Skocz do zawartości
Ingenting

Fantasy Football League

Rekomendowane odpowiedzi

No to Meler teraz sie mozesz założyć, ze Deshaun Watson nie zdobędzie w tym sezonie 20 punktów.

Zerwane więzadła w prawym kolanie i koniec sezonu dla niemal pewnego ROTY...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tym razem ja mogę już po czwartku powiedzieć, że mecz mam z głowy :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

McCoy tylko 2 pkt :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy krzysfiol planuje jakieś zmiany, ale pojedynek naszych QB zapowiada się na starcie sezonu :)

Michu to pewnie jest bardziej zainteresowany niż meczem Kapibar.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, beeres napisał:

Nie wiem czy krzysfiol planuje jakieś zmiany, ale pojedynek naszych QB zapowiada się na starcie sezonu :)

Michu to pewnie jest bardziej zainteresowany niż meczem Kapibar.

Że co? :D Jedyne co mnie interesuje poza Kapibarami w kontekście Waszego meczu, to kolejne, za przeproszeniem, pierdolone czary z Zeke, przez co mój Morris jest całkowicie bezużyteczny. Niech zawiesza go, albo se dadzą spokój, bo to już jest chore. Nie dziwie sie, ze rośnie opozycja właścicieli klubów przeciwko Godellowi, bo to jest kosmiczny cyrk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakoś mam Ciebie za gościa, którego takie skrajności zawsze interesują, jak np., nie wiem, pojedynek dwóch drużyn bez zwycięstwa w sezonie. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aaaa, na tej zasadzie :)

No Cutler-Osweiler zapowiada sie ciekawie, ale Osweiler ma te przewagę, ze Broncos maja świetny difens i zabiją Cutlera ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

EDIT: Za rok się uda :)

• Lubię! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki Meler za tę wygraną, oficjalnie jesteś największym pechowcem tego sezonu. :D

To był mój drugi najlepszy wynik w tym sezonie i drugi raz kiedy przekroczyłem 70 punktów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzecie z kolei zwycięstwo! Po nędzy z WR-ami na początku sezonu teraz jest to moja najlepiej punktującą pozycja :). W tym tygodniu zawiódł Jones. Nie spodziewałem się, że McCarthy aż tak postawi na granie góra, a do tego Montgomery wróci do łask po tak dobrych występach Jonesa. Analitycy Espn też się mocno przeliczyli, bo stawiali go jako pewniaka, projections dali na 10, a ten ledwo 1 pkt uzbieral. Słabo też zagrał kopacz SF, ale to było tylko zastępstwo na bye dla Kickera z Vikings. 

Jak wspomniałem eksplozja talentu WR. Anderson stał się najlepszym WR Jets, Marvin Jones bierze więcej niż Tate (i Detroit mają jeszcze mega korzystny terminarz dla WR) w Lions, a do tego w końcu do zdobywanych jardow doszły TD Roberta Woodsa - róg obfitości :).

Świetna ruchem okazało się wzięcie S Byarda z FA. Trzy tygodnie temu 3 INT na Browns, teraz dwa na Ravens. :)

Trio z Chiefs zagrało jak zazwyczaj, czyli minimum na średnim poziomie.

Po słabym początku jakimś cudem na chwilę włączam się do walki o PO. Niestety następna kolejka jest dla mnie mega niekorzystna - bye mają Cheifs. Nie mam drugiego QB - może Vikings przywrócą Bridgewatera. Nie mam w składzie też drugiego TE, a na FA nic nie ma ;), więc będę musiał liczyć na kupę szczęścia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tym tygodniu spodziewaliśmy się porażki. Patriots na bye, do tego wymagający rywal z Mosiny. Kiedy Hauschka zdobył w czwartek zaledwie 3 punkty wszystko było już jasne. Co prawda po pierwszej połowie starcia Seahawks z Redskins pojawiła się jakaś iluzoryczna szansa, ale po przerwie Wilson i Baldwin się ogarnęli i zamknęli temat. Jak wypadli zawodnicy Demons? O kickerze już wspomniałem. Newton nie brylował, ale nadrabiał bieganiem i ostatecznie nastukał 19 punktów. Nieźle wypadli WR. Co prawda Jones i Shepard bez TD, ale nazbierali jardów. Julio pewnie po nocach się będzie śnić piłka, którą wypuścił z rąk w endzone. Coleman przez cały mecz nie robił nic, ale ostatecznie wpadło mu TD więc punktowo zrobił to co do niego należało. Oczywiście Lynch, którego zastąpił zagrał świetny mecz i zdobył 2 TD. Życie. Bardzo dobrze wypadła obrona. Woodyard i Jordan dorzucili do puli 12.5 punkta. I na koniec dwójka geniuszy z Panthers. Dickson i Stewart zdobyli łącznie... -2 punkty. Do Dicksona pretensji mieć nie mogę. Newton nie ma do niego takiego zaufania jak do Olsena i po prostu mu nie podaje (w meczu z Falcons posłał mu w sumie chyba jedną piłkę). Stewart to jednak był w niedzielę kompletną pomyłką. Dwie stracone piłki w ciągu jednej kwarty. Chyba się z nim pożegnamy. Teraz czeka nas starcie Amatorami, którym szwankuje morale. Wracają Patriots. Liczę na dobry występ Jacksona w związku z zawieszeniem Evansa. Po zwycięstwo!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten idiota Evans nie miał kiedy dostać kary zawieszenia, tylko akurat w kolejce, w której Alshon ma BYE i dwóch podstawowych WR będzie grzało ławę. Just fantasy football things.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten dzień w FFL, kiedy każdy rzuca się na resztki w FA, a i tak dostaje swoją drugą lub trzecią opcję :keke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam dostałem pierwszą ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NFL to jedno wielkie oszustwo. Ktoś mi może wytłumaczyć jakim cudem Evans dostał mecz zawieszenia, a AJ Green ZERO?!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczurek kradzieju :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej, beeres, wiesz że Sebek raczej nie zagra? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta