Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Nominacje w poniższym dziale można składać do 14.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Ingenting

Fantasy Football League

Rekomendowane odpowiedzi

O, to by był dobry pomysł.:) Kickerzy zamiast linebackerów i mecze są bardziej emocjonujące. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na dobrą sprawę, to mam taką moc, żeby dodać kopaczy do składów, mógłbym nawet zresetować draft. Wolałbym tego jednak nie robić, bo to zepsułoby zabawę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zostawmy teraz jak jest. To mogą być plany na przyszły sezon (jak nam się nie znudzi ;))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście. Jeżeli nie masz mojego maila to jest na stronie ligi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nieprzesadnie umiem go znaleźć :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i dziś się zaczyna ;) Jak będe miał chwilę to na blogu jebnę preview wszystkich meczów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W pierwszym składzie drużyn naszej ligi będzie najprawdopodobniej trzech zawodników: mój DeMarco Murray, Jason Witten z Elblag Scrolls, Stephen Tulloch z Bytomia, Eli Manning z Minska i Victor Cruz z Bytomia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie zagra jeszcze Miles Austin, w ostatniej chwili postanowiłem dać mu szansę na FLEXie w miejsce Percy'ego Harvina. Acz się jeszcze głowię nad tym i może wrócę do Harvina :) mam czasu jeszcze trochę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Troche ch****o punktowany jednak jest nasz defense, Tulloch 12 tackles i 1 forced fumble na łączną kwotę 0 punktów... Trzeba to zmienić w następnym sezonie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Noo tak trochę. Mam nadzieje, że na koniec tygodnia lepiej wyjde niz narazie jest to widoczne. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chodzi o linebackerów to już myślę nad zmianą. Jednego bym chciał zmienić na kickera, a przy drugim zastanawiam się nad fullbackiem.

A u mnie Murray już trochę zapunktował, szkoda tylko, że nie miał żadnego TD.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doskonałe zwycięstwo, największa ilość punktów i u starterów i na ławie :)

Pozostałe mecze megazacięte, remis i jeden punkt różnicy - kto by się spodziewał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaki remis, wygrałem po dogrywce. :D

Teraz mam ogromny dylemat na QB. Wystawić Newtona, który zagrał słaby mecz przeciwko Buccanneers, a teraz zagra z beznadziejną obroną, którą w niedzielę rozjechał RG III. Czy wystawić tego drugiego, który miał świetny debiut, ale teraz zagra z obroną Cowboys, która nie dała dojść do słowa Manningowi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdaje się w week 2 mamy zaplanowane dwa bowle? Tour de Kalisz oraz Puchar Azji?

Postanowiłem zrobić krótką notkę, kto skorzystał, a kto stracił na przedsezonowych trejdach (wszystko oczywiście po Week 1, więc jeszcze mało wymierne ;)):

Reggie Bush RB (GNLU) -> (TVN) - 10 pkt.

Tony Gonzalez TE (TVN) -> (GNLU) - 11 pkt.

Matt Forte RB (MMZ) -> (KAC) - 18 pkt.

Darren Sproles RB (KAC) -> (MMZ) - 11 pkt.

DeMarco Murray RB (BYT) -> (GNLU) - 13 pkt.

Robert Meachem WR (BYT) -> (GNLU) - 4 pkt.

Percy Harvin WR (GNLU) -> (BYT) - 10 pkt.

Andrew Luck QB (GNLU) -> (BYT) - 8 pkt.

Wygląda na to, że ze wszystkich trejdów najlepiej wyszedł cwaniak z Kalisza wymieniając running backa, natomiast najaktywniejszy Szczurek... wyszedł na zero :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to perfect lineup z Week 1, choć punktacja nieco się różni.

Trzech z nich było w naszych składach: Ryan i Jones u erzeta (ale Ryan na ławce), a Graham u Kamtka, a więc wszyscy w przegranych drużynach.

Pozostałych trzech (Kickera nie liczę) to free agents. Spiller może się stać rozchwytywanym towarem w najbliższych dniach (prawdopodobnie będzie first choice RB). Morris podobnie, bo to rookie, który przebojem wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie. Natomiast występ Oletree specjaliści ocenili na jednorazowy wybryk i to raczej może być niewypał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzymanie Garcona do końca to był fail :| Obaj WR bez punktów. Niestety zmianę na misia z Chefs, który dałby mi zwycięstwo (22 punkty!) uniemożliwił spalony zasilacz w kompie. No cusz, niech Kamtek ma tą swoją wygraną ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety zmianę na misia z Chefs, który dałby mi zwycięstwo (22 punkty!) uniemożliwił spalony zasilacz w kompie. No cusz, niech Kamtek ma tą swoją wygraną ;)

Nie ma to jak umniejszanie wielkiego zwycięstwa rywala opowiadaniem o spalonym zasilaczu. Pfffff....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta