Skocz do zawartości
Ingenting

Fantasy Football League

Kto wygra w tym sezonie?  

5 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Meler napisał:

No ok, ale czemu z tego robić dramat? Próbujesz zebrać najlepszą ekipę, jest to swojego rodzaju bukmacherka z dodatkiem funu. Rozumiem twój point, ale nie kumam czemu to jest problem :)

Nie robię dramatu, ale wskazuje na pewien istotny kłopot jaki mam z FFL. Pierwszy i ostatni maja tyle samo zdobywanych punktów - czyli coś na co maja wpływ, ale jeden jest pierwszy bo los chciał tak, ze rywale zdobywali o 25 punktów mniej niż przeciwko ostatniemu. Nie mamy wpływu ma to jak zagra nasz rywal, wobec czego nie mamy wpływu na końcowy rezultat tak naprawdę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie mamy. Ale jednak jak zajrzysz do historii, to raczej drużyny z dodatnim bilansem punktowym są w czołówce. Nie jest tak, że jak zdobywasz obecnie 90 pkt (bo 70 to teraz każdy leszcz nabija poza mną xD) to kończysz sezon z jakimś ciulatym bilansem. Miałeś najlepszy w lidze, jak Patriots :) Zawsze jest jakiś outlier, jak moje mistrzostwo z bilansem 6-8 ale tak samo jest w realu. Zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów w sposób jak najbardziej stały (chodzi mi o to, że lepiej zdobyć 2x100 niż 120 i 80) ale to czasem wiedzie do dwóch porażek z zespołami co zdobyły 110 (a drugi scenariusz daje 1-1). Wywiązujesz się z tego zadania chyba najlepiej ze wszystkich historycznie, więc tym bardziej powinieneś walczyć dalej. Byłeś jedno posadzenie Henry'ego na ławce od mistrzostwa :) 

To ja powinienem rezygnować :) a nie ktoś kto co roku jest w topce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mówię, że jestem za skasowaniem PO, tylko chciałbym, żeby ta liga trwała dalej w jak najlepszym składzie :)

H2H jest wkurzające, każdy z nas miał tydzień, gdy zdobył 110 punktów, ale akurat grał z najgorętszą drużyną ligi i zaliczył L. Można na to reagować tak, że "głupi los się ze mnie śmieje", ale można też sobie dołożyć fejkową narrację, że "moja obrona zagrała kijowo i przegrałem shootout". Grając w FM'a chyba wszyscy sobie takie narracje dokładamy, albo gra to robi za nas, więc ja akurat nie mam z tym problemu :D Chociaż czasami ofc miewałem ochotę rzucić pilotem w TV w trakcie Football Sunday :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze lepiej mieć dwa mistrzostwa i być ostatnim co roku niż mieć bilanse pod 75% wygranych i dostawać w ryj w pierwszym meczu playoffs. Henry to tylko jedna z cegiełek w historii moich playoffs, bo jestem tez jedynym (?), który przegrał w playoffs zdobywając 100 punktów, bo „los tak chciał”.

Zeby było śmieszniej wspomniany Henry to jest właściwie mój jedyny błąd w tym sezonie jeśli chodzi o wystawianie składu. No i oczywiście kluczowy. Czuje sie jakby wszyscy grali w FFL na easy a ja mam level immortal i jeszcze ironman.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest w FFL możliwy jakiś format podobny do tego w Baskecie? że kategoria vs kategoria? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Graliśmy roto w baseball i nie poszło. Ale może tez dlatego, ze to baseball :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minutes ago, Meler said:

A jest w FFL możliwy jakiś format podobny do tego w Baskecie? że kategoria vs kategoria? 

Ciężko sobie wyobrazić jak to rozwiązać i nie wiem za bardzo co by to zmieniło :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Playoffy to w pierwszej kolejności szczęście w ustawieniu składu, jedną z opcji jest two-week round, by choć trochę oczyścić wynik z losowości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playoffy to w pierwszej kolejności szczęście w ustawieniu składu, jedną z opcji jest two-week round, by choć trochę oczyścić wynik z losowości.
To jest jedna z rzeczy którą moglibyśmy wprowadzić. Też o tym myślałem i jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wtedy albo PO z 4 teamów i od razu półfinały, albo jeszcze krótszy RS? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sezon 2018 w podsumowaniu:

Największa zdobycz drużynowa: Wolf Pack (@Titans, week 4); Rednecks (vs Wolf Pack, week 10) 140
Najmniejsza zdobycz drużynowa: Amateurs 35 (@ Republicans, Round 2)
Najwięcej punktów w jednym meczu: Harvesters @ Republicans 102-133,5 [235,5] (week 8)
Najmniej punktów w jednym meczu: Titans @ Harvesters 38-57 [95] (Round 1)
Najwyższa wygrana: Bumgarners @ Rednecks 124-66 [58] (week 11)

Indywidualne zdobycze punktowe za cały sezon:

QB - Patrick MAHOMES 388 (25,9) - Capybaras
WR - Tyreek HILL 216 (14,4) - Bumgarners

RB - Todd GURLEY II 301 (20,1) - Bumgarners
TE - Travis KELCE 177 (11,8) - Toros
DB - Darius LEONARD 101,5 (6,8) - Demons
K - Ka'imi FAIRBAIRN 157 (10,5) - Titans

Pojedyncze najlepsze zdobycze:

QB - Aaron RODGERS 42, Toros (vs Amateurs, Round 3)*
RB - Alvin KAMARA 35, Wolf Pack (@ Titans, week 4)**
WR - Tyreek HILL 37, Bumgarners (vs Republicans, week 1)***
TE - Travis KELCE 26, Toros (@ Goats, week 13); Zach ERTZ 26, Rednecks (vs Wolf Pack, week 10)****
DB - Von MILLER 18, Demons (@ Toros, week 1)*****
K - Stephen GOSTKOWSKI 22, Demons (vs Gnagare, week 6); Ka'imi FAIRBAIRN 22 (vs Toros, Round 2)******

* - więcej miał M. Trubisky (43, Titans, week 4 - na ławce)

** - więcej miał D. Henry (47, Round 1, bez klubu); tyle samo (35) miał C. McCaffrey (Rednecks, week 12 - BYE)

*** - więcej miał A. Cooper (39, Wolf Pack, Round 1 - na ławce)

**** - więcej miał G. Kittle (27, Capybaras, Round 1 - BYE)

***** - więcej miał B. Wagner (25, Wolf Pack, week 13 - na ławce)

****** - więcej miał J. Myers (27, week 6 - bez klubu)

Pierwszy raz żadna najlepsza zdobycz punktowa w każdej kategorii nie "przebiła się" do wyniku meczowego :) 

• Lubię! 3
  • Dzięki! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli podsumowując, nowości w przyszłym sezonie to:

- losowanie nr 1 w drafcie (o ile da się to ogarnąć technicznie)

- w playoff mecz trwa dwa tygodnie (o ile pozwoli na to regular season)

Pewnie o czymś zapomniałem, więc przypomnijcie pls.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi