Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, krzysfiol napisał:

A tak na chłodno: trzeci w historii awans do top 4. Poprzednie dwa razy skończyło się na czwartym miejscu :keke: W meczu z @me_who, który ma zdecydowanie najlepszą drużynę w lidze, mogę liczyć tylko na wyjątkową niespodziankę. 

Myślałem, że będę grał z @Ingenting, bo jak w NFL - w Divisional Game drużyny po bye grają z najniżej rozstawionymi zespołami pozostającymi w stawce :-k Bo teraz wyszło, że #1 gra z #4, a #6 z #7  :D 

 

Ale jak chce się wygrać, to trzeba grać z tym kogo los daje. Zobaczymy czy znowu nie nawalę w playoffs, bo to klasyk. Najbardziej nie podoba mi się, że mam kolejkę rozstrzeloną od TNF do MNF, a że w tym tygodniu wchodzą mecze sobotnie*, to będę się stresował 5 dni :roll:

 

* - wyboldowałem bo fair play ;)

Odnośnik do komentarza

Pocieszna rywalizacja Titans vs. Harvesters za nami. Carson, Thielen i Frank niemal podwoili moje 32 punkty z niedzieli, ale i tak wynik wygląda żenująco. Jak cały ten sezon w moim wykonaniu. Czas naprawdę zająć się wypasem karibu gdzieś w północnym Jukonie, a nie udawać, że ma się jakiekolwiek pojęcie o futbolu zza Wielkiej Wody. Amen.

Odnośnik do komentarza

Dooobra, widzę, że w poprzednich sezonach było normalnie, czyli tak jak napisał me_who, a ja nic nie zmieniałem. :D Nie wiem dlaczego w tym sezonie ułożyło się w ten sposób.

A jednak nie, do tej pory 2 razy była taka sytuacja. W 2014 #1 grał z #4, a #2 z #6; za to w 2016 było jak w NFL, tzn. #1 z #7, a #5 z #6. Jestem trochę w kropce, bo jestem jednym z zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza

Jaki fuks dzisiaj, uff. Drugi najgorszy mecz Mahomesa w sezonie na szczęście póki co "zasłonięty" zerem u @krzysfiol i faktem, że zostawił ziomeczka z 28 punktami na ławce. Mój rage na tę chwilę powstrzymany, ale zazwyczaj czwartek wyznacza u mnie ton całej kolejki i średni występ Mahomesa (-9 punktów poniżej średniej, -5 wobec projectów) nie napawają optymizmem. No ale cóż, Kapibary w playoffs, klasyka :(

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, krzysfiol said:

Mi i @me_who zostało po jednym zawodniku. Mam 3 punkty przewagi, ale problem w tym, że mój futbolista to obrońca, a Jego WR :/ Wobec tego niezbyt optymistycznie patrzę na swoje szanse, no ale nadzieja umiera ostatnia :)

 

W ostatnich 3 meczach Twój obrońca zdobywał więcej punktów niż michowy WR :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:

 

W ostatnich 3 meczach Twój obrońca zdobywał więcej punktów niż michowy WR :)

 

No wiem, dlatego w czwartym musi coś się zepsuć. 

Ogólnie wydaje mi się, że nasz mecz to zderzenie dwóch ekip z playoffowym fatum nad sobą i dlatego wszechświat nie może się zdecydować, komu dać wygrać. Na mecz Mahomesa mój WR odpowiedział zerem, pózniej kicker me_who zaliczył -1. Po prostu zderzenie dwóch drużyn, które znalazły się w tym miejscu tylko i wyłącznie za sprawą błędu w nieomylnym systemie. 

Odnośnik do komentarza

Ja sobie nigdy nie daruje Henry’ego. Jestem pizdeuszem nimozebnym, ze stchórzyłem i zostawiłem go na ławce. Los szybko mi sie zaśmiał w twarz kontuzjujac Jonesa w Q1, a Henry zdobył 29 oczek. Po to go ściągnąłem z waivers, żeby nie wystawiać AJ przeciwko Bears, ale cholerne dzbany na ESPN ciagle o Henrym „fluke, fluke, not many snaps blabla” a ja ich posłuchałem. No i mam klasyczny zonk w playoffs. O Mahera nie mam do siebie pretensji, choć postawienie na niego zamiast Goulda kosztowało mnie 16 punktów.

 

A co do dzisiejszego meczu nie spodziewam sie cudu. Owszem Thomas ma potencjał na 20+ ale Saints znowu zaczęli więcej biegać, a Thomas ma ten sam problem co Brown w Steelers - bardzo często ma podwójne krycie i tworzy okazje kolegom. Dla Saints super, dla mnie klops. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...