Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle to kocham ekspertów z ESPN już po raz kolejny. W wideo przed tą kolejką rozmawiają o Watkinsie jako o tym, który się świetnie dogaduje z Goffem, a brak Woodsa powoduje, że uwielbiają ten match-up z Cardinals dla Sammy'ego i w ogóle żeby wystawiać. A na TT linkują art, że jednak Watkins jest w kategorii dislike na tę kolejkę. WTF :D

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

Ja jebe, Q przed MNF najgorzej. Antonio Brown ma Q przed poniedziałkowym meczem z adnotacja, ze decyzja czy zagra zapadnie po rozgrzewce przed meczem xD No super, na pewno będę miał czas na reakcje. Czy Tomlin nie wie jaka jest stawka meczu w FFL?

 

Ja tam ryzykuje. Peterson ma Q, nie trenował przez cały tydzień (raz tylko chyba wyszedł na część), ale jest moim jedynym RB :D Elliott jest zawieszony, a Martin nie przeszedł testu po wstrząśnieniu mózgu i w tym tygodniu jest out.

 

Tak, tak wygląda tło walki o PO w wykonaniu Watahy :)

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, me_who said:

Ja jebe, Q przed MNF najgorzej. Antonio Brown ma Q przed poniedziałkowym meczem z adnotacja, ze decyzja czy zagra zapadnie po rozgrzewce przed meczem xD No super, na pewno będę miał czas na reakcje. Czy Tomlin nie wie jaka jest stawka meczu w FFL?

 

Miałem tak z Mariotą i trejdowałem wtedy po Brisetta, który grał przeciwko niemu w MNF :P

Odnośnik do komentarza

Sezon rozpocząłem od porażki i porażką go zakończę (w wariant 0 pkt u Boswella nie wierzę). Na szczęście bye week zaklepany wcześniej, ale playoffy będą ciekawe. Wrócił Flash, jak się zgra trochę z Kizerem to będzie fun, z RB jest tylko Kamara, na WR poza Gordonem jest Baldwin i Goodwin, więc może przejdę na WR na flexie. Czarna rozpacz na TE, na difensie Jones dwa razy mi wygrane uratował. Trzeba pomyśleć nad kickerem, Eagles grają często 4th down, także produkcja u Elliota spadła.

Innymi słowy: sezon zaczyna się od nowa.

Odnośnik do komentarza

Czy jak wygram, to mam szanse na playoffy? :keke:

 

A na serio - kolejność w drafcie zależy od (a) pozycji w sezonie zasadniczym (odwrócona tabela)? (b) pozycji po playoffach (odwrócona tabela) czy może (c) pozycji po playoffach (kto wygra consolation ladder ma pierwszy pick)?

Odnośnik do komentarza

Sezon zasadniczy kończymy wygraną z Harvesters. Zaczęło się kiepsko, bo Crowder w czwartek zdobył tylko cztery punkty (fatalna pierwsza kwarta z fumble i asystowaniem przy INT). Mój drugi WR też nie błysnął. Julio po genialnym występie przed tygodniem tym razem złapał tylko dwa podania. Obaj RB solidarnie zdobyli po 9 punktów. Lewis znowu wyrabiał jardy, by drive wykończył Burkhead. Solidarność pokazali również obrońcy. Butler i Woodyard dorzucili po 3 punkty. Bryant zrobił swoje wyrównując prognozę (9 pkt). Byłoby lepiej ale nie trafił FG. Świetne zawody (jeśli chodzi o jardy, bo z drugiej strony wyłapał kilka kar) rozegrał Gronkowski. 14 punktów bez TD - bardzo ładnie. Newton znowu nie przekroczył 200 jardów. Biedak nie ma komu podawać. Benjamin poszedł do Bills, a Olsen wciąż ma kłopoty zdrowotne. 2TD jednak wpadły, do tego trochę biegania i udało się zdobyć 20 punktów.

 

Dzięki tej wygranej dostajemy #4 kosztem... Harvesters. I właśnie z nimi spotkamy się w pierwszej rundzie PO. Pozostaje lekki żal, bo przegrywamy na Wschodzie z Bumgarners tylko na małe punkty.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Meler napisał:

A nie miało tak być, że kto wygra consolation ladder ten ma pierwszy pick i potem w dół wg kolejności?

Nie, już od poprzedniego sezonu jest tak jak napisał Ernie. Czyli tak samo jak w NFL.

6 godzin temu, Gabe napisał:

Czyli właściwie możemy wyprzedaż otwierać już? ;) 

Już po trade deadline. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...