Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie przestanę być coachem Expires: Season:6, Day: 2 tak więc do dzieła1

 

Ale przecież teraz dopiero zaczął się 4 sezon, więc jeszcze 2 Ci zostały :-k

 

WTF???? Promocja??? :D Przecież w "My Cyberpoints" -> Spend -> Buy your own team jak wółstoi 1 season for 1,000 CDP a ja nigdy nie miałem ich więcej :D. Kapitalnie, pomyłka na moją korzyść :D. Ja tego nie zauważyłem bo po prostu oczywiste było dla mnie że team mam na jeden sezon, a tu proszę ...

 

PS: Cel na ten sezon? Pierwsza piątka.

Odnośnik do komentarza
Mój nowy menager sprowadził jeszcze jednego C, teraz to już nie mam szans na grę :|

 

Karwas byś mógł napisać do swego menago by rozważył mój powrót :keke: Ja napisałem, ale nie wiem czy odpisze :P

(Pamiętaj po hiszpańsku ;) )

Jak ładnie poprosisz to może znajde trochę czasu ;], a tak na serio jak wróce ze szkoły to mu pozawracam dupe troche

Odnośnik do komentarza
Mój nowy menager sprowadził jeszcze jednego C, teraz to już nie mam szans na grę :|

 

Karwas byś mógł napisać do swego menago by rozważył mój powrót :keke: Ja napisałem, ale nie wiem czy odpisze :P

(Pamiętaj po hiszpańsku ;) )

Jak ładnie poprosisz to może znajde trochę czasu ;], a tak na serio jak wróce ze szkoły to mu pozawracam dupe troche

Proszę i Dzięki ;)

 

 

Dostałem ofertę z 1 rosyjskiej, koleś pisał także, że jest przyjacielem mojego obecnego menago i coś tam coś tam :keke: - odrzuciłem

Odnośnik do komentarza

Początek spoko całkiem. Lider w asystach czyli mixer :P i najmniej straconych punktów w całej lidze :). A teraz ogłoszenie parafialne! Złożyłem wam oferty nowych kontraktów, wszyscy dostali kozaaaaaaaacką podwyżkę (dziesięcio albo czasem nawet tysiąc krotną :P) tak więc prosze o akceptowanie kontraktów a Cezara proszę o nieobrażanie się że wyleciał z drużyny :P. Nie było to zamierzone, po prostu zapomniałem o wygasaniu kontraktów ;).

Odnośnik do komentarza
Początek spoko całkiem. Lider w asystach czyli mixer :P i najmniej straconych punktów w całej lidze :). A teraz ogłoszenie parafialne! Złożyłem wam oferty nowych kontraktów, wszyscy dostali kozaaaaaaaacką podwyżkę (dziesięcio albo czasem nawet tysiąc krotną :P) tak więc prosze o akceptowanie kontraktów a Cezara proszę o nieobrażanie się że wyleciał z drużyny :P. Nie było to zamierzone, po prostu zapomniałem o wygasaniu kontraktów ;).

 

 

Dziękujemy za podwyżke :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem pewien, czy akceptować. Po prostu. Nie chodzi o to, że za mało kasy będę dostawał etc., ale o to, że na mojej pozycji jest jeszcze Kkamillo, więc w związku z tym nie grywam po ~ 40 minut, ale po 20, a to mnie nie zadowala, niestety. Albo zaakcetpuję kontrakt i wystawisz mnie na sprzedaż, coby CMf Basket Team mógł na mnie zarobić ;) Chyba że ja i Millo będziemy grać co drugi, cały mecz, wtedy mogę zostać ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...