Skocz do zawartości

My możemy pójść za ciosem, czyli Mistrzostwa Świata w... Polsce?


Pucek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę że MŚ Polska - Vanuatu - Tadżykistan byłyby znakomite. Grupy od A do D miałyby rozgrywki grupowe w Polsce i grałyby tam ekipy z Europy i Ameryki, a od E do H w Vanuatu (Afryka, Azja, Oceania). Następnie faza pucharowa już w Tadżykistanie. W końcu nawet wizy znieśli :picard:

 

Pucek piszesz o Białymstoku. W tej chwili jest budowany nowy stadion. Docelowa pojemność ~20 tysięcy - czyli połowa tego, co trzeba. I wiesz co? I tak będzie w połowie pusty.

Odnośnik do komentarza

Smetek! Ale działacze piłkarscy w Polsce wreszcie powinni zacząć sobie także stawiać abstrakcyjne cele. Nawet jeśli to długa perspektywa. Powinniśmy mieć myślenie strategiczne i o dużych celach. Mi się to podoba właśnie dlatego, że jest abstrakcyjne i ambitnie, a z drugiej strony nie sądzę, żeby Polska za te 10-20 lat była krajem, które siły przerasta organizacja Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

dopóki pewien sort będzie przy władzy, to tutaj raczej nie zmieni się podejście może za 20 lat to pokolenie "odejdzie"

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie. Mozemy tez zorganizowac Profesjonalna Lige Baseballa.

 

Owszem, to bardzo dobry pomysł. Nie wiem, skąd to przeświadczenie, że stadiony mają zarabiać jedynie na meczach piłki nożnej. Moim zdaniem, jeśli miało by to się sprzedać, to możemy nawet zorganizować ligę lacrosse, czy zbory świadków Jehowy na stadionach po Euro.

 

Jak pokazuje przykład Poznania, można nawet nawieźć setki wywrotek piasku, żeby sobie motorami poskakali na stadionie i nie martwić się o wymianę murawy, bo zyski są z tego tytułu wystarczające.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...