Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Poszło mi całkiem nieźle. Zagrałem 53 min. Zdobyłem 25 pkt. 9 asyst, 2 zbiórki w ataku i 6 w defensywie. Oczywiście zostałem MoM. Niestety przegraliśmy 84:86.

 

53 min?? A to mecz nie trwa 48 minut przypadkiem? :>

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57561e2c6a4ddf1b.html

 

Hmm, nie wiem dlaczego 53 minuty? Zresztą, niektórzy zawodnicy też tyle mieli.

Odnośnik do komentarza

Tym razem mecz przegralismy i okupujemy 14 na 24 miejsce w 4 lidze polskiej , cieniutko , ostatni mecz czyli Barcin Creepy Polack Clowns vs. Random Spears skoczył się wynikiem 81 : 61 dla gospodarzy , MoMem został gracz drużyny przeciwnej ale u siebie byłem liderem aż w 4 rzeczach rzuciłem najwięcej punktów (20) w tym 7 asyst , 9 zbiórek i 2 "kradzieże" , dobrze jak na Small Forwarda ...

Odnośnik do komentarza
2 "kradzieże"

 

Przechwyty? :>

 

U mnie wszystko wróciło do normy - niby grałem ~30minut, ale chyba jako center (drużyną steruje AI, a centra nie ma), bo wypadłem fatalnie - jedynie 3 pkt (0/8 FG, 0/1 3P, 3/4 FT), 1 przechwyt, 1 asysta, 3 DR i 3 przewinienia.

 

Choć z drugiej strony wartość wzrosła już mi do 17,7 i pod tym względem jestem drugi w drużynie :P (szkoda że pierwszy jest również SF :/)

Odnośnik do komentarza

Ja za dwie godzinki będe miał trzeci skok umiejętności ;). Jak do tej pory radzę sobie nieźle. Punktuje najlepiej w drużynie, pięć razy byłem wybierany graczem meczu a więc uważam że nie jest źle. Gram na centrze i idę w bloki i rzuty i wychodzę na tym nie najgorzej.

Odnośnik do komentarza

Kolejne mecze za mną, ale już słabiutko :(

Najpierw zagrałem 10 minut, zero punktów - oddałem tylko jeden rzut z gry i to jeszcze była to próba za 3pkt, do tego jedna zbiórka ofensywna.

W nastepnym spotkaniu trochę odżyłem. 12 pkt (5/8 za 2), 10 zb i 3 as.

Później już tylko gorzej. Najpierw ledwo 9 minut na boisku, 4 pkt, 2 as i 1 zb. W kolejnych dwóch meczach nie pojawiłem się na boisku :( Mimo iż jestem najwyżej wycenionym SG, a pozostali jeśli grają zdobywają ~0-4 pkt :-k

Dobrze, że chociaż drużyna wygrywa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...