Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna osoba, która chce skorzystać z sytuacji z FYMem i zrobić sobie przerwę albo zrezygnować :-k 

Moze sie uczestnicy określa czy chcą grać czy nie. To ma być zabawa i sprawiać radochę, a nie smutny obowiązek i kara :) 

No chyba, ze ktoś lubi cierpieć przez te kilka miesięcy jak ja i nie umie powiedzieć dość :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie to wygląda tak:

 

a) jak się zapisywałem to myślałem, że mnie NFL trochę zainteresuje

b) generalnie lubię fantasy

c) wcześniej w innej lidze udało mi się nawet jakiś hajs zgarnąć, bo dobrze sezon poszedł, mimo zerowej wiedzy o NFL

 

No ale wyszło, że fantasy czy bukmacherka nie pomogły i NFL dalej  oglądać mi się specjalnie nie chce, a fantasy nie olewałem z poczucia obowiązku ;) 

Odnośnik do komentarza

to ja dorzuce coś od siebie, ciężko w necie było znaleźć w pigułce zasady, w jaką pozycję warto inwestować, a w jaką nie. druga sprawa, cięzko było mi śledzić wyniki, nie znam branżowej prasy, o piłce sobię znajdę, bo wiem czego szukać, dla NFL jak kamieniem w wodę. 

 

może kiedyś na zlocie jak się przerzucicie turbo-coli to może będzie w stanie wytłumaczyć tak, abym skumał 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, klinsmann napisał:

to ja dorzuce coś od siebie, ciężko w necie było znaleźć w pigułce zasady, w jaką pozycję warto inwestować, a w jaką nie. druga sprawa, cięzko było mi śledzić wyniki, nie znam branżowej prasy, o piłce sobię znajdę, bo wiem czego szukać, dla NFL jak kamieniem w wodę. 

 

może kiedyś na zlocie jak się przerzucicie turbo-coli to może będzie w stanie wytłumaczyć tak, abym skumał 

 

 

Walter Football polecam :)

 

@Ingenting hmm to ja odpuszczę, nie wiem czy miałbym czas na tyle, zeby cos poczytac w trakcie sezonu i być aktywnym graczem, a tylko ustawianie składu to za mało, zeby przede wszystkim Wam zabawy nie psuć. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, klinsmann napisał:

to ja dorzuce coś od siebie, ciężko w necie było znaleźć w pigułce zasady, w jaką pozycję warto inwestować, a w jaką nie.

 

Odcięli Ci internet czy co? Przecież w USA ligi fantasy to jest taki biznes, że informacji jest pełno i są wszędzie. Od kanałów na YT do dziennikarzy, którzy zajmują się tylko i wyłącznie fantasy football.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...