Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Może tez ma dość faktu, ze tak naprawdę bierze sie udział w wielkiej loterii. Szczególnie ten sezon to uwypuklił. Ostatni Kamtek i Ty, zwycięzca ligi, macie praktycznie identyczną średnią zdobywanych punktów (74,1 i 74,2). Ale przeciwko Kamtkowi rywale zdobywali średnio ponad 91 punktów, a przeciwko Tobie 66. Na zdobycze rywali nie ma sie wpływu, więc po co brać udział w czymś tak całkowicie losowym i od ciebie niezależnym? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Może tez ma dość faktu, ze tak naprawdę bierze sie udział w wielkiej loterii. Szczególnie ten sezon to uwypuklił. Ostatni Kamtek i Ty, zwycięzca ligi, macie praktycznie identyczną średnią zdobywanych punktów (74,1 i 74,2). Ale przeciwko Kamtkowi rywale zdobywali średnio ponad 91 punktów, a przeciwko Tobie 66. Na zdobycze rywali nie ma sie wpływu, więc po co brać udział w czymś tak całkowicie losowym i od ciebie niezależnym? 

 

No właśnie dlatego, że nigdy nic nie wiadomo ;) 

No i taki jest urok grania w formacie h2h

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim po to, że mamy super community, 7 sezonów historii, emocje, wzloty i upadki. Zawsze sobie siadam w niedzielę i raczej nie mam się co podniecać wynikami Dolphins, to przynajmniej się jaram jak mój zawodnik zalicza TD :) Albo się wkurwiam jak ktoś kogo mam na ławce napierdala salta do endzone. Zajmuję ostatnie miejsca a i tak sprawia mi to fun, i za każdym razem na początku sezonu jestem przekonany, że zaasiłem draft. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Dla mnie playoffy to esencja tej gry. Myślę że m.in. przez ich brak nie wypalił fantasy baseball.
Oczywiście gratuluję krzysfiolowi i czuję ogromny niedosyt, dlatego tym bardziej czekam na przyszły sezon.
Dla mnie to jest mega fun, bo nigdy nie da się przewidzieć kto z kim wygra nawet jak różnica projected jest ponad 20. Uważam że przez te wszystkie lata mieliśmy zajebiste ekipy i fantasy football to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza rzecz w jakiej uczestniczyłem na CMF. Może to brzmi nieskromnie, bo zakładałem ligę, ale to wszystko dzięki temu że grałem ze świetnymi ludźmi i mam nadzieję że w przyszłym roku będziemy grali w takim samym lub większym składzie.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ja na te chwile nie widzę siebie wracającego do Fantasy. Może gdybyśmy mieli większa kontrole nad wynikiem, a tak równie dobrze możemy rzucać kośćmi albo wyciągać nazwy wygranych z kapelusza. Faktem jest, ze comunity jest fajne, ale nie mam zamiaru przezywać ponownie tego co sie wydarzyło w tym roku w Round 2. Co zreszta nie było pierwszy raz w ciągu 7 lat z FFL, ale tym roku to było apogeum.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Ja na te chwile nie widzę siebie wracającego do Fantasy. Może gdybyśmy mieli większa kontrole nad wynikiem, a tak równie dobrze możemy rzucać kośćmi albo wyciągać nazwy wygranych z kapelusza. Faktem jest, ze comunity jest fajne, ale nie mam zamiaru przezywać ponownie tego co sie wydarzyło w tym roku w Round 2. Co zreszta nie było pierwszy raz w ciągu 7 lat z FFL, ale tym roku to było apogeum.

 

Jak sobie wyobrażasz tę większą kontrolę nad wynikiem? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysfiol napisał:

 

Jak sobie wyobrażasz tę większą kontrolę nad wynikiem? 

No właśnie nie ma jak tego zrobić, wiec dlatego ciężko mi zobaczyć sens dalszego udziału w takim przedsięwzięciu. Równie dobrze możemy zorganizować Fantasy Rzut Monetą League i podejrzewam, ze rezultaty bedą zbliżone :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...