Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wystartowałem niedawno ale działam prężnie > http://efemlive.blogspot.com/

 

Football Manager BLOG PL > zapraszam do współpracy.

 

Dlaczego?

 

Znudziły mnie setki bezproduktywnych godzin poświęconych na FM-a. Chciałem podzielić się tym z czytelikiami. Parę lat temu pisałem teksty na CentrumCM. Maturę mam :) więc pisać potrafię. Uważam, że trzyma to się kupy. Zapraszam do czytania i ewentualniej współpracy. blog będzie systematycznie rozbudowywany.

 

UWAGA! Od około 3 lat prowadzę bloga o rapie (rapbiznes.blogspot.com), także spokojna głowa nie zabraknie mi motywacji i zapału. Lubię pisać...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Wystartowałem niedawno ale działam prężnie > http://efemlive.blogspot.com/

 

Football Manager BLOG PL > zapraszam do współpracy.

 

Dlaczego?

 

Znudziły mnie setki bezproduktywnych godzin poświęconych na FM-a. Chciałem podzielić się tym z czytelikiami. Parę lat temu pisałem teksty na CentrumCM. Maturę mam :) więc pisać potrafię. Uważam, że trzyma to się kupy. Zapraszam do czytania i ewentualniej współpracy. blog będzie systematycznie rozbudowywany.

 

UWAGA! Od około 3 lat prowadzę bloga o rapie (rapbiznes.blogspot.com), także spokojna głowa nie zabraknie mi motywacji i zapału. Lubię pisać...

"Nie znaleziono Bloga"...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

 

Wystartowałem niedawno ale działam prężnie > http://efemlive.blogspot.com/

 

Football Manager BLOG PL > zapraszam do współpracy.

 

Dlaczego?

 

Znudziły mnie setki bezproduktywnych godzin poświęconych na FM-a. Chciałem podzielić się tym z czytelikiami. Parę lat temu pisałem teksty na CentrumCM. Maturę mam :) więc pisać potrafię. Uważam, że trzyma to się kupy. Zapraszam do czytania i ewentualniej współpracy. blog będzie systematycznie rozbudowywany.

 

UWAGA! Od około 3 lat prowadzę bloga o rapie (rapbiznes.blogspot.com), także spokojna głowa nie zabraknie mi motywacji i zapału. Lubię pisać...

"Nie znaleziono Bloga"...

 

Fakt, blog został połączony z moim drugim projektem ze względów logistycznych. W tej chwili Football Manager ma swoją kategorię > kliknij!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

No to stało się, ruszamy ze stroną internetową, gdzie będziemy zamieszczać materiały o taktyce. Już w tej chwili można zajrzeć w kilka miejsc. W analizach mamy jeden tekst ogólny z cyklu nowinki taktyczne oraz kilka krótkich analiz przedsezonowych. W kategorii formacje możemy obejrzeć sobie różne warianty ustawień, również te najbardziej wymyślne. Dział "Opisy taktyk" obecnie posiada trzy opisane taktyki, bazujące na grze football manager 2014, gorąco zachęcam do lektury tych analiz. Dwie następne kategorie czyli słowniczek oraz piłkarskie memy to działy traktujące z przymrużeniem oka, czekamy również na nadesłane od Was materiały wypełniające dział humoru. I na koniec "Zawodnicy", krótkie opisy pozycji, ale również w przyszłości - konkretnych zawodników.

Zapraszamy do czytania, komentowania, oceniania oraz współpracy!

www.taktyczniepierdolnieci.org.pl

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Mimo Twojej deklaracji "warstwa graficzna tego bloga to sprawa mocno hmm podrzędna – nie siliłem się na cokolwiek specjalnego" to bym jednak sugerował trochę nad kolorami popracować :). Pomijając już kwestie estetyczne, ale choćby dla czytelności. Te siwe linki na tym niebieskim tle ledwo widać. Strzelam, że stoi to na WordPressie, a tam znajdziesz w minutę masę darmowych szablonów, które naprawdę fajnie wyglądają. Szkoda, żebyś miał tracić odbiorców, mając fajną treść, ze względu na layout. Aczkolwiek to tylko sugestia :).

Odnośnik do komentarza

No wiem wiem, z poczuciem estetyki u mnie krucho, zawsze proszę też klientów o dobór kolorystyki albo pytam kobietę :P Jak masz jakieś uwagi - to śmiało, pozmieniam. Akurat ten szablon wordpressa mi się podoba, bo jest mega funkcjonalny,łatwy i szybki. A na jakiś ładniejszy nie mogłem się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...