Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, beeres napisał:

Nie wiem czy krzysfiol planuje jakieś zmiany, ale pojedynek naszych QB zapowiada się na starcie sezonu :)

 

Michu to pewnie jest bardziej zainteresowany niż meczem Kapibar.

Że co? :D Jedyne co mnie interesuje poza Kapibarami w kontekście Waszego meczu, to kolejne, za przeproszeniem, pierdolone czary z Zeke, przez co mój Morris jest całkowicie bezużyteczny. Niech zawiesza go, albo se dadzą spokój, bo to już jest chore. Nie dziwie sie, ze rośnie opozycja właścicieli klubów przeciwko Godellowi, bo to jest kosmiczny cyrk.

Odnośnik do komentarza

Trzecie z kolei zwycięstwo! Po nędzy z WR-ami na początku sezonu teraz jest to moja najlepiej punktującą pozycja :). W tym tygodniu zawiódł Jones. Nie spodziewałem się, że McCarthy aż tak postawi na granie góra, a do tego Montgomery wróci do łask po tak dobrych występach Jonesa. Analitycy Espn też się mocno przeliczyli, bo stawiali go jako pewniaka, projections dali na 10, a ten ledwo 1 pkt uzbieral. Słabo też zagrał kopacz SF, ale to było tylko zastępstwo na bye dla Kickera z Vikings. 

 

Jak wspomniałem eksplozja talentu WR. Anderson stał się najlepszym WR Jets, Marvin Jones bierze więcej niż Tate (i Detroit mają jeszcze mega korzystny terminarz dla WR) w Lions, a do tego w końcu do zdobywanych jardow doszły TD Roberta Woodsa - róg obfitości :).

 

Świetna ruchem okazało się wzięcie S Byarda z FA. Trzy tygodnie temu 3 INT na Browns, teraz dwa na Ravens. :)

 

Trio z Chiefs zagrało jak zazwyczaj, czyli minimum na średnim poziomie.

 

Po słabym początku jakimś cudem na chwilę włączam się do walki o PO. Niestety następna kolejka jest dla mnie mega niekorzystna - bye mają Cheifs. Nie mam drugiego QB - może Vikings przywrócą Bridgewatera. Nie mam w składzie też drugiego TE, a na FA nic nie ma ;), więc będę musiał liczyć na kupę szczęścia.

Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu spodziewaliśmy się porażki. Patriots na bye, do tego wymagający rywal z Mosiny. Kiedy Hauschka zdobył w czwartek zaledwie 3 punkty wszystko było już jasne. Co prawda po pierwszej połowie starcia Seahawks z Redskins pojawiła się jakaś iluzoryczna szansa, ale po przerwie Wilson i Baldwin się ogarnęli i zamknęli temat. Jak wypadli zawodnicy Demons? O kickerze już wspomniałem. Newton nie brylował, ale nadrabiał bieganiem i ostatecznie nastukał 19 punktów. Nieźle wypadli WR. Co prawda Jones i Shepard bez TD, ale nazbierali jardów. Julio pewnie po nocach się będzie śnić piłka, którą wypuścił z rąk w endzone. Coleman przez cały mecz nie robił nic, ale ostatecznie wpadło mu TD więc punktowo zrobił to co do niego należało. Oczywiście Lynch, którego zastąpił zagrał świetny mecz i zdobył 2 TD. Życie. Bardzo dobrze wypadła obrona. Woodyard i Jordan dorzucili do puli 12.5 punkta. I na koniec dwójka geniuszy z Panthers. Dickson i Stewart zdobyli łącznie... -2 punkty. Do Dicksona pretensji mieć nie mogę. Newton nie ma do niego takiego zaufania jak do Olsena i po prostu mu nie podaje (w meczu z Falcons posłał mu w sumie chyba jedną piłkę). Stewart to jednak był w niedzielę kompletną pomyłką. Dwie stracone piłki w ciągu jednej kwarty. Chyba się z nim pożegnamy. Teraz czeka nas starcie Amatorami, którym szwankuje morale. Wracają Patriots. Liczę na dobry występ Jacksona w związku z zawieszeniem Evansa. Po zwycięstwo!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...