Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy z czterech porażek, które do tej pory zaznałem, były wynikiem tego, że na ławce zostawiłem jakiegoś bardzo dobrze punktującego zawodnika (najczęściej lepiej niż ktokolwiek w pierwszym składzie), którego wystawienie dałoby mi zwycięstwo (i nadrobienie dużej straty punktowej)

 

Czyli ogólnie mówiąc, skład jest, jako GM wypadłem dobrze, niestety jako "coach" kompletna klapa :( 

Odnośnik do komentarza

To uczucie, gdy masz słaba kolejkę, ale przed pójściem spać tli się jeszcze nadzieja. Budzisz się rano, patrzysz espn nfl scores, a tam Chiefs zrobiło 40 pkt. Czujesz rosnąca ekscytację, wchodzisz w szczegóły i widzisz, że Mahomes rzucił 4 TD. Zaczyna ci się robić ciepło, pojawia się myśl, że teraz się uda. Scrollujesz na dół, żeby zobaczyć szczegóły receiverow. A tam widzisz, że Kelce zrobił w tym wszystkim tylko 60 jardów bez żadnego TD. I wszystko znika i pojawia się przygnębienie. Poranek zepsuty. Trzeba się przyzwyczajać do bilansu 1-4 i zaczac spisywac sezon na straty :(

 

 

Odnośnik do komentarza

Równie dobrze do tego momentu:

44 minuty temu, schizzm napisał:

To uczucie, gdy masz słaba kolejkę, ale przed pójściem spać tli się jeszcze nadzieja. Budzisz się rano, patrzysz espn nfl scores, a tam Chiefs zrobiło 40 pkt. Czujesz rosnąca ekscytację, wchodzisz w szczegóły i widzisz, że Mahomes rzucił 4 TD. Zaczyna ci się robić ciepło, pojawia się myśl, że teraz się uda. Scrollujesz na dół, żeby zobaczyć szczegóły receiverow.

 

... mogłeś pomyśleć, że Watkins skończył z 2 TD :P

 

Ja sobie poczekam do jutra. Rodgers przeciwko SF może coś ugrać. Chociaż mam nadzieję, że nie będzie mocno przesadzał.

Odnośnik do komentarza

No ja jestem bardzo kontent z występu moich zawodników (poza Hydem, ale to klasyka moich transferów). Bardzo mnie zaskakuje Maher, brałem go zamiast Vinatieriego ale nie spodziewałem się aż takiej produktywności. Oczywiście troszkę przekłamane są wynik Mixona i Browna - Mixon jeszcz jakoś grał, TD dorzucił na minutę przed końcem meczu, ale Brown? Do Q4 miał 2 punkty, resztę uskładał w końcówce jednym odbiorem na 40+ jardów i TD z 30 jardami na 10 sekund przed końcem meczu :] Fantastyczny występ Jeffrey'a, Mahomes mimo zonka w pierwszej połowie (2 INT) potem już robił swoje. Cieszę się, że mecz już wygrany, bo nie muszę się bać, że dzisiaj nie zagra Kittle, a jest takie prawdopodobieństwo.

 

Btw - jak ktoś ma trzech QB, a szuka zapasowego WR to oddam Agholora. Cudów nie oczekuję, ale jak się nie zapytam, to się nie dowiem ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...