Skocz do zawartości
Ingenting

Fantasy Football League

Kiedy draft?  

13 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Ingenting said:

U mnie dobry mecz, jedynie zesrał się Williams z Chargers, za to odpalił Davis z Tennesse. Ale i tak nie żałuję, bo Priest zostawił jeszcze więcej pkt na ławce. ;)
Za to ponawiam ofertę wymiany WR za TE, bo obecnie mam 5 WR, którzy zdobyli co najmniej 17 pkt w meczu, a zero jakiegokolwiek TE.

Dodam tylko, że Howard nie wchodzi w grę beeres ;)

Hooper?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet jak nie jest tragicznie, to jest L :)

Czuję się jak Browns

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Solidne 86 punktów na koncie i porażka 43 punktami :lol: Inna sprawa, że OBJ na razie punktuje słabiutko (kolejno 11-5-10-7 i ani jednego TD), ale z drugiej strony myślałem o zachowaniu ze składu z poprzedniego roku Fournette'a i dopiero wtedy bym bluzgał (5-0-0-3). Słowem, gówno się znam, więc czego oczekiwałem kolejny rok :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fun fact jest taki, że na ten moment do PO weszłyby dwie drużyny z zachodu i aż pięć ze wschodu (czyli wszyscy oprócz mnie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zeszłym roku Zachód zamiótł ligę (no, do finału ;) ), to teraz sytuacja się odwróci :profesor:

Ciekawa kolejka, bo zdobyłem przyzwoite jak na nasze standardy 86 punktów, a czuję się jak jakiś lamus patrząc na wyczyny kolegów. Dobrze, że W wpadło do kolekcji. Dobry strzał był z tym Freemanem z Broncos, choć oni grają w trójkę RB, ale mój umie into endzone :DBardzo udany powrót po kontuzji ma Jeffrey i potencjalnie, na papierze mam znakomite trio WR. Rewelacyjnie Kittle, który nic nie stracił po kontuzji Garoppolo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Anderson won't receive a suspension from the league as a result of his two arrests within the past year and a half, an NFL spokesman informed Manish Mehta of the New York Daily News.

To teraz jeszcze musi zacząć grać jak należy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ingenting mógłbyś wyedytować pierwszy post tematu i dodać aktualną listę ekip i ich właścicieli? Nadal mam problem z niektórymi :D

Ewentualnie jakby ktoś inny mógł się podzielić wiedzą :D

Suwałki Rednecks - kolek23

Madison Bumgamers - Sale

Kaliszfornia Capybaras - me_who
East Side Demons - FYM
Paplona Inquisitors - krzysfiol?

Minsk Maz Old Goats - Gabe?

Bytom Amateurs - Meler

Barcelona Toros - schizzm

Włocławek Wolf Pack - beeres

Szymanow Harvesters - Fenomen?

San Marino Titans - kowalinho?

Mosina Republicans - Ernie?

Lublin Gnagre - Ingenting?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym Feno to dojebałeś xD

Ale jasne, zrobię to.

• Smutny 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie kolejna porażka. Żaden z zawodników się przekroczył swojego project. Żart jakiś.

Za to moi rywale w tych 4 kolejkach zdobywają średnio prawie 90 pkt. I jak tu się nie irytować, gdy ktoś wygrywa mecze osiągając po 75 pkt, a Ty musisz co kolejkę uzbierać ich 100? Akurat z Tobą rywal ma dzień...

Za to składam wniosek o możliwość budowy składu z samych RB :D. Ile ja potencjału widzę w tej pozycji to nawet nie... Do tego na FA jest kilku, których z chęcią bym przygarnął, gdyby nie limity :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minutes ago, beeres said:

Za to składam wniosek o możliwość budowy składu z samych RB :D. Ile ja potencjału widzę w tej pozycji to nawet nie... Do tego na FA jest kilku, których z chęcią bym przygarnął, gdyby nie limity :P

Dokładnie o tym pisałem po poprzednim sezonie :D #MakeRBgreatagain

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to sobie żartuję, bo wolę, aby skład był najlepszym odwzorowaniem tego, co mamy na boisku. Aczkolwiek jestem zdziwiony, że niektórzy RB są dostępni na FA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minutes ago, beeres said:

Ja to sobie żartuję, bo wolę, aby skład był najlepszym odwzorowaniem tego, co mamy na boisku. Aczkolwiek jestem zdziwiony, że niektórzy RB są dostępni na FA.

Ustawienia z 2xRB coraz popularniejsze :profesor:

Ja bym miał 4 minimum, ale limty panie, limity..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 godziny temu, Ingenting napisał:

Z tym Feno to dojebałeś xD

Ale jasne, zrobię to.

:szok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

beznadziejne wybory w tym tygodniu. zasluzona przegrana, choc byla szansa na kontynuacje sezonu bez porazki. no coz, nie wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej @Sale, Ciebie to też może dotyczyć:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na mecz między nami. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal jest rekord do pobicia, mój z sezonu 2013 ;) 

w1GwNkp.jpg

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i ja przegrałem. Liczyłem, że Smith zdobędzie więcej punktów przeciwko Saints, ale z drugiej strony po Thomasie też można się było więcej spodziewać, więc już od wczoraj byłem pogodzony z przegraną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w końcu Wentz zaczyna punktować na miarę oczekiwań, powtarzalne kilkanaście punktów dokłada Thielen i przede wszystkim OBJ notuje pierwszy TD od niemal roku, dorzucając (dosłownie) do tego TD Pass :D Jest kilka punktów od defensywy, po kilka od kopacza i TE. Całość składa się na mocne 98 punktów i trzecią wygraną w sezonie. 

PS. Pewnie tym krótkim wywodem zapeszyłem i za tydzień skończy się na połowie tych punktów oraz spektakularnej klęsce :lol: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi