Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

A ja oczywiście zrobiłem najbardziej z podstawowych błędów. Zacząłem chwalić swój zespół. No, to Thomas zagrał na żenujące 3, a projecty spadły poniżej 80 :roll: Wiem, że to absurdalne założenie, ale zawsze tak się dzieje, jak tylko poczuję się pewnie - tak jakby zawodnicy czytali moje posty i osiadali na laurach :/  

Odnośnik do komentarza

Pomijając to, że niemal wszyscy w tym tygodniu zagrali tragicznie, to jeszcze nie byłem świadomy, że Saints grają w czwartek (zawsze był tylko jeden mecz) i zostawiłem w składzie Smitha, który w ostatnim momencie został zabrany ze składu meczowego. Jako że Hunt i Woods mieli BYE, to jedynym rozsądnym rozwiązaniem byłoby przesunąć Stillsa (jeden z trzech zdrowych WR w Miami... i dostał jedno podanie w meczu :roll: ) na WR, a Drake'a na FLEXa. I tym sposobem jego 21 punktów dałoby nam minimalne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza

Playoffs 2018:

Pewniaki: 

1. Kaliszfornia Capybaras 9-3

2. Włocławek Wolf Pack 8-3

4. East Side Demons - 8-3

3. Madison Bumgarners 7-4 (zakładam porażkę w tym tygodniu)

5. Pamplona Inquisitors - 7-4

6. Mińsk Mazowiecki Old Goats - 6-4-1

Walka o ostatnie miejsce:

7. Mosina Republicans 5-6

8. Suwałki Rednecks 5-6

9. Szymanów Harvesters 4-7

 

Nie wiem, jak z szansami tych trzech ekip, ale Szymanów gra w ostatniej kolejce z Suwałkami i mogą się zrównać bilansem. Mosina gra z Bytomiem. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, krzysfiol said:

Mam niesamowitego farta w tym sezonie, moja drużyna zdobyła niemalże najmniej punktów w lidze (tylko Meler ma mniej), a mimo to udało się aż 7 razy wygrać do tej pory :) 

 

To co Ty przyfarciłeś ja straciłem :) 3 najwyższy wynik punktowy w lidze i 8 miejsce :)

 

A tego pana, co poustawiał BYE weeks tak, że niektóre nasze ekipy miały wolne jak pół ligi pauzowało, a niektóre jak nie pauzował nikt, to należy rozciągnąć na stole i biczować do nieprzytomności :keke: 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, krzysfiol napisał:

Playoffs 2018:

Pewniaki: 

1. Kaliszfornia Capybaras 9-3

2. Włocławek Wolf Pack 8-3

4. East Side Demons - 8-3

3. Madison Bumgarners 7-4 (zakładam porażkę w tym tygodniu)

5. Pamplona Inquisitors - 7-4

6. Mińsk Mazowiecki Old Goats - 6-4-1

Walka o ostatnie miejsce:

7. Mosina Republicans 5-6

8. Suwałki Rednecks 5-6

9. Szymanów Harvesters 4-7

 

Nie wiem, jak z szansami tych trzech ekip, ale Szymanów gra w ostatniej kolejce z Suwałkami i mogą się zrównać bilansem. Mosina gra z Bytomiem. 

Pominąłeś Szczurka. I to on ma najlepszą drogę do 7 miejsca, bo wystarczy mu wygrana i wchodzi. Ja i kolek23 musimy liczyć na jego porażkę, swoje wygrać i będą wtedy decydować zdobyte małe punkty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...