Skocz do zawartości
Ingenting

Fantasy Football League

Kto wygra w tym sezonie?  

5 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tragicznie. Mogłem spokojnie wygrać ten mecz i mieć solidne miejsce na koniec sezonu w sekcji loosers, ale też zostawiłem multum punktów na ławce. DObrze przynajmniej, że waga gatunkowa niższa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluje @krzysfiol i życzę powodzenia w finale.

Dla mnie to był ostatni mecz o stawkę. Nie wiem co musiałoby sie stać, żebym wrócił w przyszłym sezonie. Nie chce mi sie co roku przezywać wciąż tego samego rozczarowania. Enough is enough. Mam dość budzenia sie w nocy i sprawdzania wyników, mam dość oglądania meczów pod kątem fantasy. Te dwa tygodnie co miałem bye dawały mi o wiele więcej frajdy z NFL niż jak miałem mecze Kapibar. Ja widocznie nie umiem sie bawić rywalizacją, za bardzo biorę ją do siebie (stad tez pewnie niechęć do multiplayerów rożnego typu). Ta smieszna porażka - zważywszy jakie wyniki miałem w sezonie - tylko przelała czarę goryczy i znużenia jakie odczuwałem. Zresztą ten temat tez leży martwy. Na 13 grających ledwo 5 głosów w ankiecie, z czego 3 od osób zainteresowanych.

• Smutny 1
  • Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeeeest :clap::clap: wreszcie, po tylu latach, i to w sezonie, który spisywałem na straty wielokrotnie :) 

szkoda mi @me_who, wiem co to znaczy przegrać będąc pierwszym po RS...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

07-B61-C23-153-F-4-CBD-89-CF-172086-B68-

Może nie powinienem aktualizować, bo okaże się, że te „bug fixes” skorygują ostatnie wyniki :kekeke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 hours ago, krzysfiol said:

No wiem, dlatego w czwartym musi coś się zepsuć. 

:>

Czemu Saints nagle przestali grać w Futbol?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może przeciwnicy odkryli, że Brees ma tylko 180 cm i tak naprawdę nie trzeba go za wszelką cenę sackować, wystarczy zasłonić mu widok w kierunku receiverów...

3 godziny temu, me_who napisał:

Nie wiem co musiałoby sie stać, żebym wrócił w przyszłym sezonie. Nie chce mi sie co roku przezywać wciąż tego samego rozczarowania. Enough is enough. Mam dość budzenia sie w nocy i sprawdzania wyników, mam dość oglądania meczów pod kątem fantasy. Te dwa tygodnie co miałem bye dawały mi o wiele więcej frajdy z NFL niż jak miałem mecze Kapibar.

No ja mam wprost przeciwnie, Fantasy dwa lata temu z powrotem wciągnęło mnie w NFL, bo tak to ograniczałem się do oglądania skrótów Saints, a z reszty ligi znałem pojedynczych graczy.

No ale ja mam z rywalizacją ten problem, że mnie za bardzo nie pociąga, więc porażki w Fantasy nie robią na mnie wrażenia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się tylko cieszę że to kto z kim grał nie miało znaczenia, bo przy zmienionych meczach i tak awansowalby krzysfiol i ja. W ogóle to mój pierwszy finał od początku ligi i to po mega farciarskim sezonie.
Też mnie stresuja wyniki ale od pewnego czasu nauczyłem się trochę odpuszczac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, me_who napisał:

Gratuluje @krzysfiol i życzę powodzenia w finale.

Dla mnie to był ostatni mecz o stawkę. Nie wiem co musiałoby sie stać, żebym wrócił w przyszłym sezonie. Nie chce mi sie co roku przezywać wciąż tego samego rozczarowania. Enough is enough. Mam dość budzenia sie w nocy i sprawdzania wyników, mam dość oglądania meczów pod kątem fantasy. Te dwa tygodnie co miałem bye dawały mi o wiele więcej frajdy z NFL niż jak miałem mecze Kapibar. Ja widocznie nie umiem sie bawić rywalizacją, za bardzo biorę ją do siebie (stad tez pewnie niechęć do multiplayerów rożnego typu). Ta smieszna porażka - zważywszy jakie wyniki miałem w sezonie - tylko przelała czarę goryczy i znużenia jakie odczuwałem. Zresztą ten temat tez leży martwy. Na 13 grających ledwo 5 głosów w ankiecie, z czego 3 od osób zainteresowanych.

Nie gram w FFL, ale ja podobne katusze przeżywam co sezon w Fantasy NBA. Dwie edycje z rzędu RS wygrane w cuglach i potem szybko w dupę z niżej rozstawionym rywalem, który akurat gra tydzień życia i pół składu mu wykręca triple double. W tym roku na razie po raz trzeci lece po RS i już oczami wyobraźni widzę wtopę w pierwszej rundzie.

Z tym przeżywaniem też tak mam, ostatnio oglądając mecz LAC wkurzałem się na Harrisa, że rzuca (chociaż celnie :D ) zamiast podawać, bo mi asyst brakuje :keke:

Także znam ten ból, ale nie ważne ile razy upadasz, tylko ile razy wstajesz i próbujesz ponownie :war: (Syzyf approved :keke: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie gram w FFL, ale ja podobne katusze przeżywam co sezon w Fantasy NBA. Dwie edycje z rzędu RS wygrane w cuglach i potem szybko w dupę z niżej rozstawionym rywalem, który akurat gra tydzień życia i pół składu mu wykręca triple double. W tym roku na razie po raz trzeci lece po RS i już oczami wyobraźni widzę wtopę w pierwszej rundzie.
Z tym przeżywaniem też tak mam, ostatnio oglądając mecz LAC wkurzałem się na Harrisa, że rzuca (chociaż celnie ) zamiast podawać, bo mi asyst brakuje :keke:
Także znam ten ból, ale nie ważne ile razy upadasz, tylko ile razy wstajesz i próbujesz ponownie :war: (Syzyf approved :keke: )
Informuję, że w ostatnim sezonie w 1 rnd. play-off odpadłeś ze mną, drużyną, która ledwo wtoczyła się do PO.
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[mention=76]krzysfiol[/mention], to będzie chyba najbardziej nerwowa Wigilia w życiu. Projecty mamy w zasadzie na równo, bo mój obrońca może zdobyć zero i wynik jest otwarty w każdą stronę. Niestety moi mnie mega zawiedli, ale finał jest super. Nieważne kto wygra to i tak był mój najlepszy sezon od kiedy zaczęliśmy się w to bawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaś ostatni :)

Mam już tyle Jan Jahu Amant Trophies co Scena Bowls :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Meler napisał:

Zaś ostatni :)

Mam już tyle Jan Jahu Amant Trophies co Scena Bowls :)

Miałem tak nieudany sezon, że nawet tego nie potrafię wygrać (przegrać?) :roll: 

@krzysfiol gratulacje, Twój sezon to 100% magia Fantasy :). Pokazałeś, że nieważna jest ofensywa, tylko umiejętność powstrzymywania danego dnia swoich przeciwników ;), obrona wygrywa mistrzostwa :)

Przy okazji jaki obrót spraw, że mistrzostwo wygrał Kicker (jak kopanie ważnego FG w prawdziwym meczu), a do tego był to Carlson, którego kariera niemal zawisła na włosku po wywaleniu z Vikings w skutek tego nieszczęśnego meczu z Packers na początku sezonu, gdzie spudłował wszystkie FG :). Weź przez jakąś społecznościówkę wyślij mu screenshota z finału ligi, na pewno się uśmiechnie ;)

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem ostatni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję @krzysfiol, przynajmniej znowu przegrałem z mistrzem.

Wyniki Kapibar w grudniu: 100, 113, 66 i 116. 

Opatrznosc nad kimś ewidentnie czuwała :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tabwsz.png

Tak z okazji podekscytowania zwycięstwem zestawiłem final standings każdego zespołu na przestrzeni wszystkich siedmiu sezonów, a następnie uporządkowałem według średniej pozycji, aby stworzyć inny wariant tabeli wszechczasów :)

Ciekawostką jest też, że 3 najgorsze ekipy zeszłego sezonu znalazły się w top 4 w tym roku :) 

• Dzięki! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi