Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie zagrałem :jupi:

 

W lidze z San Bernardo Pretty Boys Stats wygraliśmy 84-59. Statystyki nie rzucają na kolana, ale będzie lepiej (8 pkt, 12 rebs, 2 as, 2 bl i 1 stl)

Rewanżu w Focusdep Cup również wygraliśmy z Lerou 83-70 (10 pkt, 11 rebs, 3 as, 1 bl i 1 stl) byłem najlepszym zbierajacym w druzynie.

W jednym jak i w drugim meczu zagrałem od pierwszej do ostatniej minuty :o

 

Hmm :-k w jednym z tych spotkan nasz PG mierzący 1,8m był najlepiej zbierajacym na boisku zaliczajac 18 defensywnych i 3 ofensywne zbiorki :-k

Odnośnik do komentarza

Ja również mam za sobą debiut w pierwszej lidze Greckiej (Kentavros Mikonou) :jupi:

 

Nie wypadł on zbyt okazale, bo dotychczas grałem jako trzeci SF, w 16 minut zdobyłem 4 pkt (2/5 FG), jeden przechwyt i dwie asysty.

 

Drugi mecz wypadł już lepiej, bo grałem jako główny SF, na 39 minut gry zaliczyłem 15pkt (5/14 FG, 1/1 3P, 2/4 FT), 3 przechwyty (najwięcej w spotkaniu), 6 asyst (najwięcej w drużynie) i 2 defensywne zbiórki.

 

Wszystko na dobrej drodze, a najbardziej cieszy czas gry :]

 

Z drugiej strony oba mecze drużyna moja przegrała i obecnie jest przedostatnia w lidze :roll:

Odnośnik do komentarza

ja od jakiegos czasu jestem drugim PF w moim zespole, bo niestety pierwszy jest znacznie lepszy ale do czasu :D . Grywam kolo 10 min wiec nie to co kiedy managerem byl komp ale przynajmniej wygrywamy i obecnie Czestochowa Goshawks sa na 3 miejcu w Poland Premier :D

Odnośnik do komentarza

Po meczu na lawce znow zagralem :jupi:

Pobawiłem się trochę taktyką i jakieś efekty widac, nie pod każdym względem pozytywne, oczekiwane...

 

Zagralismy w Focusdep Cup z Kumamoto Owls. Po dwóch świetnych kwartach (28-20; 28-20) wysoko prowadziliśmy, ale w trzeciej wszystko się odmieniło. Rywale docisneli i wygrali te odslone 31-16 i zblizyli sie do nas na jeden punkt. Na szczescie ostatnia kwarte wygralismy nieznacznie i cale spotkanie 96-91.

 

Zdobylem 17 pkt (trzeci wynik w druzynie), 7 /11 z gry, 8 asyst (najwiecej w druzynie) oraz 4 faule (najwiecej w spotkaniu), a gralem tylko 28:54 :-k

 

Zadowolony jestem z ilosci asyst i punktów, tu taktyka wyraznie zadzialala. Niestety ciagle slabo idzie zza linii 3 pkt :-k

Za to moje value podskoczylo juz z 17.00 do 17.31 :jupi: i wśród SG jestem już pod tym względem pierwszy exeqwo z jednym takim z Venezueli ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w moim pierwszym meczu grałem 10:46, zdobyłem 2 pkt (1/1 z gry), 2 zbiórki i 1 asysta.

W drugim, dzisiejszym meczu już lepiej - w 15:40 8 pkt (4/5 z gry i 0/2 za 3 pkt), 6 zbiórek i 2 asysty.

 

Oba te mecze mój zespół, czyli Grudziąc Turtles, wygrał.

W zespole na mojej pozycji (PF) jest 3 zawodników, w tym największa gwiazda zespołu. Ale ja jestem drugi co do wartości, poza tym nie mamy SG więc ktoś losowo gra na tej pozycji. Trenuję, kupuję trzewiki i będzie jeszcze lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Jaka jest różnica w treningu jak umiejętności są na czarno lub czerwono ? Btw jaki macie overall ? Ja tylko 17.7 ;( .

taka, że te oznaczone na czerwono nie możesz trenować ;]

 

a u mnie kieeeepsko. 14 pkt ( 6/9 FG, 0/3 3PM, 2/2 FT ), 1 blok, 4 asysty i 6 zbiórek. a to wszystko w 33:39. :( a wartość mam 17.6 i jestem najdroższym zawodnikiem zespołu ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...