Skocz do zawartości
Ingenting

Fantasy Football League

Kto wygra w tym sezonie?  

5 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dawać nowy sezon :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzy pudła i poza tym ani jednego miejsca w 10. Masakra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo grałem w pokera na zlocie :) Kończyło się tak samo jak w FFL :D

no i zapomniane gratulacje dla wszystkich wojowników PO, i dla zwycięzcy @krzysfiol

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gratulacje dla zwyciezcy. widac, ze final byl pelen emocji.

dzieki za zabawe w tym roku jak i w poprzednich latach, w przyszlym juz sie nie zapisuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może tez ma dość faktu, ze tak naprawdę bierze sie udział w wielkiej loterii. Szczególnie ten sezon to uwypuklił. Ostatni Kamtek i Ty, zwycięzca ligi, macie praktycznie identyczną średnią zdobywanych punktów (74,1 i 74,2). Ale przeciwko Kamtkowi rywale zdobywali średnio ponad 91 punktów, a przeciwko Tobie 66. Na zdobycze rywali nie ma sie wpływu, więc po co brać udział w czymś tak całkowicie losowym i od ciebie niezależnym? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, me_who napisał:

Może tez ma dość faktu, ze tak naprawdę bierze sie udział w wielkiej loterii. Szczególnie ten sezon to uwypuklił. Ostatni Kamtek i Ty, zwycięzca ligi, macie praktycznie identyczną średnią zdobywanych punktów (74,1 i 74,2). Ale przeciwko Kamtkowi rywale zdobywali średnio ponad 91 punktów, a przeciwko Tobie 66. Na zdobycze rywali nie ma sie wpływu, więc po co brać udział w czymś tak całkowicie losowym i od ciebie niezależnym? 

No właśnie dlatego, że nigdy nic nie wiadomo ;) 

No i taki jest urok grania w formacie h2h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim po to, że mamy super community, 7 sezonów historii, emocje, wzloty i upadki. Zawsze sobie siadam w niedzielę i raczej nie mam się co podniecać wynikami Dolphins, to przynajmniej się jaram jak mój zawodnik zalicza TD :) Albo się wkurwiam jak ktoś kogo mam na ławce napierdala salta do endzone. Zajmuję ostatnie miejsca a i tak sprawia mi to fun, i za każdym razem na początku sezonu jestem przekonany, że zaasiłem draft. 

• Lubię! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A koniecznie trzeba grać Playoffy :) ? Może warto pomyśleć o graniu 16 tygodni RS i ustalaniu klasyfikacji na tej podstawie :) ?

Ja tam nie mam problemu z tym formatem, chociaż imo pod koniec sezonu miałem TOP3 team :) Wrócimy silniejsi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, kolek23 napisał:

A koniecznie trzeba grać Playoffy :)? Może warto pomyśleć o graniu 16 tygodni RS i ustalaniu klasyfikacji na tej podstawie :)?

No wydawało mi się, że chcieliśmy symulować sezon NFL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to jakiś pomysł, ale istnienie PO dodaje smaczku grze. Fajnie by było mieć więcej dywizji, tak żeby móc się kwalifikować do PO z wildcardów i jako zwycięzca dywizji. To dodaje emocji końcówce sezonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie playoffy to esencja tej gry. Myślę że m.in. przez ich brak nie wypalił fantasy baseball.
Oczywiście gratuluję krzysfiolowi i czuję ogromny niedosyt, dlatego tym bardziej czekam na przyszły sezon.
Dla mnie to jest mega fun, bo nigdy nie da się przewidzieć kto z kim wygra nawet jak różnica projected jest ponad 20. Uważam że przez te wszystkie lata mieliśmy zajebiste ekipy i fantasy football to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza rzecz w jakiej uczestniczyłem na CMF. Może to brzmi nieskromnie, bo zakładałem ligę, ale to wszystko dzięki temu że grałem ze świetnymi ludźmi i mam nadzieję że w przyszłym roku będziemy grali w takim samym lub większym składzie.

• Lubię! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oczywiście będę grał nadal i zachęcam wszystkich do powrotu a nawet do poszerzenia ligi :)

7 sezonów FFL - to naprawdę srogi acziwment, powinniśmy być dumni i celować w 10lecie ligi i draft w hotelu w Warszawie (Mahdi stajl) :D

• Lubię! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na te chwile nie widzę siebie wracającego do Fantasy. Może gdybyśmy mieli większa kontrole nad wynikiem, a tak równie dobrze możemy rzucać kośćmi albo wyciągać nazwy wygranych z kapelusza. Faktem jest, ze comunity jest fajne, ale nie mam zamiaru przezywać ponownie tego co sie wydarzyło w tym roku w Round 2. Co zreszta nie było pierwszy raz w ciągu 7 lat z FFL, ale tym roku to było apogeum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na historyczną tabelę, Toros są najgorszą obecnie franczyzą, ale nie poddajemy się. Za rok wygrywam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jeżeli dociągniemy do 10 sezonów to jestem jak najbardziej ZA lajf draftem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, me_who napisał:

Ja na te chwile nie widzę siebie wracającego do Fantasy. Może gdybyśmy mieli większa kontrole nad wynikiem, a tak równie dobrze możemy rzucać kośćmi albo wyciągać nazwy wygranych z kapelusza. Faktem jest, ze comunity jest fajne, ale nie mam zamiaru przezywać ponownie tego co sie wydarzyło w tym roku w Round 2. Co zreszta nie było pierwszy raz w ciągu 7 lat z FFL, ale tym roku to było apogeum.

Jak sobie wyobrażasz tę większą kontrolę nad wynikiem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, krzysfiol napisał:

Jak sobie wyobrażasz tę większą kontrolę nad wynikiem? 

No właśnie nie ma jak tego zrobić, wiec dlatego ciężko mi zobaczyć sens dalszego udziału w takim przedsięwzięciu. Równie dobrze możemy zorganizować Fantasy Rzut Monetą League i podejrzewam, ze rezultaty bedą zbliżone :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ok, ale czemu z tego robić dramat? Próbujesz zebrać najlepszą ekipę, jest to swojego rodzaju bukmacherka z dodatkiem funu. Rozumiem twój point, ale nie kumam czemu to jest problem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi