Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje @krzysfiol i życzę powodzenia w finale.

Dla mnie to był ostatni mecz o stawkę. Nie wiem co musiałoby sie stać, żebym wrócił w przyszłym sezonie. Nie chce mi sie co roku przezywać wciąż tego samego rozczarowania. Enough is enough. Mam dość budzenia sie w nocy i sprawdzania wyników, mam dość oglądania meczów pod kątem fantasy. Te dwa tygodnie co miałem bye dawały mi o wiele więcej frajdy z NFL niż jak miałem mecze Kapibar. Ja widocznie nie umiem sie bawić rywalizacją, za bardzo biorę ją do siebie (stad tez pewnie niechęć do multiplayerów rożnego typu). Ta smieszna porażka - zważywszy jakie wyniki miałem w sezonie - tylko przelała czarę goryczy i znużenia jakie odczuwałem. Zresztą ten temat tez leży martwy. Na 13 grających ledwo 5 głosów w ankiecie, z czego 3 od osób zainteresowanych.

  • Smutny 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Może przeciwnicy odkryli, że Brees ma tylko 180 cm i tak naprawdę nie trzeba go za wszelką cenę sackować, wystarczy zasłonić mu widok w kierunku receiverów...

3 godziny temu, me_who napisał:

Nie wiem co musiałoby sie stać, żebym wrócił w przyszłym sezonie. Nie chce mi sie co roku przezywać wciąż tego samego rozczarowania. Enough is enough. Mam dość budzenia sie w nocy i sprawdzania wyników, mam dość oglądania meczów pod kątem fantasy. Te dwa tygodnie co miałem bye dawały mi o wiele więcej frajdy z NFL niż jak miałem mecze Kapibar.

 

No ja mam wprost przeciwnie, Fantasy dwa lata temu z powrotem wciągnęło mnie w NFL, bo tak to ograniczałem się do oglądania skrótów Saints, a z reszty ligi znałem pojedynczych graczy.

 

No ale ja mam z rywalizacją ten problem, że mnie za bardzo nie pociąga, więc porażki w Fantasy nie robią na mnie wrażenia ;) 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, me_who napisał:

Gratuluje @krzysfiol i życzę powodzenia w finale.

Dla mnie to był ostatni mecz o stawkę. Nie wiem co musiałoby sie stać, żebym wrócił w przyszłym sezonie. Nie chce mi sie co roku przezywać wciąż tego samego rozczarowania. Enough is enough. Mam dość budzenia sie w nocy i sprawdzania wyników, mam dość oglądania meczów pod kątem fantasy. Te dwa tygodnie co miałem bye dawały mi o wiele więcej frajdy z NFL niż jak miałem mecze Kapibar. Ja widocznie nie umiem sie bawić rywalizacją, za bardzo biorę ją do siebie (stad tez pewnie niechęć do multiplayerów rożnego typu). Ta smieszna porażka - zważywszy jakie wyniki miałem w sezonie - tylko przelała czarę goryczy i znużenia jakie odczuwałem. Zresztą ten temat tez leży martwy. Na 13 grających ledwo 5 głosów w ankiecie, z czego 3 od osób zainteresowanych.

Nie gram w FFL, ale ja podobne katusze przeżywam co sezon w Fantasy NBA. Dwie edycje z rzędu RS wygrane w cuglach i potem szybko w dupę z niżej rozstawionym rywalem, który akurat gra tydzień życia i pół składu mu wykręca triple double. W tym roku na razie po raz trzeci lece po RS i już oczami wyobraźni widzę wtopę w pierwszej rundzie.

Z tym przeżywaniem też tak mam, ostatnio oglądając mecz LAC wkurzałem się na Harrisa, że rzuca (chociaż celnie :D ) zamiast podawać, bo mi asyst brakuje :keke:

Także znam ten ból, ale nie ważne ile razy upadasz, tylko ile razy wstajesz i próbujesz ponownie :war: (Syzyf approved :keke: )

Odnośnik do komentarza
Nie gram w FFL, ale ja podobne katusze przeżywam co sezon w Fantasy NBA. Dwie edycje z rzędu RS wygrane w cuglach i potem szybko w dupę z niżej rozstawionym rywalem, który akurat gra tydzień życia i pół składu mu wykręca triple double. W tym roku na razie po raz trzeci lece po RS i już oczami wyobraźni widzę wtopę w pierwszej rundzie.
Z tym przeżywaniem też tak mam, ostatnio oglądając mecz LAC wkurzałem się na Harrisa, że rzuca (chociaż celnie ) zamiast podawać, bo mi asyst brakuje :keke:
Także znam ten ból, ale nie ważne ile razy upadasz, tylko ile razy wstajesz i próbujesz ponownie :war: (Syzyf approved :keke: )
Informuję, że w ostatnim sezonie w 1 rnd. play-off odpadłeś ze mną, drużyną, która ledwo wtoczyła się do PO.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

[mention=76]krzysfiol[/mention], to będzie chyba najbardziej nerwowa Wigilia w życiu. Projecty mamy w zasadzie na równo, bo mój obrońca może zdobyć zero i wynik jest otwarty w każdą stronę. Niestety moi mnie mega zawiedli, ale finał jest super. Nieważne kto wygra to i tak był mój najlepszy sezon od kiedy zaczęliśmy się w to bawić.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Meler napisał:

Zaś ostatni :)

Mam już tyle Jan Jahu Amant Trophies co Scena Bowls :)

Miałem tak nieudany sezon, że nawet tego nie potrafię wygrać (przegrać?) :roll: 

 

@krzysfiol gratulacje, Twój sezon to 100% magia Fantasy :). Pokazałeś, że nieważna jest ofensywa, tylko umiejętność powstrzymywania danego dnia swoich przeciwników ;), obrona wygrywa mistrzostwa :)

Przy okazji jaki obrót spraw, że mistrzostwo wygrał Kicker (jak kopanie ważnego FG w prawdziwym meczu), a do tego był to Carlson, którego kariera niemal zawisła na włosku po wywaleniu z Vikings w skutek tego nieszczęśnego meczu z Packers na początku sezonu, gdzie spudłował wszystkie FG :). Weź przez jakąś społecznościówkę wyślij mu screenshota z finału ligi, na pewno się uśmiechnie ;)

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

tabwsz.png

 

Tak z okazji podekscytowania zwycięstwem zestawiłem final standings każdego zespołu na przestrzeni wszystkich siedmiu sezonów, a następnie uporządkowałem według średniej pozycji, aby stworzyć inny wariant tabeli wszechczasów :)

Ciekawostką jest też, że 3 najgorsze ekipy zeszłego sezonu znalazły się w top 4 w tym roku :) 

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...