Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w sumie Mixon tylko zagrał słabo. Mahomes poniżej oczekiwań, ale 19 punktów ok. Dobrze Brown i Thomas, a doskonale Jones. Szczególnie ten ostatni cieszy, bo Hyde „umar” w Jags i jest tam trzecim RB.

Jestem jeszcze ciekaw występu mojej dwójki z SF, szczególnie, ze grają z tragicznymi Giants. 

Ogolnie kolejka na bogato.

Odnośnik do komentarza

Nie przypuszczałem, że nastukamy 130 punktów w tym tygodniu. I to mając TE grającego na 0. Właściwie wszystko wypaliło, poza wspomnianym Jamesem na TE, to jedynym, do którego mogę się przyczepić to Mixon. Ale to na siłę, bo 10 punktów z TD nie jest dramatem. Trafione wzmocnienie obrony w postaci TJ Watta (12 punktów!), Swearinger odpłacił za cierpliwość (6). Dwójka WR znów dobrze, choć zagrali "odwrotnie". Thomas świetny start potem nic, a Brown najpierw nic, a grubo po HT 76-jardowy TD za 14 punktów :D Maher pięknie zastąpił Goulda (13). Aaron Jones ma wejście smoka do Kapibar: 28 i 22 punkty. Nie wiem jakim cudem udało mi się go wyrwać z waivers, zważywszy, że co tydzień wybieram w końcówce. Mahomes to jest w ogóle osobny przypadek: 3 INT, 2 przegrane fumble i.....35 punktów xD Kręci takie staty, że głowa boli.

Czwarty raz w tym sezonie Kapibary uzbierały powyżej 100 punktów, 9 raz (a 7 z rzędu) powyżej 90 punktów - w normalnym sezonie byłbym spokojny o resztę meczów. Ale nie jestem, bo inne zespoły też mają fantastyczne występy. W tej kolejce 5 na 6 wygranych zdobyło powyżej 100 punktów! To chyba pierwszy taki przypadek w naszej lidze. To, że mam regularną drużynę grającą w okolicach 95 punktów nic może nie znaczyć, bo wyskoki grubo powyżej 100 punktów trafiają się znacznie częściej niż dotychczas :-k

Pożegnanie regular z FYMem bez Mahomesa, a z Bortlesem na QB może być ciekawe :D Chciałbym mieć znowu dwucyfrową liczbę wygranych w sezonie i zapewnić sobie dwa tygodnie przerwy od FFL. I przegrać w drugiej rundzie playoffs, a nie pierwszej jak zazwyczaj ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...