Skocz do zawartości
Ingenting

Fantasy Football League

Kiedy draft?  

13 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przegrać mając 90 punktów w kolejce, gdzie 55 dawało wygrana...Nienawidzę takich sytuacji. Mixon i Gore zawalili mecze. Ten cholerny Hyde i jego pieprzony transfer do Jags :sciana: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@krzysfiol jedzie na jakichś cheatach, przecież nie można mieć ciągle takiego farta i wygrywać z niskimi wynikami. ;)

Ach i powinniśmy się zastanowić nad zbanowaniem w lidze Gurleya, psuje balans całego rostera :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, me_who napisał:

Przegrać mając 90 punktów w kolejce, gdzie 55 dawało wygrana...Nienawidzę takich sytuacji. Mixon i Gore zawalili mecze. Ten cholerny Hyde i jego pieprzony transfer do Jags :sciana: 

Pozyskany w tygodniu Breida z 49'ers skończył mecz z -1 (15 yds, fumble). Kabaret :D

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trubisky wyrobił 10 pkt więcej przeciwko Brady'emu, a Clowney wyrobił 10 pkt na DP czego sie nie spodziewałem i na obaj na ławce siedzieli. Gordon nie zagrał na Wembley i na RB mam 0 i przegrałem z @krzysfiol 10 pkt :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 hours ago, schizzm said:

Ach i powinniśmy się zastanowić nad zbanowaniem w lidze Gurleya, psuje balans całego rostera :P

jak masz kogos do oddania za niego, to smialo ;)

@Kamtek teraz czekam na 60 punktow OBJ, spokojnie :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chyba mogę wreszcie dopisać kolejne W. Na ten moment, żebym przegrał Manning musiałby zdobyć 5 pkt więcej niż moi zawodnicy. W sumie to jest realne jeśli Barkley dozna kontuzji, Engram zgarnie zero, a Jones zagra kolejny słaby mecz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minutes ago, Ingenting said:

Ja chyba mogę wreszcie dopisać kolejne W. Na ten moment, żebym przegrał Manning musiałby zdobyć 5 pkt więcej niż moi zawodnicy. W sumie to jest realne jeśli Barkley dozna kontuzji, Engram zgarnie zero, a Jones zagra kolejny słaby mecz...

Oj tam, przestań już :)

U mnie bardzo widoczny brak trzech najlepiej punktujących zawodników, do tego strasznie mnie wkurwia Newton i OC Panthers, czyli panowie "będziemy grał chujową ofensywę przez 2.5 kwarty, a potem zaczniemy podejmować dobre decyzje i jakoś wyciągniemy mecz", przez których mój RB nie dostaje piłek.

Rok temu zacząłem od 5-1 a potem było 5-6. Historia lubi się powtarzać :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę, co wy tak narzekacie na tych RB. W FA jest tyle talentu na tej pozycji. Takiego Macka to już chciałem po poprzedniej kolejce, ale ktoś mi go podpieprzył :keke: Aby później go ponownie wyrzucić, eh.

U mnie z Melerem dosyć zacięty pojedynek. Prowadzę 4 pkt, u niego zostało dwóch grajków, u mnie jeden. Dobry występ Sanu powinny niwelować punkty zdobyte przez Ryana w tym samym czasie*, więc o wyniku zadecyduje Coleman, który może liczyć na sporo piłek przy kontuzji Freemana :-k

* chyba że stanie się coś podobnego jak u Daltona i Greena. W sumie to przed tradem miałem w planach wystawić QB Bengals w razie jakiegoś kosmicznego meczu Greena :)

4 godziny temu, Kamtek napisał:

Pozyskany w tygodniu Breida z 49'ers skończył mecz z -1 (15 yds, fumble). Kabaret :D

Chcesz Chubba? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja chyba nic ciekawego z waivers nie wyciagne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że mój sezon jest do zaorania to jestem otwarty na propozycje, zwłaszcza szukam potencjalnego keepera. Niby keepuję Lucka i Fournette, ale jak mnie ktoś przekona czymś solidnym to jednego z nich mogę puścić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No takiego otwarcia to jeszcze nie miałem. :D Mocno się zastanawiałem na kogo postawić na FLEXie - Miller czy Murray, ale doświadczenie podpowiadało mi, że jak zawodnik zagra 2 super mecze w środku sezonu, to w trzecim się zesra, dodatkowo beznadziejna obrona Dolphins przekonała mnie, żebym postawił na Millera. Skład ustalałem przedwczoraj i jak dzisiaj obejrzałem powtórkę to miałem mocny stres, bo wczoraj zapomniałem sprawdzić czy na pewno wystawiłem właściwego zawodnika. A tu piękny wynik z rana, Miller 19 punktów i Hopkins do tego dorzucił 20. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ubiegłym tygodniu porażka z 87 punktami na koncie, które pozwoliłyby wygrać mi 4 z 5 pozostałych rozegranych pojedynków w tamtej kolejce. W ten weekend przekroczona stówka, ale znów mecz wyraźnie w dupę, choć przeciwko każdemu innemu przeciwnikowi w lidze byłoby W. Fantasy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hyde spokojnie może być uznany za najgorszy transfer wszech czasów w naszym FFL. Po przejściu do Kapibar zdobył 3, 0 i 1 punkt xD

A teraz jeszcze ostateczny gwóźdź do trumny - po jego przejściu do Jags ma BYE w tym samym week co Mixon :rotfl:

NIGDY. WIĘCEJ. TRANSFERÓW.

No chyba, że ktoś ma jakiegoś normalnego RB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej mi powiedzcie, jak w końcu wygląda draft w przyszłym roku? Losowanie drużyn z dolnej drabinki, odwrócona tabela czy może zrobimy że dana pozycja oznacza określony procent szans na wylosowanie najwyższej pozycji? (tutaj można się posłużyć jakimś symulatorem online). Pytam, bo nie wiem jak bardzo mam zacząć tankowac :P;)

Sezon oficjalnie już mogę uznać za zakończony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minutes ago, me_who said:

Hyde spokojnie może być uznany za najgorszy transfer wszech czasów w naszym FFL. Po przejściu do Kapibar zdobył 3, 0 i 1 punkt xD

A teraz jeszcze ostateczny gwóźdź do trumny - po jego przejściu do Jags ma BYE w tym samym week co Mixon :rotfl:

NIGDY. WIĘCEJ. TRANSFERÓW.

No chyba, że ktoś ma jakiegoś normalnego RB.

Przepraszam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, kolek23 napisał:

Przepraszam :(

No przecież nie ściągnąłem go z pistoletem przy skroni. Moja decyzja, jestem dzbanem :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minutes ago, me_who said:

No przecież nie ściągnąłem go z pistoletem przy skroni. Moja decyzja, jestem dzbanem :]

Nie zgadzam się z tym dzbanem :) gdyby nie paląca potrzeba posiadania jakegoś dobrego QB, to w życiu bym nie oddał Hyde'a :) Wyglądał wtedy jak RB1. Miałem jeszcze deal za Lockett'a, ale uznałem, że trudniej będzie znaleźć WR na 9-10pts/wk niż RB na FA :) Takiej rzeczy jak trade w lidze nie przewidzisz, prawie jak season ending injury.. po prostu pech. W Twoim wypadku wymiana RB1/2 za backup QB to IMO złoto, ja bym pociągnął spust, gdyby otryzmywał takiego RB, w każdym momencie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwycięstwo z Salem i tym potworem Gurley'em jest bardzo wartościowe. Do tego to była kolejka, w której Elliott, Ryan i Bryant mieli BYE, więc trochę niespodzianka. W końcu mój przeciwnik nie miał jakiegoś kosmicznego dnia. Miło.

Tylko ten Rudoplh mnie denerwuje :keke: Dałem za niego Petersona i kiedy tylko myślę, że to będzie ta kolejka, kiedy złapie TD, ten ponownie kończy mecz z 3 punktami. Najgorsze jest to, że w następnej kolejce znowu będzie mną kierować taktyka, że nie można zagrać tylu słabych meczów z rzędu, więc pełen nadziei wstawię go do składu na Week 9. A na ławce przecież Olsen, czyli solidne 10 jardów i TD na mecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi