Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo rozczarowany tą kolejką w FF :/ Padłem "ofiarą" za wysokich wyników drużyn, w których grali moi główni punktujący. Bears zmasakrowali Titans i Forte nie musiał się przemęczać, więc zatrzymał się na ledwo 20 punktach. Ale większe rozczarowanie zrobił mi Stafford i jego Lions, którzy prowadzili 21-0 do przerwy i w drugiej połowie zupełnie odpuścili. Do tego wszystkie TD zdobyli po akcjach biegowych. Stąd tylko 11 punktów mojego QB - jeden jego TD pass i miałbym wygraną w kieszeni.

Zadowolony mogę być tylko z tego faktu, ze wystawiłem wszystko co najlepszego miałem, moje decyzje kosztowały mnie tylko 1 pkt (Flacco miał 12)

Odnośnik do komentarza

Colston w Twoim składzie nie zawiódł mnie - nie przemęczał się w poniedziałkowym starciu, co pozwoliło mi utrzymać 15-punktową przewagę po meczach niedzielnych. Mam kapitalną serię 2 zwycięstw z rzędu i pauzę w najbliższej kolejce - będę niepokonany przez trzy serie spotkań :keke:

Odnośnik do komentarza

W dupę z taką gra ;) Forte 3 punkty z projected 20 :picard: I pewnie nici z wyczekiwanego zwycięstwa. Znowu pewnie przegram o błysk szprychy, chyba, ze Miller oszaleje i zdobędzie 17 punktów. Plus jest taki, że ostatecznie wyleczyłem się z bezużytecznego ostatnio Wayne'a i do końca sezonu postawię na Moore'a. No chyba, że Brees nadal nie będzie grał do Colstona, to będę zmuszony grac dziadkiem z Colts.

 

Btw - pierwszy raz widziałem skorygowanie wyników. Do południa Stafford i Gore mieli po 2 punkty mniej, a teraz "ktoś" mi dopisał 4 punkty :)

Odnośnik do komentarza

A co ja mam powiedzieć? :D Koszmar running backów trwa w najlepsze. Wczoraj Reggie Bush został posadzony na ławę już w pierwszej kwarcie za fumble. On się pogodził z decyzją trenera, ja niekoniecznie - bo zabrał mi przynajmniej kilka punktów, które cholernie by mi się przydały. A tak mogę się tylko modlić, by Big Ben nie zebrał więcej niż 11 punktów. W cuda jednak nie wierzę ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co sądzić o kontuzji Cutlera. Jay jaki jest, taki jest, ale wolałbym, żeby obrońcy rywali zawsze mieli z tyłu głowy, ze może dobrze podać. Bo jeśli się skupią na Forte, to mój transfer McCoya do Lublina może okazać się podwójnym niewypałem (patrząc na dyspozycję Colstona).

Nadzieja jest taka, ze Forte to jednak kawał solidnego RB i może Bears z rezerwowym QB będą częściej grali dołem - 100 jardów co mecz + 2 TD i będę kontent ;)

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z przewidywaniami dostałem konkretne lańsko od Szczurka w tej kolejce fantasy. Jeden zawodnik ze zdobyczą dwucyfrową, reszta ciuała po kilka punktów. Zawiódł mnie głównie Foster, liczyłem też na większą liczbę punktów Deckera i McGahee'ego. Nic więc dziwnego, że nie przekroczyłem bariery 50 punktów.

Odnośnik do komentarza

A ja chyba po raz pierwszy ugrałem więcej niż miałem "projected" :) Po niedzielnych meczach miałem 10-punktową stratę do Johnissa i w zapasie udział Newtona w poniedziałkowym starciu z Eagles. Liczyłem, że QB Caroliny spokojnie te 11 punktów ugra (w przypadku remisu rezerwy Johnissa rozniosłyby mnie w pył - moi ugrali bowiem 1 (słownie: jeden!) punkt :lol: /Vick, Brown i McGahee nie grali z powodów zdrowotnych/). Newton poszalał i uzbierał 37 punktów, co dało mi wysoka wygraną.

Odnośnik do komentarza

Ostatnia kolejka zapowiada się całkiem ciekawie. Gabe wygrywając z Kamtkiem zapewnił sobie awans do play off. Ja z Melerem zagram o rozstawienie z nr #1. me_who z Johnissem zagrają o uniknięcie miana najgorszego. Jeżeli wygra Johniss, to me_who będzie ostatni, bo zdobył dużo mniej punktów (699 do 748), a to się liczy przy równym bilansie.

Najciekawszy będzie jednak mecz Kamtka z erzetem, a stawką ostatnie miejsce w postseason. Ostatnie mecze erzet miał bardzo słabe, ale kto wie jak będzie w następnym tygodniu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...