Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku, tu można wygrać mecz wchodząc raz na tydzień na piętnaście minut (chyba że spala się zasilacz w sobotę po południu, ale to przypadek losowy podobny do kontuzji RB/QB w pierwszym drive'ie) ;)

 

Tak więc deklarować się, niech nas będzie jak najwięcej :)

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony napisze odnośnie punktowania defensu (offens moim zdaniem mamy ok).

 

Dla defensive players: (widzę miejsce dla 2 LB, S i CB czyli tak jak jest)

 

0,5 pkt za każdy TT

1pkt za sack

3 pkt za INT

6 pkt z INTTD

2 pkt za FF

3 pkt z FR

6 pkt z FRTD

 

W ten sposób dobór dobrych i aktywnych zawodników na te pozycje będzie owocował paroma bonusowymi punktami, warto będzie więc pomyśleć kogo wystawić, przeciwko jakiej O-Line gra, jakiemu QB and so on.

Odnośnik do komentarza

No to jest. 6x więcej niż 10 jardów złapanych/wybieganych. A imo wystarczyło by 3, ale może być nawet 4 albo 5 jeżeli będzie woleli. Chociaż będę walczył o jak największą obniżkę. :P No i jeżeli przy QB rozumiem tak wysokie punktowanie TD, tak przy innych pozycjach nie. Bo np. RB może wybiegać 40 jardów, zdobyć 3TD i bedzie miał dwa razy więcej punktów niż taki, który wybiega 120.

Odnośnik do komentarza

No ale pomyśl kto dostaje piłkę w kluczowej sytuacji - najlepszy RB czy Brandon Jacobs. To że RB dostaje piłkę na Goal-Line powinno go imho premiować, jest to chop który zdobywa tough yards i TD, a nie kolo co biega outside rush 25 razy i 2 razy mu wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Richardson (chest/ribs/finger/illness) is probable for Sunday's game against Washington, Akron Beacon Journal writer Nate Ulrich reports.

 

Ciekawe czy koleś jest robotem i znów zagra na dwucyfrówkę czy się strasznie przejadę na wystawieniu go.

Tak czy siak, to zatrudnienie Trenta było jednym z niewielu trafnych ruchów transferowych.

Odnośnik do komentarza

Jak tu teraz iśc do pracy po takiej nocy...

 

Trzech tuzów zdobyło 5 pkt w sumie (Rice, Cruz i White), a na ławie w ostatniej chwili posadziłem i Busha i Crabtree, którzy by jeszcze mogli zrobić z tego contest. Fail of the year goes to Bytom Amateurs...

 

Ale w następnym sezonie ostrzej pogramy :)

 

2013 - JOIN US!

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia do Kalisza przesyłają Newton, Decker i Foster :keke: Z rzeczy mniej przyjemnych - totalną pomyłką okazało się postawienie na Alexandra zamiast zawierzenie powracającemu do zdrowia S. Johnsonowi (0:17 dla WR-a Buffalo). To już mający przez cały tydzień problemy ze zdrowiem Shorts ugrał 10 punktów. Zawodzi również B. Brown, o którym sądziłem, że to może być mistrzowskie podprowadzenie z waivers. Wreszcie na miarę oczekiwań (a może i znacznie ponad tę miarę) zapunktował za to Decker. Szaleje też Kaepernick, którego mam w rezerwie i o którym myślałem nawet przed tą kolejką, by zastąpił Newtona.

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia do Kalisza przesyłają Newton, Decker i Foster :keke: Z rzeczy mniej przyjemnych - totalną pomyłką okazało się postawienie na Alexandra zamiast zawierzenie powracającemu do zdrowia S. Johnsonowi (0:17 dla WR-a Buffalo). To już mający przez cały tydzień problemy ze zdrowiem Shorts ugrał 10 punktów. Zawodzi również B. Brown, o którym sądziłem, że to może być mistrzowskie podprowadzenie z waivers. Wreszcie na miarę oczekiwań (a może i znacznie ponad tę miarę) zapunktował za to Decker. Szaleje też Kaepernick, którego mam w rezerwie i o którym myślałem nawet przed tą kolejką, by zastąpił Newtona.

 

Z mojej strony serdecznie pozdrawia Stafford, który mi rozwalił cały wynik. Zawsze grał w miarę nieźle, a tu bęc, 3 punkty :picard: QB z trzema punktami i to bez kontuzji to jest tragedia.

Inną tragedię mi zrobili tradycyjnie WR, bo zagrali w sumie na 12 punktów, a bałwanek z ławk (Jones z Packers)i mi oszalał i zrobił 24 :| Didn't see that coming, jak to się ładnie mówi. Brawa Millera, który jest TE jak malowanie, brawa też dla RB, bo oni w sumie ciągnęli mnie przez cały sezon. Frank Gore to będzie mój must have w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...