Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Ingenting

Fantasy Football League

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem 3 najlepsze indywidualne występy i to jeszcze wszyscy z Chiefs, ciekawe :) .

Najlepszy Kicker zdobywał średnio niemal tyle samo punktów, co najlepszy WR :-k 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Priest wygrał na blockbusterze, a potem uratował mi tyłek oddając Kamarę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, schizzm napisał:

Miałem 3 najlepsze indywidualne występy i to jeszcze wszyscy z Chiefs, ciekawe :) .

Najlepszy Kicker zdobywał średnio niemal tyle samo punktów, co najlepszy WR :-k 

Jest kilka ciekawostek statystycznych:

Tylko 4 WR miało dwucyfrową średnią punktową (Hopkins, Brown, Hill i Allen). Również 4 kickerów miało średnią 10+ (Zuerlein, Gostkowski, Gould i Boswell). Także WR są równie "słabo" punktującą pozycją jak kickerzy :-k 

Gurley miał aż o 62 punkty więcej (4,1 średnio) niż kolejny na liście Bell. Obaj grają w Bumgarners, drużynie która wygrała mistrzostwo. Żeby było ciekawiej, miejsca 3 i 4 należą do RB grających dla Republicans (Hunt i Kamara), drużynie wicemistrzów. RB RULEZ ;) 

Najlepiej punktujący obrońca byłby w TOP 10 najlepiej punktujących TE (na 9. miejscu)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziekuje bardzo wszystkim :)

ta wygrana to spore zaskoczenie, nie spodziewalbym sie tego na poczatku sezonu. szczegolnie kiepski wybor na WR i gdyby nie trade’y z Erniem to nie dociagnalbym nawet do finalu. Gurley swietnie sie spisal, jak i moj pewniak Bell. teraz nie zaluje straty Zeke’a.

mimo tego, slabo celowalem z moimi wyborami na WR i na koniec na QB. Cousins spisywal sie swietnie, po czym zawodzil i ciesze sie, ze jednak zatrzymalem Riversa.

co do receiverow, sporo punktow zostawialem na lawce. jak widac, nie przydaje sie miec kilku solidnych zawodnikow na tej pozycji. zreszta to i tak niepewny punkt kazdej druzyny, lepiej skupic sie na RB.

nie moge tez nie wspomniec o cichych pewniakach, czyli Praterze i Mosleyu. rowniez zdobyli mi sporo punktow.

moze na przyszly sezon nalezy lepiej przygotowac sie do draftu i postarac sie obronic tytul. oby sie udalo :).

dziekuje za ten sezon i jeszcze raz za gratulacje.

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A kiedy draft?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

We wrześniu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ileż czekania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ileż czasu na planowanie!

Sam Darnold w trzeciej rundzie, izi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zabijaja sie z Rosenem zeby tylko nie isc do Browns :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak komuś nudno to od kwietnia Fantasy Baseball ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za sezon panowie! Mam nadzieję, że nie zawiodłem oczekiwań ;) Cieszę się z PO w debiucie, ale głównego zadania - zdobycia pewnego keepera na przyszły sezon - nie zrealizowałem :sad: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja chyba znowu zostanę przy Rodgersie i Kelce'em. Chociaż po statach, które wkleił @me_who, nie wiem, czy jest sens poświęcać keepera i wybór w drafcie na najsłabiej punktujaca pozycje. Z drugiej strony punktujacy TE to skarb. No i wszystko zależy od tego, kto będzie QB w Chiefs. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja teraz patrząc na liczby jestem nieco zaskoczony. Newton tak często mnie irytował, a tymczasem był trzecim QB w lidze. Julio też się zakamuflował. Tylko w dwóch meczach zaliczył TD, a ostatecznie jest piąty wśród WR.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No bo to jest kwestia jakiego gracza wolimy. Takiego, co zdobędzie 15 punktów w każdym z trzech meczów czy takiego, co zdobędzie 35, 2 i 8. Średnio to samo ale w praktyce odbiór jest inny. Ja wole tych pierwszych, dających stały dopływ punktów choć tacy gracze nie wygrają meczu swoim zrywem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
27 minut temu, me_who napisał:

Ja wole tych pierwszych

Każdy woli ;) Tylko takich trudniej dorwać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajna historia związana z kosmicznymi występami Gurely’a w playoffs FFL. Masa ludzi, którzy grają w Fantasy w ligach z nagrodami pienieznymi wpłaciła - w ramach podziękowania za wygranie ligi - swoje wygrane (bądź ich część) na konto organizacji charytatywnej, z którą Gurley ma bliskie związki i od lat współpracuje. Pozytywne zakończenie sezonu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tak przy okazji Week 17 - szykuje się niezły pomór w tych ligach, gdzie są finały.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pora, żeby drugoplanowi gracze zarobili na swój chleb :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 26.12.2017 o 21:54, me_who napisał:

Jak widać po najlepszym punktującym RB i tym jaki to przyniosło efekt, można powiedzieć, że losy tytułu rozstrzygnęły się 19.10.2017, kiedy doszło do blockbusterowego transferu na linii Republicans - Bumgarners, w którym to Gurley trafił do Bumgarners. Los pokazał, że wygranym w tym trade byli ci drudzy :)

Powiedziałbym, że nawet wcześniej - kiedy po chujowym sophomore season i ogólnej kaszanie Rams stwierdziłem, że nie warto go trzymać na keeperze.

• Smutny 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie pytanko: macie jakieś powody, dla których gracie 2 WR i 1 RB?

Jak na moje oko dużo łatwiej było znaleźć stabilnych (mniej więcej) RB do grania, niż WR (z czym akurat miałem ogromne problemy) i nawet teraz spośród najlepszych leżących na FA RB można uzyskać średnio dużo wyższą ilość punktów (dla TOP10 jest to 6,26) niż WR (4,38). Na moje oko jakbyśmy teraz pobrali z FA 14 najlepszych RB to rynek wyglądałby +/- podobnie dla obu pozycji ;) Może by to wyrównać do 2WR + 2RB + Flex?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta