Skocz do zawartości
Ingenting

Fantasy Football League

Rekomendowane odpowiedzi

Ma powrót niby na W11, więc sobie go wziąłem. I tak miał być tylko opcją rezerwową ;)

A poza tym to nie gadam z Tobą. Zabrałeś mi Brissetta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy W8 Erniego, to nie najdłuższy zwycięski streak w historii naszej FFL :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja dostałem, co chciałem, ale nie wiem, czy to dobrze, że tylko ja byłem tymi zawodnikami zainteresowany ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To był chyba najlepszy rzut na FA. Ja z trzech zawodników zgarnąłem jednego, ale tego na którym najbardziej mi zależało. Teraz idziemy na 5-8. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No Brisset misczostwo :) Dostałem za niego Matthewsa, i mam go znów w składzie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejka udana, bo wrócił Zuerlein, który jest podporą i drugim punktującym Kapibar, do tego Dak znowu był Dakiem i wszystko sie jakoś poukładało. Pierwszy raz w sezonie obrońcy mi słabo punktowali, za to druga linia w komplecie wypadła poprawnie: wszyscy w przedziale 6-10 punktów, co jakmsie poskłada w całość, to w większości przypadków pozwala wygrywać w naszej lidze.

I czekam tylko na ten wielki mecz Thomasa, albo żeby chociaż utrzymał jardaz i zdobywał TD czasem...Wraca Brown i zobaczymy jak ze zdrowiem Hogana i wtedy być może byłby ktoś zainteresowany moimi WR (z grupy Sanu, Parker, Hogan) +Montgomery za jakiegoś RB co by był z avg 8,5+

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamiętaj kto będzie podawał Thomasowi i dostawał punkty za passing TD w tej kolejce. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Liczę na duże ilości TD naraz do Thomasa, ewentualnie 2 z 3 do niego, to wtedy zneutralizuje punkty Breesa, a z reszta jakoś sobie chyba poradzimy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Lucas07 a Ty masz zamiar połatać skład przed tą kolejka? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prsed poprzednia latałem to i przed ta to zrobię ;)

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stare Capy zaczęły z wysokiego C - J.J. Nelson złapał jedną piłkę na łącznie 17 jardów, tym samym dołożył do ostatecznego wyniku +1 :kekeke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

100% poparcia jeżeli chodzi o likwidację futbolu w czwartek, to była rzeźnia nie mecz. Szczęście w nieszczęściu, że jedną akcją projections wypełnione, choć to pewnie za mało na wygraną. Jeszcze Forte już prawie out, także pick z waivers szlag trafił.

Sherman out do końca sezonu, Kam odwieziony po meczu na wózku. W tej chwili nie ma już Legion of Boom, a przy braku oline Seahawks mają po sezonie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Graham u Melera tylko 27yds. Szkoda, że oprócz tego 2TD :P Pięknie się zaczyna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grasz z zespołem z bilansem 2-8, którego połowa graczy ma bye. Nie sraj ogniem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

FYM się denerwuje, że może skończył się fart z wygrywaniem meczów z ~60 pkt na koncie ;)

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, Meler napisał:

Nie sraj ogniem :)

12 minut temu, beeres napisał:

FYM się denerwuje

Ja pierdolę, już odezwać się nie można, bo zinterpretujecie to *uj wie jak :P  Pilnujcie lepiej siebie.

P.S.

Meler, masz 2-7, ale nie mam nic przeciwko Twojej prognozie :kekeke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurwa wiedziałem, że jak wywalę ze składu Murraya, to nawali punktów, ale żeby od razu 17 w połowie...

Adams to samo mi zrobił. Kurwa, kurwa, kurwa..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W meczu Patriots z Broncos postaw na RB Broncos kosztem RB Patriots. Zawodnik Patriots odwdzięcza Ci się tym...

Mam za swoje :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podlaska myśl szkoleniowa :keke:

• Lubię! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A u mnie forma idzie w górę, to był mój najlepszy mecz w sezonie. Znowu masę punktów zdobył Goff, Engram zaliczył TD w 4. meczu z rzędu i mogę zapomnieć o Olsenie. Szkoda, że już nie mam szans na play off, ale walczę dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta