Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Najciekawszy będzie jednak mecz Kamtka z erzetem, a stawką ostatnie miejsce w postseason. Ostatnie mecze erzet miał bardzo słabe, ale kto wie jak będzie w następnym tygodniu?

Ja nieco pomieszałem w składzie przed tym meczem. Na RB pojawił się Bryce Brown - dwa ostatnie tygodnie miał świetne (26 i 27 punktów w fantasy). Liczę, że i tym razem uzbiera kilkanaście punktów (R. Mathews nie może przeskoczyć granicy 10 "oczek"). Jako drugi (obok Deckera) WR pojawia się T.Y. Hilton - występ Shortsa stoi pod znakiem zapytania, podobnie jak S. Johnsona. A Hilton ostatnie kolejki miał całkiem przyzwoite, więc może i tym razem wybiega ponad 10 punktów. Przy okazji, pozyskałem sobie na ławkę Kaepernicka zamiast kompletnej pomyłki, jaką był Vick.

 

Projected na poziomie niemal 90 punktów, ale myślę, że walka o wygraną rozstrzygnie się na poziomie 70 punktów.

Odnośnik do komentarza

No, co by się nie wydarzyło w PO - przynajmniej mam koronę najlepszego zespołu Regular Season. Myślę że warto byłoby rozpocząć dyskusję nad kształtem naszego następnego sezonu - zaczynamy od nowa czy zatrzymujemy składy, a może każdy dostanie ze trzech keeperów? Ta ostatnia opcja pozwoliłaby uczciwie dokoptować kolejne zespoły o ile byliby chętni.

 

Trzeba też zmienić punktowanie defensów, żeby warto było mieć zawodników na tych pozycjach i ponownie rozważyć wprowadzenie kickerów.

Odnośnik do komentarza

Można powalczyć o wygraną, gdy tylko jeden zawodnik punktuje (zwłaszcza, gdy jest to 36 punktów i stanowi to ponad połowę punktów całej drużyny), ale zwycięstwo byłoby w sumie nieco niesprawiedliwe. Skończyło się remisem po 63 i porażką mojej ławki 31:45.

 

Wielkim zawodem zakończyło się wstawienie do składu Bryce'a Browna. W poprzednich dwóch kolejkach przebiegł każdorazowo ok. 170 jardów, a w miniony weekend przebiegł ich... sześć! :roll: Gdybym na RB zostawił Mathewsa szału by nie zrobił, ale swoich kilka punktów standardowo dorzuciłby. Nadal biednie prezentowali się moi WR - Decker uzbierał 8 punktów, nowo pozyskany Hilton dorzucił 5 "oczek". Na ławce było dwóch innych WR, ale Shorts zgodnie z przewidywaniami nie zagrał przeciwko NYJ, a Johnson, którego występ stał pod znakiem zapytania, zdobył 7 punktów. Szansę na uratowanie mi zadu miał Arian Foster (Hou) - [dalej spoiler - info dla osób, które chcą obejrzeć nocne starcie Texans@Patriots]

na początku trzeciej kwarty miał na koncie 13 punktów i brakowało "oczka", żebym ograł Bricks. Oglądałem ostatnich kilkanaście minut meczu i odniosłem wrażenie (była 4:45, więc mogłem niedowidzieć i niedosłyszeć ;)), że Fostera przy stanie 35:7 dla Patriots już nie było na boisku. Inna sprawa, że gra Texans wyglądała tragicznie w każdej strefie boiska, a Schaub z Yatesem kompromitowali się jeden przez drugiego, nie dając swoim graczom ofensywnym żadnego wsparcia.

 

Odnośnik do komentarza

No, co by się nie wydarzyło w PO - przynajmniej mam koronę najlepszego zespołu Regular Season. Myślę że warto byłoby rozpocząć dyskusję nad kształtem naszego następnego sezonu - zaczynamy od nowa czy zatrzymujemy składy, a może każdy dostanie ze trzech keeperów? Ta ostatnia opcja pozwoliłaby uczciwie dokoptować kolejne zespoły o ile byliby chętni.

 

Trzeba też zmienić punktowanie defensów, żeby warto było mieć zawodników na tych pozycjach i ponownie rozważyć wprowadzenie kickerów.

 

Chyba już postanowiliśmy, że kickerzy wchodzą na przyszły sezon? Ja jestem za nowym rozdaniem zwłaszcza, że traktowaliśmy ten sezon eksperymentalnie. Ja np. kompletnie schrzaniłem draft, bo zwyczajnie nie wiedziałem w jaki sposób będzie się on odbywał :P Poza tym liczę na poszerzenie składu ligi, a tu wiadomo - nowi mieliby zdecydowanie pod górkę, gdyby pozostały rostery z tego sezonu. Nie jestem pewien, czy można zmienić punktację jakiejkolwiek pozycji, raczej z góry jest to ustalane przez grę?

Odnośnik do komentarza

O kickerach krótka rozmowa już gdzieś była. Zdecydowanie tak. Keepowanie graczy? Tylko pod warunkiem, że zostajemy przy tej liczbie uczestników zabawy w lidze, jaką mamy obecnie. W innym wypadku nowi będą mieli, jak już zauważył Johniss, mocno pod górkę. Chociaż ja to bym chętnie podraftował wszystkie pozycje poza QB ;)

Odnośnik do komentarza

Na pewno da się edytować punktowanie wszelkich statystyk. Ok, jeżeli zapraszamy nowych to niech będzie nowy draft. Kicker oczywiście z zadeklarowanego wcześniej favourite teamu i niezmienny?

 

BTW. nie wiem skąd hypowanie Sczurka przez me_who - to chyba ewidentne iż to ja jestem faworytem do mistrza, zdobyłem też w rs zaledwie 12 pkt mniej niż Szczurek, mając jednocześnie najlepszy difens :D (najmniej punktów zdobytych przeciwko mnie by a mile)

 

A postawienie na Bryce'a kosztowało Kamtka udział w prawdziwym PO, i skazało na walkę z Elbłonkiem i Kaliszforniom o Wooden Spoon i Jan Jahu Amant Trophy :P

Odnośnik do komentarza

A postawienie na Bryce'a kosztowało Kamtka udział w prawdziwym PO, i skazało na walkę z Elbłonkiem i Kaliszforniom o Wooden Spoon i Jan Jahu Amant Trophy :P

Kosztowało, kosztowało. Ile jednak mogłem na farcie i punktach Newtona jechać? ;) Jako uczestnik z najmniejszym pojęciem o tej grze i tak wypadłem nie najgorzej w RS - przed rozpoczęciem zabawy obawiałem się, że mogę nawet skończyć z zerem po stronie wygranych.

Odnośnik do komentarza

Stały kicker to też problem w przypadku bye week. Ja jestem generalnie przeciw kickerom, bo to za duża losowość.

Co do punktacji to da się zmienić wszystko i mam już w głowie zarys tego jak będzie wyglądał kolejny sezon (mniej punktów za TD np.), ale chciałem się wstrzymać z rozpoczynaniem dyskusji do zakończenia sezonu. Jeżeli macie jakieś propozycje, to ja bardzo chętnie wysłucham, byle by to nie było "dodaj kickera!!!!" jeżeli już ktoś proponuje zmianę składu to proszę podawać PEŁNĄ propozycję wszystkich pozycji i ławki rezerwowych.

 

Co do keeperów, to myślę, że można ustawić jednego.

 

Na pewno od nowego sezonu zmienię zasadę rozstrzygania remisu, bo ustawiona w tym sezonie jest idiotyczna i przepraszam za to.

 

BTW. nie wiem skąd hypowanie Sczurka przez me_who - to chyba ewidentne iż to ja jestem faworytem do mistrza, zdobyłem też w rs zaledwie 12 pkt mniej niż Szczurek, mając jednocześnie najlepszy difens :D (najmniej punktów zdobytych przeciwko mnie by a mile)

Ale defensywa to żaden powód do dumy, raczej do wstydu. :P To oznacza, że wygrywałeś tylko dzięki temu, że rywale popełniali błędy.

Odnośnik do komentarza

Można powalczyć o wygraną, gdy tylko jeden zawodnik punktuje (zwłaszcza, gdy jest to 36 punktów i stanowi to ponad połowę punktów całej drużyny), ale zwycięstwo byłoby w sumie nieco niesprawiedliwe. Skończyło się remisem po 63 i porażką mojej ławki 31:45.

 

No ja bym się wkurzył na Twoim miejscu, gdyż przez to odpadłeś z playoffs, a w Pucharze Pocieszenia wpadasz na dyszące chęcią zemsty Kapibary ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...