzących o trenerach klasy Pintera i dramatycznej walce o utrzymanie się w 2. lidze...

 

Jakby kibice nie zauważyli, to Z ma najlepszy skład w historii, który ma być zimą wzmocniony. No ale zawsze zostaje żużel. :]

Odnośnik do komentarza

No, ale co konkretnie on zrobił? Z tego co pamiętam zawsze propsował kibiców. Za to wytłumaczenie, iż chce przejąć wpływy z cateringu i pamiątek, które do tej pory w absurdalnie należały kibicom brzmi wiarygodnie. Pewnie nie spodobało się to "górze", a reszta krzyczy... Ja bym na jego miejscu rozdał zakazy stadionowe na krzykaczy natychmiastowo.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie wiesz, ale wydajesz ocenę. Nie chodzi o katering, a sytuację z meczu z Widzewem. Kibice Zawiszy domagali się sprawiedliwości, nagrań z monitoringu (które swoją drogą... zniknęły) i samego dochodzenia w sprawie bez wydawania wyroków, a Osuch od razu przyznał, że to wina kibiców i z tego co wiem "wydał" ich policji, nałożył zakazy (nie wiem czy już wcześniej tego nie zrobił) na ultrasów.

Odnośnik do komentarza

Mieć nie powinien - w końcu stadion nie jest jego.

Jakie to niesamowite zrządzenie losu - Osuch chce się dobrać kibicom do sprzedaży pamiątek i jedzenia na stadionie (i słusznie, kibice nie powinni mieć nic do tego), to nagle powstają zarzuty o jakiś manipulacje monitoringiem, do których nie ma żadnych podstaw.

Metody stalinowskie u tych, którzy z czerwonymi najbardziej chcą walczyć. Rewelacja. :D

No ale bracia po szalu łyknęli jak zawsze każdą bzdurę produkowaną przez kumatych, a teraz bogu ducha winny dobrodziej, którego pewnie kibice każdego innego klubu solidaryzującego się z kibicami Zawiszy by chcieli, dostanie po głowie.

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Nie wiem, nie mam pojęcia. Jak czegoś nie wiem to raczej staram się nie wypowiadać. I zawsze radzę innym to samo. Jedno jest pewne. Do tej pory relacje na linii klub - kibice wydawały się być co najmniej przyzwoite i nagle wszystko pieprznęło z olbrzymim hukiem. Coś się musiało zdarzyć i to nie byle co. Bo nie wyzywa się ot tak gościa, który dał zespołowi awans do E-klasy i trzyma wszystko w ryzach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli prawdą jest, że przekazano kibicom jako główny argument ten o monitoringu to najmniejszym stopniu nie zmieniam co do nich zdania. Z resztą po prostu nie wierzę, by "kibice", którzy stracą łatwą kasę z cateringu nie sprzeciwiali się temu nakręcając pozostałych. Akurat dość oczywistym jest, że to co postanowi "góra" pozostali robią bez mrugnięcia okiem.

Odnośnik do komentarza

Śmieszne rzeczy. Kibicom Zawiszy wcale nie chodzi o hajs z cateringu tylko o tym jak ich policja potraktowała podczas meczu z Widzewem. Osuch już w 30 minucie meczu pozwolił policji podbijać się pod sektor C, bez konkretnych powodów, lecz to kibice zlekceważyli. Jak 600 osoba grupa ŁKSu chciała wejść na stadion, to policja zaczęła używać pałek i kulek gumowych w celu zatrzymania kibiców, także kibiców Zawiszy, którym koleś kierujący dopingiem kazał wyjść z sektora, na znak protestu. W puli było pełno biletów, lecz gdy zauważono grupe nowych twarzy, od razu wyłączono je ze sprzedaży, dlatego też zaczęło się gorąco pod trybuną Zawiszy. Policja zaczęła ładować do kogo popadnie i także jeden z kibiców stracił oko (http://www.youtube.com/watch?v=HzOj0G5uqgs). Po meczu oczywiście Osuch zwalił wine na kibiców, nie znając tak naprawdę przebiegu wydarzeń z tamtego wydarzenia. Aktualnie nie mam pojęcia, czy obie strony boją się spotkać i obgadać to twarzą w twarz, lecz pewne jest jedno - nie ma porozumienia, nie ma Zawiszy w Ekstraklasie.

 

Btw co do tego cateringu i pamiątek - przecież nikt Osuchowi nie zabrania stawiania swoich żarć i budek, ten argument to jakiś wymysł pismaka K.Stanowskiego na podkręcenie sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim kibice łaski nie robią Osuchowi tym, że pogodzą się z otwieraniem nowych budek. Jak Osuch ma kaprys przejęcia sklepiku (lub zamknięcia kibicowskich punktów sprzedaży na stadionie) to to zrobi, czy to się kibicom podoba czy nie.

 

Zabawny jest ten opis wydarzeń. Kibice chcieli wejść na stadion (pewnie bez biletów), Policja zaczęła używać pałek - zła Policja.

"Koleś kierujący dopingiem kazał wyjść z sektora" - biedne baranki. Żal mi każdego, kto wyszedł, i to nie przez to, co tam rzekomo zrobiła Policja.

Biedni kibice ŁKS, którym klub nie chciał sprzedać biletów na mecz Widzewa, co za niespodzianka. Ciekawe czemu! Na pewno przez faszystowski reżim Tuska.

Osuch zwalił winę na kibiców - ciekawe czemu, skoro jedna grupa chciała wejść na stadion bez zgody, a druga stanęła w ich obronie. Nie no, winny na pewno był Tusk. Czy Osuch, whatever.

Pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy po przeczytaniu Twojej relacji koZak to "ciekawe, jak było naprawdę".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...