Skocz do zawartości

Symulacja rozwoju polskich juniorów, r. 1997


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Adam Adamovsky

Adam głównie wchodził z ławki rezerwowych. Jednak zdobył tylko jedną bramkę. Jego kontrakt chyba nie zostanie przedłużony.

Adam Kucharski

Adam rozegrał aż 26 spotkań, ale strzelił tylko 5 goli. Najlepszy sezon chyba jeszcze przed nim.

Adrian Kowalczyk

Adrian dzielnie wojuje na II ligowym froncie. Dużo nie strzela, ale jego zespół uratował się przed spadkiem z II ligi.

Adrian Pietkiewicz

Adrian nadal dzielnie broni w Polonii. Złamanie nogi spowodowało, że zagrał tylko w 10 spotkaniach.

Adrian Skura

Zespół Adriana awansował z poziomu niesklasyfikowanego do Niższej ligi. Jeszcze troche i może zrezygnują z amatorszczyzny.

Arkadiusz Przybyłkiewicz

Arek robi szybkie postępy w Hiszpanii. W 36 meczach zespołu „B” ukuł 20 bramek.

Artur Chalkowski

Artur grał głownie w zespole juniorskim. Jednak w pierwszym zespole na 7 meczy zdobył 4 gole. Interesuje się nim Atletico Madryt.

Artur Karpiński

Artur po raz drugi z rzędu został piłkarzem ekstraklasy. Zdobinował dwie kategorie najwyższą średnią ocen (7,77), liczbę nagród gracza meczu (11) oraz liczbę wślizgów (7,29). Obecnie nikt nie wyraża nim zainteresowania. Rozegrał już 12 meczy w reprze.

Artur Melerowicz

Na ligę rosyjską jeszcze za słaby, a na ukraińską… ciężko powiedzieć rozegrał jedynie 6 spotkań na 15 możliwych. Za to bardzo dobrze sobie radzi w reprezentacji do lat 21, gdzie ma już 21 występów z orzełkiem na piersi.

Bartłomiej Smętkowski

Pozytywny sezon w Ligue 1, w 31 meeczach 15 goli.

Sins Johnny

Wychowanek Kaszubii rozegrał tylko 20 spotkań, za to wszystkie w linii napadu. Może wreszcie sobie przypomni jak zdobywa się gole seriami.

Kacper Kowalczyk

W związku z nałożonym zakazem sprzedaży alkoholu w promieniu 30 km od Wieliczki dla tego Pana Kacper wziął się do roboty. W 21 meczach huknął 14 goli. Gdyby nie to, że musiał w niektórych spotkaniach zasuwać jako boczny pomocnik bramek zapewne byłoby więcej. Mimo wszystki stracił 8 tygodni lecząc kontuzje.

Karol Karolak

Karol rozegrał komplet spotkań w zakończonym sezonie. Ma ich już w barwach Gryfa 149.

Maciej Dacka

Maciej w Polonii nawet nie powąchał murawy w ekstraklasie. W rezerwach w 28 spotkaniach zdobył ledwie 4 bramki. Umowa obowiązuje go jeszcze przez 2 lata.

Marcel Romanowski

Cierpliwość Marcela sięgnęła kresu. Został wystawiony na listę na własne życzenie. Interesuje się nim GKS Bełchatów. Umowa wiąże go jeszcze całe 2 sezony.

Marcin Chybiorz

W Rosji grał przeciętnie, jednak dostrzegł go Lech, a zaraz potem Legia. Wiosnę w barwach Legii miał równie przeciętną co jesień. Srebrny medal mistrzostw polski jednak już pozostanie u niego za ten sezon.

Marcin Muszyński

Po półrocznej przerwie odnalazł swoje miejsce w Moskwie. Należy wspomnieć iż gra całkiem poprawnie.

Mariusz Neumann

W minionym sezonie zagrał tylko w 9 meczach. Pauzował aż 8 tygodni, jednak mimo to zażądał wystawienia na listę transferową z powodu zbyt małej ilości gier.

Mariusz Wróbel

Grając jako napastnik nie strzelił żadnej bramki, zespół zamknął tabelę i spadł do III ligi. Mariusz wylądował w rezerwach. Jego umowa wygasa na dniach.

Mateusz Olejarz

Po przejściu do Górnika liczył na ogranie się na wyższym szczeblu. Rozegrał tylko jedno spotkanie, a jego kontrakt wygasa lada dzień.

Mateusz Żak

Mateusz z Granatem po raz kolejny spadają z III ligi.

Michał Sobieszek

Michał bardzo gwiazdorzy, lubi głośno na łamach prasy mówić o swoim niezadowoleniu. Nie chce słyszeć o przedłużeniu umowy, kolejny sezon zapowiada się na jego ostatni w barwach Białej Gwiazdy. Interesuje się nim Atletico Madryt. W obecnych rozgrywkach zdobył jedyne 6 goli.

Paweł Jaśnikowski

Paweł konsekwentnie broni barw klubu, którego jest wychowankiem. Niewiele zabrakło, a mogli awansować ligę wyżej.

Paweł Wikieł

Rozegrał 31 spotkań w zespole „B” oraz 3 spotkania w Primera Division. Paweł ma dar do powolnego i efektownego wkomponowania się w zespół.

Piotr Piasecki

Piotr mimo braku kontuzji zagrał zaledwie kilka spotkań. Jego umowa wygasa na dniach i nie wiadomo czy zawodnik i klub będą zainteresowani jej przedłużeniem.

Piotr Teken

Piotr bez żadnego ciśnienia rozegrał kolejny spokojny sezon w barwach Chemika. 7 bramek nie budzi zachwytu, ale też nie jest powodem do wstydu.

Piotr Tkaczyk

Piotrek stał się ważnym ogniwem GKS-u w walce o awans do ekstraklasy. Rozegrał 21 spotkań na zapleczu ekstraklasy, gdy w nim nie grał występował w rezerwach co pozwoliło utrzymać formę na odpowiednim poziomie.

Rafał Sobczak

Rafał ma za sobą udany sezon w I lidze. Zdobył bezcenne doświadczenie potrzebne do dalszego rozwoju.

Ryan Matysiak

Ryan miał zadatki na dobrego piłkarza. Jednak każdy kolejny rok w Twardym powoduje, że piłkarz zaczyna cofać się w rozwoju.

Sylwester Sadowski

Sylwek grał znowu rzadko, powodem niestety nie były kontuzje. Jego Radomiak zajął 4tą lokatę, a Sylwester pokazał, że nie jest jeszcze gotów na wydajną walkę o ekstraklasę.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Piłkarze, którzy opuścili kluby po sezonie:

  • Piotr Piasecki
  • Mateusz Olejarz
  • Adam Adamovsky
  • Mariusz Wróbel

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A ja nadal chleje przez te kontuzje pewnie :keke:

masz bana na alko i wstęp do wszystkich klubów w Krakowie :kekeke:

Wisła, Wisła, kiedy mnie ten Inter kupi w końcu ? :keke:

może jak przestaniesz tak marudzić w Wiśle :keke:, póki co niezłą szopkę odstawiasz :D

 

Heh :D a powiedz jak tam Widzew sobie radzi w lidze?

miotka się jak gołąb w szarzyźnie ekstraklasowej ;) ŁKS w II lidze :(((

 

Kiedy ja odejdę z Polonii Środa.... ? :( Przynajmniej gram w 1 składzie ;D

nigdy nic nie wiadomo ;)

Teraz już tylko do Barcelony i Złota Piłka moja :keke:

nie mów hop, bo jeszcze może się spełni ;-)

Eh, miałem nadzieję trochę dłużej zabawić w Polsce.

nie ma nic lepszego niż wyjazd.... no może nie do drugiej ligi rosyjskiej :keke:

Odnośnik do komentarza

Po tych 3-ligowych tułaczkach mogłaby się trafić teraz chociaż 2 liga.

 

ciekawe, ze jest sporo transferow do Hiszpanii, a nie ma wcale do Niemiec :-k

sporo ? na razie aż 2, to już 3 były do Rosji

 

Z pamięci 3 wymienię do Hiszpanii: dwóch do Atletico i jeden do Mallorki :D

Odnośnik do komentarza

A ja się kiszę w tych Szamotułach, zero rozwoju praktycznie, skończę pewne na 1 lidze ;/

to optymistyczne założenie, odkąd grasz w MSP mam wrażenie, że się "cofasz"

 

Po tych 3-ligowych tułaczkach mogłaby się trafić teraz chociaż 2 liga.

 

ciekawe, ze jest sporo transferow do Hiszpanii, a nie ma wcale do Niemiec :-k

sporo ? na razie aż 2, to już 3 były do Rosji

 

Z pamięci 3 wymienię do Hiszpanii: dwóch do Atletico i jeden do Mallorki :D

to nadal jest dwóch grajków, jeden poszedł do M=>A, a drugi bezpośrednio do A

 

coprawda w obwodzie jest dwóch kolejnych... ale często gęsto Vamim było zainteresowanie, a nadal gra w Jagielloni

Odnośnik do komentarza

ciekawe, ze jest sporo transferow do Hiszpanii, a nie ma wcale do Niemiec :-k

sporo ? na razie aż 2, to już 3 były do Rosji

trzy do Hiszpanii

 

Rosja jest kierunkiem dosc, hmmm, popularnym IRL - w przeciwienstwie do Hiszpanii wlasnie; stad moje zdziwienie

Odnośnik do komentarza

ciekawe, ze jest sporo transferow do Hiszpanii, a nie ma wcale do Niemiec :-k

sporo ? na razie aż 2, to już 3 były do Rosji

trzy do Hiszpanii

 

Rosja jest kierunkiem dosc, hmmm, popularnym IRL - w przeciwienstwie do Hiszpanii wlasnie; stad moje zdziwienie

dwa do Hiszpani, jeden wewnątrz Hiszpanii :P to jednak różnica :P

Odnośnik do komentarza

coprawda w obwodzie jest dwóch kolejnych... ale często gęsto Vamim było zainteresowanie, a nadal gra w Jagielloni

 

1) odwodzie ;)

2) Jagiellonii ;) :)

 

:*

 

3) Nie chcę do Hiszpanii :( Mój gracz jest stworzony do gry w Premiership

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...